Еднополови бракове. За или против сте?
Здравейте! Току що прочетох темата "Лесбийка" публикувана в този сайт преди три месеца в отдел "Секс и интимност". Ставаше на въпрос как една майка на 43 г. открива, че нейната 19 годишна дъщеря е лесбийка. Прочетох всички коментари и мнението на коментиращите беше горе-долу около 50% се изказват положително и около 50% се изказват негативно за лесбийството. Аз също имам мнение по въпроса за гей мъжете и за жените лесбийки, но мнението си ще го изкажа ако темата ми бъде публикувана.
Модератори, за втори път ви изпращам тази тема, но първия път не ми я публикувахте. Питам ви защо след като толкова други теми публикувате, които според мен не би трябвало да бъдат публикувани.
Изпращам ви тази тема защото еднополовите бракове станаха законни почти в цяла западна Европа, а също така и в много други държави по света. Какво доведе до този феномен? ! Ние всички знаем, че винаги е имало и ще продължава да има гей мъже и жени лесбийки. Но трябва ли законно да сключват брак. Ето и най-голямата новина: На английската кралица Елизабет един от нейните братовчеди на име Лорд Ivar Mountbatten ще се жени за неговия партньор James Coyle. И двамата са някъде на средна възраст. Интересното е, че Лорд Ivar Mountbatten е бил женен и има три деца-дъщери. Дори кралицата няма нищо против този брак. Е, щом и в английското кралство хомосексуалните бракове стават законни какво ще кажем за останалата част на света. Вие какво мислите драги читатели, за или против на еднополови бракове сте? Кажете си откровенно мнението.
Моля модераторите да проявят разбиране и да публикуват темата. Не виждам с какво тази тема осквернява вашия сайт.

Коментари

101-150 от 221

119.   Бракът е не само да се узакони една връзка, а за да се узаконят децата от тази връзка.
Така, че разни с претенции, изобщо не искат равенство.
Те искат господство над нас.

Един педераст не е педераст, ако не ти навре в лицето поведението си.

По-скоро хора с такива отклонения трябва да помислят за хормоналния си дисбаланс и да се погрижат да влязат в нормите божии.

Да, има малко, изключително малко случаи на отклонения от природата, но като цяло останалото е от възпитанието.
Погледнете един Минчев. Отврат. Ако не направи скандал в някой магазин, той не е педераст.

Хората с отклонения не афишират с поведението си какви.
Куркински например, евала, не афишира, не се бута дето не му е работата, уважавам го.

Но рябва ли му на него брак, ако срещне мъжа на живота си?
Мисля, че майките, които оставят за осиновяване децата си по някаква причина, изрично да записват желанието си, позволяват или не детето им да се отглежда от еднополови.

Майката дала живота може само да определе съдбата на детето си.
А и 21 век е века на пълната извратенящина.
Тия гейски и лесбийски истории унищожават човека.
Искали да бъдат щастливи.
Ами лекувайте се!

120.   №112 съм Исках да кажа, че днес бракът е просто подпис, който ти урежда някакви права. Можеш да се подпишеш, без да вземеш предвид мнението на семейството ти. Подписваш, получаваш някакви имотни и финансови права. После драсваш още един подпис и вече няма брак. Има огромна разлика от семейните съюзи отпреди няма и век.

121.   Разбира се че съм против. Тези ненормалници подлежат на лечение. Изверги.

122.   Стана любопитно и аз съм „за” еднополовите бракове! Ако имат деца от предишни връзки, обаче ми е интересно какво правим с правата на децата?

