Матурата по Английски
Добър ден , може би сте чели http://spodeli.net/4/story-126532.html

Та , предстои матура и аз бих искал да държа втората задължителна по Английски. Обаче днес ми се обажда госпожата по английски и ми казва , че ще пренапише молбата , в която писах английски на биология. Според нея аз съм нямал знанията дори и за 3. Не знам как и е ясно , при положение , че дори не сме правили и тест през последните 16 месеца. И какво излиза? Че 5 години гледаме филмчета , щото даскалката я мързи да гледа дори ... , и после ти няма да я вземеш , щото даже не си се заинтересувал (което не е вярно , още в началото на 11 клас и казах : " Госпожо , дайте да правим нещо в тия часове, стига сме гледали филми ". Отговорът е от типа на : "От другата седмица , моето момче"

Нон-стоп влиза директорът , прави се на мъжага , постоянно говори за отсъствия и т.н. Ми да те вземат дяволите , значи майната му на бъдещето на децата , може нищо да не учим , но пък трябва да са в училище постоянно , за да взимаш субсидии от държавата. По едно време даже същият този директор беше пуснал нещо като промоция. Който си доведе приятел да "учи" в това "училище" , ще получи 6 по даден предмет за годината.

И после искат да има кадърни , нахъсани и млади хора. Еми , няма как да стане , сори. :)

Коментари

1.   Матурата по английски език е лесна, запиши се на нея.
А и учителката ти няма право да променя предмета за матурата ти без твоето разрешение и подпис.
Страх я е да не изкараш двойка, че после на нея ще се карат. Ха.
На пук на нея и за теб самия пиши матура английски език и това е.

2.   Ако се чувстваш подготвен, отиди на английски език. Това е твой личен избор, и само твой. А тя, ако се плаши, че ще я разкрият колко тя не знае или колко я мързи да преподава- това е вече нейн личен проблем. Ако пак заплашва, че ще ти смени предмета и подправи подписа, според мен, й кажи, че си направил личен, мотивиран избор, обсъдил си го с родителите и те са те подкрепили и вече е късно да се преориентираш.