Как да го променя ?
Моля Ви, помогнете ми? ! Имах връзка с човек на когото се отдадох напълно, но се оказа, че той ми изневери като се бяхме разделили за известно време след което вече като се събрахме аз не бях същата към него, но обичах и желаех. Малко по-късно осъзнах, че нямам бъдеще с него, защото той е красив и обича да се закача с момичета и се обвинявахме един друг и си нямахме доверие и прецених, че докато не сме стигнали до голямо нараняване е правилно да се разделим и се разделих от него. Той започна да ме упреква, че не съм го обичала и, че всичко преживяно било лъжа, а не е така. За сега спряхме комуникация. След малко време се появи друг в живота ми към който нямам чувства, но знаех, че ще ми е верен и реших да му дам шанс да се пробваме. Излизахме 2-3 дена виждахме, чувахме се и на 4-та нощ той излезе с негови приятели, а аз искам да излизам с него за да забравя бившия си и следователно като прекарваме време заедно може да се породи нещо между нас, но това взаимно излизане още не е станало. Вярно и той е като мен няма чувства към мен и е нормално да не е привързан за мен разбирам го, но тези преживявания не са моите очаквания. Дайте ми съвет как да го променя или по-точно какво да правя. Благодаря Ви! :)

Коментари

1.   Миличка и този не е за тебе като начало не се мъчи да забравяш някой с друг, излизай с приятелките си флиртувай с мъжете(само флиртувай) това много помага повярвай ми и ще видиш как неочаквано ще те плени наистина а не да се мъчиш да се приспособяваш към някого. Не спазвай поговорката "клин-клин избива" не е така пробвала съм го защото в този случай пък ще започнеш да ги сравняваш двамата-първия и втория и ще стане още по зле. Само флиртът му е майката.

2.   Човек си е такъв какъвто е няма начин да го промениш.

3.   да аз започнах да сравнявам права си, май ще е най-добре малко сама, но ме е страх от самотата :)

4.   Ако те е страх от самотаат, значи те е страх от себе си. Опознай се и се обикни, преди да очакваш друг да те обича.

Лола

5.   Не разбирам защо ти е да си с човек, с когото не се обичате. И как разбра, че ще ти е верен???

6.   Аз сам 1. Стига де самотата за нея ще мислиш когато се пенсионораш, предполагам не си 50-60 години нямаш си представа колко е приятна една почивка от няколко месеца в коята няма да даваш обяснения каде си, наистина отпусни се МАХ и просто си кажи"аз сам свободна, имам приятелки и достойнство" и всичко ще се оправи, а след време ще се смееш на това когато срещнеш любовта и ще си викаш"Божеееее, каква глупачка съм била да рева за един мъж'не си заслижава повярвай. Щом като няма оправия късаш-хвърляш и продължаваш. ЖИВОТА Е КРАТЪК. Аз изгубих по този начин 5 години от живота си, а сега осазнавам че не си е заслужавало но е... късно врвмв нв може да се връща...

7.   Направих, огромна грешка за която съжалявам... Бившия ми не ме остави на мира и се мъчеше за нас, от профила си премахна бившата си приятелка за която аз имах съмненията, че са заедно. След което човека който обичам аз(този които искам да ми е бивш) ме предизвика да му докажа, че нямам нищо общо с този който реших да бъда за да го забравя като искаше да го махна от приятели в facebook и аз го махнах и по този начин приключих и с двамата, а грешката ми е, че премахнах човек който не ми беше виновен с нищо и го нараних. Мисля си че е добре така по от рано като съм го премахнала защото той можеше и да се нарани още повече.

8.   Я ги зарежи и двамата. Първият изневерявал и се заглеждал, другият не предизвиква нищо, свързано с любов или поне някакво силно привличане. Остани за известно време и бъди с човек, когото наистина харесваш, който предизвиква у теб тръпка, изобщо някой, в когото би се влюбила. Разумът си е разум, но любовна връзка по план не се осъществява.