123.   Искам да кажа още нещо за хомосексуалистите. Може би ще се повторя, но пак искам да кажа защо не се обявявам напълно срещу тях, стига да не проявяват претенции и да не се озаконява брака им. Ще ви кажа за няколко много известни хомосексуалисти и съм сигурен, че никой от вас няма да ги обвини за аморалност с частично изключение на една жена-Хилари Клинтън. В предизборната кампания за президент на САЩ, бившата съпруга на Джон Ленън-Йоко Оно, призна, че е имала сексуални отношения с Хилари, когато Хилари е била студентка. Представяте ли си ако тя беше станала президент на САЩ!! Значи САЩ щяха да имат хомосексуален президент и това щеше да е черешката на американската демократична торта. Сега ще ви кажа за трима много известни мъже хомосексуалисти. Първия е Michelangelo и мисля, че няма човек който да не знае за неговата гениалност. Няма нужда да споменавам повече за него.
Втория е Leonardo Da Vinci, също не надминат гении. Знаем постиженията и на двамата италианци ненадминати и до ден днешен.
Третия е руския композитор Чайковски. Лично аз не съм слушал неговата музика, но който и музикален капацитет в класическата музика да попитате и той ще ви каже, че Чайковски е музикален гений. Какво против имате срещу тези трима мъже. Мога само да ви кажа, че Michelangelo никога не е имал секс с мъже, защото той е бил много религиозен и е смятал такъв акт за грях пред Бога. За Leonardo Da Vinci се говори, че е имал сексуални отношения с неговия ученик Gian Giacomo или накратко се знае като Salai (Da devil). Казва се, че е бил наричан и Mon Salai и ако разместите буквите на това име се получава Mona Lisa. За Чайковски освен, че бил гей никакви подробности не зная. Може би и той като Michelangelo се е въздържал от такива отношения.
С тези примери искам да подчертая, че е имало много известни личности хомосексуалисти, но те не са демонстрирали тяхната сексуална ориентираност и са си живяли тих нормален живот.
Такова поведение трябва да имат и днешните хомосексуалисти.

124.   122, Много просто - дават ги на другия родител - НЕпедераста.

125.   123, много знаеш ти колко са се въздържали ;-)
Сега, за 20 век имаме относително много информация, но за преди можем само да спекулираме, което е безсмислено.
Това, че няма много информация за тях, за сексуалния им живот особено, изобщо не означава, че не са се спуквали от секс! Един творец как ще твори, ако не е задоволен, нали трябва да има кой да го вдъхновява... сеш' ли се :)

128.   122 съм: Някой по—горе бе писал хомосексуалните хора да се събират с хомосексуални от другия пол, че било криейтив, та затова попитах. Сега ми хрумна и друго, какво правим, ако другият родител не е хомосексуален, но да речем пие, пуши трева или е тежък работохолик с 12—часов работен ден? Той кога ще полага реални грижи за децата?

130.   Децата са право и привилегия на нормалните хора, на обратните - всичко останало.

131.   Номер 123 - "Йоко Оно, призна, че е имала сексуални отношения с Хилари, когато Хилари е била студентка. Представяте ли си ако тя беше станала президент на САЩ!! Значи САЩ щяха да имат хомосексуален президент и това щеше да е черешката на американската демократична торта." - те вече са имали хомосексуален президент - Барак Обама.
https://www.youtube.com/watch?v=aYhYUcqdTsw

132.   123 - това кой бил гей какво общо имаше? Щом Хилари била лесбийка, дай и ние да обърнем резбата ли какво? Или се опитваш д изкараш гейовете по-добри. Точно Хилари какъв критерий е?

134.   Не можах да прочета и един аргумент, който подкрепя тезата на хомофобите. Повтаря се едно и също - не е нормално, против природата и Бог, извращение. А нещата са адски прости - всеки трябва да е свободен да живее живота си, както му харесва, и както може. И вие няма да сте съгласни непознати да ви командват как да живеете, нали? Затова спорът е излишен. Въобще не ми говорете за парадиране и рекламиране на сексуалната ориентация, защото никой не прави секс на улицата, и няма как да знаете дали този или онзи е хетеро, би или гей. Никой не ви задължава да одобрявате и харесвате, но сте длъжни да зачитате достойнството на тези около вас, защото не е редно да навлизате в личното им пространство. И като сте толкова набожни, защо не спазвате и останалите божи заповеди? Или само хомосексуалността е важна?

