Обсебващо гадже
Срещнах мъжа на живота си. Или поне така си мислех. Докато не осъзнах, че от една седмица не мога да успея да си купя кафе за вкъщи. Просто нямам свободно време. С приятеля ми сме съвсем отскоро заедно и се виждаме нон стоп. Ако не се видим, си говорим по телефона по три часа минимум. Запознахме се преди две - три седмици. след около седмица тръгнахме. Винаги съм търсела мъж като него - адски сексапилен, красив и поддържан, висок, със страхотно образование, интелигентен. Отношението му към мен е перфектно. Отделя ми страшно много внимание и нежност, според мен всяка жена си мечтае за такъв мъж. Аз обаче открай време съм необвързана и тази рязка промяна ме стресира. Не съм свикнала да нямам лично време. Онзи ден ми се искаше просто да седя вкъщи и да си слушам музика цял ден. Не съм се виждала с приятелите ми от сто години. Той обаче май няма приятели. Питах го и се оказа, че има сериозни семейни проблеми. Майка му е много болна и затова се е затворил през последната година, не излизал много с познати. Освен това точно педи да се запознаем е напуснал работа по собствено желание. Явно към момента програмите ни малко се разминават, защото аз ходя редовно на работа, докато той има много свободно време и иска да се виждаме по възможност всеки ден и то за доста дълго време. Събота или неделя по цял ден. Другото, което ме притеснява е, че още не сме правили секс. Вече сме излизали като гаджета 7 пъти, единият от които беше за цял ден, не смятам, че е прибързано. Аз държа страшно много на секса, не искам да му изневерявам, но много ми се прави, а той не прави първата крачка. Живее сам, до него живеела леля му и не си канел гаджета у тях. Не било удобно, защото леля му си влиза когато реши. Това е доста странно. Притеснява ме и, че веднъж като бяхме на бар, ме целува 1 час. Което буквално ми омръзна, но няма как да му го кажа. Иначе много ми харесва, искам и да се целуваме и да си приказваме, но да има някакъв баланс. А не да се целуваме 1 час и ако не бяха затворили заведението може би още час... Освен това той от толкова целувки не видях да е възбуден. Дайте ми съвет.

Коментари

1.   По обстойното ти описание е или би-или гей,sorry

2.   Съвета ми е да говориш с него и да му ги кажеш тези неща много внимателно и с любов. Трябва комуникация, така се изглаждат нещата.

3.   Заведи го у вас и там правете секс. Ясно е, че при него няма да стане.

4.   Сега това си го прочети направи си записки.... И върви при него и му ги кажи тия работи...

5.   Искаш съвет?
Бягай с 200 от мъж, който заради семейни проблеми е напуснал работата си - останалото няма да коментирам, че ще стане дълга дисекцията ми.
Когато бяхте на бар кой плаща сметката, ако е безработен вероятно брои стотинките, ако той е платил забрави за оправданията с леля му, вероятно си има и работа, и жена - следващото предложение ще е да се видите на хотел.
И 7 пъти като гаджета за мен е прибързано за секс, но това вече си е твой проблем.

6.   Ако всеки можеше да бяга с 200, нямаше да съществуват никакви транспортни средства-автобуси, влакове, кораби и самолети, а всеки щеше да си хвърчи ей така, без да му трябва и кола! Преди да пишете небивалици, по-добре мислете трезво!

8.   Срещнала мъжа на живота си.... аман от прибързани изводи на жени стояли дъълго без връзка

9.   Това вместо да го казваш на нас. Кажи го на него. Ако е мъжът за който си мечтала, ще те разбере и нещата ще се оправят. Не е женен щом успява да ти отделя толкова много време. Просто явно е аутсаидер, с малко по странен характер. До секса, аз имах приятелка която обичаше да се целува и гушка с часове и не че не ми харесваше ама наистина ти писва по едно време и искаш нещо повече, накрая се оказа че е девствена. Явно те задушава и не ти дава лично пространство, трябва да го обсъдите това и му обясни, да не се притеснява, защото знам какво му е в главата. Той си мисли че когато не говори с теб и не е с теб ти си с някой друг, повярвай точно това си мисли. Накарай го да разбере че го желаеш и не искаш друг и с 2 думи да си имате доверие, от скоро сте заедно, доверие се гради с време. Със настоящето ми гадже започнахме по абсолютно същия начин, като аз бях досадното гадже но с времето се осъзнах че наистина прекалявам пък и започнах да и имам доверие и всичко отмина и в момента имаме страхотна връзка. И правих секс за първи път с нея чак след 7 месеца, тя доста пъти го е желала и по рано от тези 7 месеца но ми казваше че още не била сигурна. Само да ви кажа, колкото или да е странно, както има жени който си вардят вагините и се стараят да не правят секс прибързано, точно така има и такива мъже. Според мен ти трябва да оцениш това му качество, че иска да ти влезе в сърцето и душата а не в гащите. Проблема ви е доверието, а то се гради бавно.