Женското (не)умение да преценяват мъжете
Четейки историите в този сайт, все повече се чудя, проницателни ли са наистина са жените при избора на мъже? Интересно ми е от чисто любознателна гледна точка, така да се каже. От една страна, жените умеят да надушват за части от секундата кой е мухльо, кой е слаб, кой е прошляк, подлагат мъжете на какви ли не набори от тестове, които са им вродени, развиват се по-рано от мъжете и като цяло добиват в пъти повече практически опит в комуникация с другия пол, а от друга страна, толкова истории за абсурдно катастрофални връзки... Какво е обяснението?

Коментари

101-103 от 103

110.   109, ти също се хабиш да пишеш думи, които изобщо не са верни за мен, но естествено, ти знаеш по- добре от мен кое ме прави щастлива и кое не. Много грозна постъпка от твоя страна да коментираш по този начин и после да говориш за "нормалните хора". Кои нормални хора, след като и ти не спадаш към тях, защото нормален човек никога няма да напише подобен грозен коментар за някого.
Да, наистина бях жертва на много грозни думи през годините и не знам вие с какво право подлагате този факт под съмнение.

И да ти кажа, подобен грозен коментар като твоя също може да предизвика омраза в някого, дори и да го озлоби, защото повечето от написаното в него не е валидно, но карай, ти си прекалено нормален, за да го разбереш.
Относно спора - не само аз заемам участие в него, а и вие, което означава, че вие го поддържате не по- малко от мен и също имате вина за него, не по- малка от моята. Така, че ако искате да спре, престанете да се включвате от нивото и да пишете. Или на вас "нормалните" ви доставя удоволствие да се заяждате с някого.

Black Sabbath

111.   По темата:

Катастрофалността на връзките се дължи на един дуализъм. Жените искат един тип мъж за генетичен материал, а тотално противоположен за семеен партньор. В следствие на това им се налага да направят компромис. С течение на времето все по-малко им се иска да правят компромис и връзката дераилира.

По оффтопика:

Блек Сабат, за мизантроп, твърде много се палиш от чуждото мнение. Колкото повече показваш, че са те засегнали, толкова повече ги окуражаваш. Не знам, колко си вярвяш, но отстрани звучиш, като човек, който отчаяно търси някой да го приласкае и утеши. Съмнително е да го намериш тук. Пък и анонимната он-лайн утеха не струва.

Дядо Торбалан

112.   Номер 105 съм,

Black Sabbath, няма да се опитвам да те убеждавам в противното, тъй като всеки си има своя гледна точка и е свободен да я споделя. Просто исках да ти дам малък съвет.
Не може да не допускаш никого до себе си и в същото време да очакваш да те харесват. Аз например ако искам да се запозная с теб и да ти бъда приятелка, как по-точно трябва да го направя, за да не ме отблъснеш и мен? Как ще създадеш нови приятелства в университета и на работното си място?
Пак казвам, че ти си знаеш. Но времето се изнизва лека-полека и един ден като остарееш, ще се чудиш как си останала сама.

И между другото, нито те нападам, нито те мразя. Как може да мразя някого, когото не познавам?

101-103 от 103