Доверие в другия
Трудно ли се доверявате? А ако предадат доверието ви?
При мен нещата са такива, че вярвам, че в момент не е с нова жена ЕДИНСТВЕНО защото не му се е отдала възможност. Има бясно количество тестостерон и ще обърне света нагоре с краката, но няма да сподели с мен. Вярвам ли му? Да, вярвам, че ще ме съсипе докрай.

Коментари

1.   Без довелие няма истинска любов, но е вярно че често го предават. Моето точно преди седмица! Такъв е живота, не се предавай заради хора които са дребни душици! Разкарай го и намери този на когото можеш всичко да дадеш и той да го цени всяка минута! Успех.

2.   Не вярвам на никой мъж... най-малкото защото когато са ми вярвали на мен съм изневерявала. За мен лично тактиката е да се движите повечето време заедно, и такива поединични излизания да ги няма. Ако не ще- прав му път. Имай в предвид че ако търпиш, вината за твоето нараняване ще е само и единствено твоя. Има много кротки мъже.

4.   Кое да сподели с теб, тестостеронът ли??

5.   По-скоро ще се съсипеш сама от ревност!
Така или иначе си вече с този човек, изцеди му тестостерона, но не за да го спреш, а за собствено удоволствие - нека те люби бясно, нека да не може да ти се насити, нека не те оставя да заспиваш, нека те "съсипва" всеки път със секс, а това, че се озърта, че се заглежда по чужди дупета и цици само може да го импулсира да те наказва с любов представяйки си, че е с друга.
Докато няма друга, няма причина да се притесняваш, ако се появи друга, ще се разбере, а разбере ли се ти ще решаваш дали да режеш и какво да режеш.