135.   Здравей авторе! Чест ти прави представянето на тази тема, както и обстойният анализ с коментарите ти № 51 и 89! Най-лошо е, когато хората не мислят и действат хаотично, подвластни на емоции и странично влияние. Тези, които са против хомо-браковете дават солидни аргументи и защитават правото на родителите, да определят съдбата на децата си! Тези които са за хомо-браковете отвръщат с основните човешки права на хората (като аргумент), които са равноправни пред законите! Къде е истината? Кой в случая е прав? Когато говорим за права на едни или други, трябва основа върху която да се произнесе обществото. А, то обществото е съставено от различни индивиди, всеки с неговите си претенции за права! Нормално е, в общество с мнозинство и малцинства от всякакъв вид, мнозинството да определя законите и нормите за поведение за всички! Лошо е, когато мнозинството се разделя и разногласията в него се превръщат във фактор, създаващ хаос (безредие), определен с термина анархия! А, какво точно значи АНАРХИЯ? Дали е нещо много лошо? анархия е гръцка дума, означаваща "безвластие"! Или възприето като бездържавие, където няма държава, определяща правила и закони, няма граници за хората, които ще са общества, където всеки ще трябва да говори езика на мнозинството ако иска да бъде разбран, и е свободен да прави каквото си иска, при единственото условие да не пречи на другия! Дали обаче това е възможно? Естествено че не е! За това анархията е утопична идеология, която не просъществува, поради невъзможната си реализация, но остави следи, които днес се интерпретират като човешки права, свободи, и останалите им производни! За това днес всички крещят за права, погазвайки правата на останалите около тях. Аз съм от поколението с патриархално възпитание малко преди "демокрацията" при нас и наблюдавам днешната деградация на младите, които обричат нацията ни на гибел. За това обаче сме виновни ние, старото поколение, защото от човешка лакомия, борба за власт и грабене на средства от общите, допуснахме деморализацията. Преди думата педераст звучеше нарицателно-много обидно за мъж, с изграден авторитет. Дори в училищата се използваше за обида на някой, който е в конфликт с друг. Аз съм бил свидетел на такива обиди между съучениците ми. Бях физически много силен (сега също съм), и едва ли някой би се осмелил да ме нарече така, защото нямаше да му се размине. Днес педераст звучи гордо, и много дори хетеро-момчета се кичат с този етикет, за да са оригинални и да са в крак с модните течения. Наложената от вън мода у нас, е основната причина за липсата на морал и е предпоставка за упадъка на обществото ни. До тук с лирическото отклонение и сега по същество! Авторе, природата е създала механизми за съществуването си, и за съществуването на почти всички висши биологични организми, като разнородните индивиди се привличат, а еднородните се отблъскват. Разбирай го като електро-магнитна поляризация. Аз не съм религиозен, защото търся друго обяснение на нещата и вярвам на физичните закони, но не изключвам намесата на висш разум (Бог), причина за съществуването на живота на планетата ни! Хомосексуализмът е противоречие на природните механизми за продължението на човешкия род. Хомосексуалистите (2-4% от човечеството) не са виновни за това, че са се родили такива, но са виновни заради претенциите си, мнозинството да им подражава и да се превърне в хомосексуално със закони дискриминиращи хетеро-човеците! Причината за да имат тези претенции са друга утопия-феминизмът, която си насърчава за тези им действия, а те от своя страна са неин електорат, променящ с гласуване законите в извратения, и в ущърб на нормалните човешки нужди, съблюдавани с природната действителност! Феминизмът е дело на архитектите на новия световен ред, които ясно са заявили, че искат редукция на населението "златният милиард", за да могат по-лесно да управлряват света. Владимир Буковски ясно предвижда последствията, но и той като Александър Солженицин е само вестоносец, известяващ злощастната съдба на човечеството! http://cao.bg/солженицин-ограбват-ни-най-ценното-ко/
Бракът е свещен съюз между мъж и жена, а значението му е продължаване на човешкия род. Бракът между еднополови индивиди е гавра с този съюз, и е насочен към унищожаване на човешкия род, с прекратяване на репродукцията му. Няма закони, пречещи на хомосексдуалистите да живеят заедно, да работят каквото им харесва и да се ползват с правата на обществото, както всички останали. Но НЕ ТРЯБВА да имат право да отнемат със закони деца от биологичните им родители - моделът Барневарн в Норвегия и новият проект на феминистките Ювеналната Юстиция! Ако тези поправки в полза на родителите се направят и в либералните закони, напрежението между ЗА и Против хомосексуалните ще намалее. Но, световното правителство няма да го допусне, и за това е нужен нов подход срещу модерния сатанизъм, който да обедини Хр. народи за обща кауза....борба срещу феминизма и неговите слуги НПО-тата, които вече и у нас в България са над 200, и с парите на данъкоплатците тровят населението с измислени обвинения срещу нормалните, а държавата ги финансира за зловредните им действия!

