Гей ли е гаджето ми?
Здравейте, жена на 27 години съм, приятелят ми е на 28. Преди мен е имал 7 годишна връзка, а с мен е от 8 месеца.
Още в началото на връзката ни разбрах, че харесва травестити (shemale). Аз съм доста разкрепостена в леглото и му говоря за това, казвам му да си пуска порно и да гледа докато правим секс, докато му правя свирки и т. н., като цяло, без никакви задръжки съм. Никога нищо не съм му отказвала.
Един ден случайно реших да му прегледам историята в Гугул и видях, че тайно от мен е гледал такова порно и обяви на травестити, въпреки че аз винаги съм го предразполагала да ми казва всичко, точно в този аспект. Питах го защо го прави и той каза, че си е мислел, че ще му кажа, че прекалява с тези шимейли, и че е прекалено. От тогава само че, когато му се догледа нещо такова, винаги го правим заедно. Мен също това ме възбужда адски много, възбужда ме, че той е толкова извратен.
До тук добре. Но наскоро поиска да обуе моите прашки, да е все едно “шимейл”. И това много ме възбуди. Гъзеше ми се, лизах му дупето, понякога ме кара и да му бъркам вътре и сам ми е казвал, че иска да го науча да се чука там. Казвал ми е и, че иска да лапа на травестит.
Извратено е, харесва ми, но вече започвам да се замислям, дали не е гей..? Пускала съм му гей порно- не се възбужда.
Предлагала съм му тройки с мъж, жена, шимейл- не иска, не можеш да гледа как друг ме докосва.
От мен се възбужда страшно много, докато сме били скарани само ме е гледал и съм виждала как му става.. от към страна на възбуда няма какво повече да се желае от него.
На какво мнение сте вие по въпроса?

Коментари

2.   Ами виж... няма дим без огън. Човек, който няма влечение към секс с животни, примерно, никога няма да тръгне да търси по мрежата такъв, да се крие и т. н.

4.   Гей ли е гаджето ми? - Очевидно. Има жени които не могат да приемат доминантното присъствие на истински мъже и предпочитат компанията на по-метросексуални мъже, после откриват, че те са прикрити гейове или джендъри.

6.   Не е гей. Просто си е с неговите си предпочитания. Купи си пенис колан и се забавлявайте. В крайна сметка той иска с теб не с мъж. Странно е да, но какво е значението след като на вас ви е добре и на двамата.

7.   Чудя се какво значение има какъв ще се нарече твоят приятел.? Или ти искаш просто да си има етикет? Явно, си доста подредена.

10.   Не, това е просто една фантазия, която дори не иска да осъществи. Не е единствения, който си пада по такива неща просто много хора няма да си признаят.

12.   Не е гей, бисексуален е!

13.   Гей-едва ли, но виж би... т. е. му харесват и мъжете и жените.

15.   При моя приятел е почти същото, както при твоя. Просто имат не толкова често срещани, по-различни желания.

19.   Хомосексуални са хората, които се възбуждат от собствения си пол. Приятелят ти възбужда ли се от мъже? Ако не, си е хетеро. Ако да, е бисексуален, защото очевидно го възбуждат и жени.

Има много неща, които са приятни и на хомо и на хетеросексуолните. Свирките. Аналния секс. Чекията. Целувките. Яденето на сладолед. Пиенето на бира. Дишането.

Това, че хомосексуалистите харесват дадена сексуална техника, не прави автоматично всеки, който я харесва, хомо. Просто разбиране на причинно-следствените връзки.

Дядо Торбалан

20.   Приятеля ти харесва транссексуални, кросдресъри, sissy, femboy и други. Това са хора, които се държат, гримитират, маниерничат като жени. Те излъчват силна женственост и страст с цел някой да ги доминира, което кара истинските мъжкари да полудяват хормонално, с други думи - да ги изчу**т като парцал. Приятелят ти не е хомосексуалист, защото да си такъв означава да искаш връзка на емоционално с мъж, тоест да искаш да бъдете семейство. Приятелят ти е доминантен тип

21.   Споко, гаджето ти нито е гей, нито е бисексуален. Да те възбуждат трансове (шимейли) няма абсолютно нищо общо с влечението към мъже. Все пак, мисля, че би трябвало лека полека да му въздействаш да се овладее, защото по този начин енергията му минава някак встрани от теб, и в този смисъл напомня за изневярата. Е, доколкото и онанизмът може да се счита за вид изневяра... - доста безобиден. Но според мен, възбудата му трябва да почва и да свършва с теб самата - това е класиката. Като вариант, можеш да опиташ да го чукаш със страпон, и да го караш да ти духа, щом исках да прави свирки на шимейл. Може това да го задоволи напълно.