Не разбирам играе ли си с мен или все пак има чувства
От 3 години работя в една фирма, като периодично се налага да осъществявам контакт с колега от друга институция, с цел организиране на работния процес. И двамата сме семейни, с деца. Още щом се видяхме, между нас прехвърчаха искри и така започна приятен флирт, с много положителни емоции, но без да прерасне в нищо повече от това. В началото не обръщах особено внимание, но признавам, че ми беше приятно. Опитвала съм се да прекратя флирта и да останем приятели, но той продължаваше със закачките, докато не хлътнах по него до уши. През последния месец, стигнахме дори до докосвания, на които отговорих, показах че го харесвам. В следващия момент, сякаш той избяга, спря да флиртува, да докосва. Появява се от време на време, като казва по нещо закачливо и пак се отдръпва. Не мога да разбера, защо толкова време ме "сваляше" и накрая когато показах чувствата си, се отдръпна.

Коментари

1.   Ами не е лошо да питаш мъжа ти...

2.   Голяма жена да се занимава с глупости.... Докосвания, погледи месеци.... Мале мале.... Като ти липсва нещо с мъжа си ходи и прави неангажиращ секс с докосвания, лизания, целувки т. Н.... Какво хлътване какви 5лв... остави си сега децата и задълженията към мъжа си заради лигавщини...

3.   Защото е семеен, ти също. Не е ли достатъчно сериозна причина, за да е решил да се отдръпне?

4.   Предполагам, че щом си семейна с деца, си на възраст, в която можеш да прецениш един мъж дали е женкар и дали се държи така към всяка. Считам, че си преценила, че не е от този тип и този вариант отпада.
И тогава или се е държал така, без да влага нищо- в крайна сметка ина всеки му е приятно да получава внимание, (ти самата го признаваш) и не е осъзнавал, че може да те подведе и в един момент да поддадеш, защото е нямал никакви по-сериозни намерения от един флирт.
Другият вариант е да е искал неангажиращ секс, но в момента, в който си му показала, че имаш интерес, да е осъзнал какъв е риска и да не му стиска.
Мисля, че трети вариант няма. Напиши на каква възраст сте. Върви ли му брала? Как говори за жена си, гледа ли си децата, по какъв начин говори с колежките ви. Това са все неща, от които можеш да си вадиш изводи за неговия характер, включително и за действията му към теб
Като цяло моето мнение е, че мъжете са големи страхливци и в днешно време флуртуват безцелно повече от жените, за да запълват емоционални липси и за да избиват комплекси..
Не му показвай, че е интересен за теб, не се дръж студено и нападателно, защото ще разбере, че си обидена. Дръж се като към всеки друг ваш колега, най-вероятно пак ще почне играта, но не виждам смисъл да се хеащаш отново.
Ж. 30

5.   Хем му се иска, хем не му стиска.

6.   Tц, тц, голямо чудене, че чак и тема? !
Ами, не иска да преминава огневата линия. Но, понеже на мъжете акълът е плитък, очаквай в скоро време да се яви с омекнали колена. Няма да се поколевае да топне чушката.
Айде, и после да пишеш!

7.   Вероятно е по-мъдър отколкото си мислиш и много добре осъзнава, че флиртът е много по-приятно занимание от едно изчукване - поне за при мен е така.