137.   "А нещата са адски прости - всеки трябва да е свободен да живее живота си, както му харесва, и както може."

Да, съгласен. Всеки да си прави, каквото си иска, само да не забърква и децата. Визирам правото да имат деца. Иначе да си бъркат по дупките както намерят за добре.

Ама да ми обясняват, че децата си умират да живеят с двама бащи вместо с нормални родители майка и баща, ще имат да вземат. Разбирам, че някои хора искат да имат дете и не ги виня, ама нека да не превръщаме децата в инструменти за щастие заради нечие его.

Само това ми е молбата. Не може всеки да е свободен, а децата да опират пешкира, като ги принуждаваме да са в нетрадиционни семейства, без някой да ги е питал. Ако децата бяха достатъчно зрели и съвсем съзнателно искаха да са част от такова семейство, няма нищо против, ама тях реално никой не ги пита.

На някой може да му е кеф едно дете да му лапа, дайте му сега и на него едно осиновено детенце, че той само така е щастлив и човека си е свободен и нямаме право да му се месим. Знам, че сравнението е пресилено, но въпроса е принципен. Става въпрос, че може на детето да не му е кеф да лапа или да е дете на двама мъже. Къде е неговата свобода и право на избор?

Свободата свършва там, където започваш да пречиш на свободата на другия. Мен ме боли хуя къде си бъркат, ама да не замесват невинни деца.

138.   137, не си в позицията да молиш някой да си откаже от инстинкта за размножаване! Бих те помолила да се откажеш от инстинкта за самосъхранение и да скочиш от 19 етаж! Е, ще го направиш ли!?

139.   138, аз не се моля да се откажете от инстиктите си, а само да не намесвате децата, които нямат право на избор.

Удобно изместваш темата към инстикта, а тя е съвсем другаде. А именно към децата, които никой не ги пита дали искат да бъдат замесени в хомосексуални семейства.

Говорим само и единствено за децата. Не става въпрос за обратните или дори за нормалните, а само за децата.

За тях някой педераст грижа ли го е въобще или неговия инстикт е по-важен? Като ти гледам мненията, явно за педерастите правото на избор на децата няма значение, важното е педераста да си задоволи потребността да има деца, пък дали децата ще искат, не го интересува. Нали така, 138? Важното е педераста да си е свободен да си осиновява някого против неговата воля.

Ако един алкохолик иска да те осинови, без да те пита, ще ревеш до небесата, нали? И той си има инстикт човека, и той иска да е свободен. Защо не се навиеш да те осинови някой наркоман или алкохолик, а? Айде де, нали на алкохолика трябва да му уважаваме инстиктите.

Пак ще повторя, макар да няма смисъл да ти обяснявам, защото ти искаш да си прав/а, а не да излагаш доводи. Значи гея да се ебе с когото си иска, алкохолика да си пие и цианкалий, ако ще, наркомана да се тъпче денонощно с хероин, нямам нищо против. Но нека вашите изпълнения си останат за вас, без да намесвате хора, които нямат нищо общо с вашите си неща. Децата с нищо не са ви виновни, че да ги подлагате на такова нещо.

Айде сега пак върви ми обяснявай как сте свободни и как децата трябва да са ви роби, защото видите ли сте имали инстикти.

140.   138, аз ако тръгна да се самоубивам, това си е мое решение и не касае никого. Но ако ти тръгнеш да си задоволяваш инстиктите, ти променяш целия живот на някое дете. Все още ли не стопляш къде е разликата?

Ами аз пък мога да имам инстикт на убиец. Дайте ми сега някой човек да го очистя, понеже вие не сте в позицията да ми давате наклон на инстикта.

141.   Инстинкт за убиец няма, не се прави на интересен! Никой закон в цивилизована страна няма никога да наруши човешките права на никого! Не си мечтай, идеята ти ще е винаги незаконна!

142.   134 къде ги намери тези хомофоби бе? Във всичките 100 мнения до момента, почти няма такива, които да изразяват омраза към хомосексуалните. Повечето мнение са съвсем културни и имат едно ясно послание "нямаме нищо против хората да живеят интимно, с когото си искат, стига да не посягат на правото на децата да бъдат отлеждани от биологичните си родители". Ако това смяташ, че е хомофобия, имаш проблеми с приемането на истината.

145.   55, егати ужаса! И на инвалидите ли ще забраниш да сключват брак!? Добре, че си никой!

147.   141, на мен не ми обяснявай, аз си имам мнение и няма да си го променя заради хора, чиято цел е да спорят без аргументи. Само на децата обясни как са длъжни да искат да ги осиновяват двама татковци или две майки и нямат право на семейство с майка жена и татко мъж. Обясни им и как въпросните хора имат инстикти и децата са длъжни да им задоволяват за сметка на нормалното си развитие.

Интересно ми е с какви думи ще им обясниш.

- Деца, вие може и да не искате, ама тези двама татковци имат инстикт да имат деца и са избрали вас. Никой не ви пита дали искате да ви осиновят, айде сега да го играете техни деца в следващите 20-тина години. Малко ще ви подиграват в училище, ама голяма работа. Малко ще си прецакате половото развитие, ама пак голяма работа. Важното е татковците ви да си задоволят инстиктите на ваш гръб. Вашата роля е да бъдете техния инструмент да ги правите щастливи и да задоволявате всичките им инстикти. Те са свободни и трябва задължително да им уважите правото да са щастливи на ваш гръб. Иначе сте хомофоби и обиждате татковците. Че ако вземем да нараним чувствата на хомосексуалните ви татковци, ще вземат да ни обвинят в хомофобия. Нали разбрахте, деца, айде сега на сила се качвайте в колата и се насладете на новото си хомосексуално семейство в следващите 18 г.

149.   145, инвалидите нямат претенции за деца.
Те са "децата". Искат тях някой да ги гледа...

Стига сте се правили на ударени! ДЕЦА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ, не го ли разбрахте вече?

Нито права да се бъркате в живота и в очите на нормалните, хетеросексуални хора.

Иначе си се бракувайте, ебувайте и каквото искайте там -увайте...

150.   Аз до сега бях ЗА гей браковете, но като гледам тука как реват за деца, си промених мнението. По-добре да няма гей бракове, защото тогава веднага ще реват и за деца, без значение дали децата искат да бъдат осиновени от педали. Така че по-добре без педалски бракове. Да си бъркат по дупките, колкото си искат, но до там.

151.   Става наистина забавно, къде е границата на нормалността? И какво значи да си извратен? Един мой професор казваше на времето, че всяка поза, която е различна от мисионерската, е плюнка в лицето на Бога.Та в този ред на мисли извръщения има навсякъде.

154.   По-интересното е, че самите гейове не реват за деца, колкото въпросната хетеросексуална дама. Незнайно защо много се е загрижила за правата на тази общност. В една предишна тема имаше един гей, който каза, че никога не би отглеждал дете, защото знае, че няма право да подлага дете на такова нещо. И това трябва да го осъзнаят всички хомосексуалисти. Разбира се, че няма как да им светим 24/7, че да им забраним да забременяват, но самите те трябва да осъзнаят, че това е егоистично и неправилно от тяхна страна. Говоря конкретно за децата, не за секс, съжителство и др.

155.   150 и 154, то точно това е целта - разни НПО-та с външно финансиране (разбирай Сорос, US Government и подобни) да се намесят директно в живота на хората, под претекст, че "защитавали правата на сексуалните малцинства". Точно както с Истанбулската конвенция, дето "щяла да защитава правата на жените".
Иначе гледната точка на истинските хомосексуалисти едва ли някой го интересува. Важното е да се разбутва обществото, кинти да се точат и те така...
А на бас, че оня изверг красито кънев ще стане пръв гей-защитник ако текнат паричките...

157.   Номер 151 - Професора ти си е позволявал да си измисля и да добавя към това което е в Светите Писания. Кое е извратено и къде е границата на нормалността? Нормалното е един мъж за една жена, това е.

162.   Да се говори как едно семейство е "нормално" когато има единствено и само майка и баща не е напълно вярно, тъй като има много деца, отгледани от един родител или дори деца сираци. Това, което прави едно семейство "нормално" според мен е любовта между родителите и децата. Не мислите ли, че едно дете би израснала по-щастливо сред двама обичащи го родители (без значение дали са две майки или двама бащи) или в семейство с майка и баща, но за сметка на това майката не се интересува от него, а баща му е проклет. Това, че имаш двама родители от различен пол не означава добро развитие за детето. Доброто развитие се определя от любовта на родителите, а не от техния пол.
Та хомосексуални хора е имало, има и ще има. Те са просто малцинство, което като другите малцинства (религиозни, етнически, езикови, хора с увреждания) иска равни права. Никой не ви кара вие да си сменяте пола или сексуалността или тази на децата ви. Просто проблемът тук е, че повечето българи не са образовани по темите хомосексуалност и равноправие.

163.   162, прочети Фройд да разбереш как ролята на майката и бащата влияят на развитието на детето и не само сексуално. Сираци има, но те са станали такива по нещастни обстоятелства и това не означава, че трябва целенасочено да ги осакятаваме, като ги даваме за осиновяване на хомосексуалисти.

Хомосексуалисти нека си има винаги, но съветът ми към тях е да осъзнаят, че в техния случай не е коректно спрямо детето да отглеждат такова. Разбирам, че всеки иска деца, но нека се поставят на мястото на детето и спрат да бъдат егоисти, преди да намесят невинни деца, нямащи право на избор, в техните отношения.

164.   Как така искат равни права, като не са равни с другите?! Това е истината, малцинството не може да налага на мнозинството. Да, обратни винаги е имало и ще има, но разликата е, че сега те ни натрапват колко е ок да са такива. Ами не е така!

165.   Дете с глава на извънземно, гей, овца с две глави - нарича се генетичен дефект.

166.   Като гледам, голямата битка и болка не е за никакви гей-бракове, борбата е ЗА ДЕЦАТА, и кой да има контрол върху тях.
Децата са бъдещето на една нация. Вземи контрола върху децата и си взел контрола над нацията!
Разни пършиви ръчички с мно-о-ого парички се протягат към децата ни. Искат да направят така, че ТЕ да определят кое семейство може и кое не може да се справя с възпитанието на децата си (като в Норвегия).
Ако "не можеш" (понеже те така са решили, и понеже ние сме им дали право...) - отнемат ти децата, и ги дават... познайте на кого? На тези, чиито права преди така пламенно са защитили!
И гей-общността и НПО-тата с нечисти намерения - доволни, само редовия гражданин го духа.

167.   163, хомосексуалните И хетеросексуалните не могат да осиновят деца преди са се случили следните две неща:
1. Родителите са се ОТКАЗАЛИ от родителски права над тези деца!!!
2. Социалните служби са установили кои са НАЙ-ПОДХОДЯЩИТЕ осиновители за конкретното дете , правата му са винаги на първо място!

Какви егоизми, какви осиновяване без питания, тези неща изобщо не са фактори. Добре е човек да се ограмоти по темата, по която толкова настоятелно дава мнения!

169.   167, ами в България по закон социалните служби смятат хомосексуалисти, алкохолици, наркомани, престъпници и т.н. за НЕПОДХОДЯЩИ родители и точно затова не им дават право да осиновяват. Освен това могат и да им се отнемат и биологичните деца. По моето скромно мнение така трябва и да си остане. Така че разногласие не виждам.

170.   169, по закон в България не може да се дискриминира по сексуална ориентация.

И пак не стана ясно защо намесваше питане и егоизъм в темата за осиновяването? А някои даже се изцепиха, че ВЗИМАЛИ деца, за да им давали-небивалици просто!

И ми е много интересно ИЗОСТАВЯЩИТЕ хетеросексуални родители за егоисти ли ги имаш или не!?

171.   55 , последно? Инвалидите са с увреждания, разрешаваш лш им да сключват брак?

" Това са хора с увреждания и не мога да бъдат като останалите - какви бракове"

172.   Чл. 6.
(1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Конституция на Република България

174.   172, да се родиш е едно, а да гледаш деца в нормална за тях среда е съвсем друго нещо...

175.   "по закон в България не може да се дискриминира по сексуална ориентация."

Не думай. Същия закон дава право на хетеросексуалните да сключват брак, но не и на хомосексуалните.

"И пак не стана ясно защо намесваше питане и егоизъм в темата за осиновяването?"

То си стана ясно многократно, но щом си решила да се правиш на интересна, твояе право си е. Ако един алкохолик иска да осинови дете, пък дори и несъзнавайки, че ще му преебе живота, не е егоистично според теб явно.

Да, изоставящите децата си са егоисти, също като педерастите, алкохолиците, наркоманите, искащи деца.

"Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние."

И къде в изброените видя хомосексуалисти? Цитирай ми закона, в който изрично пише, че педалите имат рпаво да осиновяват деца и да сключват брак и пак ми говори как били равни пред закона. Ами не са и не трябва да бъдат. Може да са равни в Испания, Белгия, Великобритания, ама не и в България.

Не разба смисъла да ми цитираш закона, но щом си сметнала за нужно, ОК. Явно се опитваш да ме убедиш да приема за нормално децата да имат по двама бащи, но за мен не е нормално и това си е моето мнение. Дори и да приемат такъв закон, това няма да се промени. Ако самото дете няма нищо против да е в такова семейство, добре, но се съмнявам всички деца да си умират да са сред педерасти вкъщи и си имат пълното право на това, без значение че педерастите искат да градят щастието си насилствено на гърба на децата.

Твоето не е признаване на права, а искане всички да ви робуват на щастието, само защото сте педерасти. Силно се съмнявам да си хетероскескуална, след като толкова лично прие всички, а аз просто си имам мнението, за което продължаваш да упорстваш да ти го повтарям под предтекст, че не си ме разбрала.

Не обичам хора, които искат самоцелно да са прави и са готови да се правят на клоуни и да казват на черното бяло.

Пак ще ти кажа, мен няма какво да ме убеждаваш. Като убедиш децата, че е супер добре за тях да са с родители педали и те нямат нищо против, тогава и аз ще ЗА пълни права. Ама да ми осиновяват невинни бебета, на които ще им прецакат живота и да не се зачита тяхното мнение, само защото не могат да говорят и не осъзнават каков се случва, не съм съгласен.

Пък ако толкова педалите са готови да прецакат живота на някое дете, за да си задоволят извратената представа за щастие, нека Бог ги съди, но личното ми мнение, че е не е правилно да градиш щастието си на гърба на други хора, без да са ти виновни и възползвайки се от тяхната невъзможност за право на избор.

Аз не казвам, че те трябва да имат желание за деца. Но това желание е пагубно за децата и не трябв да се реализира. Това, че някой има някакво желание, не означава, че автоматично трябва да му се изпълни. Ами то и детето може да има желание да НЕ е дете на гей, къде е неговото право и с какво желанието на един е по-важно от желанието на едно невинно дете. То всеки си има някакви желания. И аз имам желание да изневерявам, ама ако тръгна да го правя, ще нараня един куп близки мои хора, затова си кротувам, защото осъзнавам, че осъществяването на желание ми би било пагубно. Така че ека и гейовете си знаят мястото и разберат, че не може да им се задоволява всяка прищявка и за нея да плащат невинни деца. Фройд си е обяснил много добре защо такива хора не трябва да отглеждат деца. И имай предвид, че на Фройд не му е плащал Сорос, за да прави политика от тази тема, както сега плащат на псевдоучени да ни убедят как няма проблем педровци да гледат деца.

Аз пак те питам и знам, че пак няма да ми отговориш - добре ли ще ти е някой алкохолик да те осинови, без ти да имаш право на отказ или без да имаш възможността и информацията да осъзнаеш последиците на такова осиновяване. Отговори си на себе си, не на мен. Аз знам, че пак ще въртиш и сучиш или въобще ще пренебрегнеш въпроса.

Когато си съгласна да те осинови алкохолик, тогава и аз ще се съглася педалите да имат право на деца. Не знам защо въобще ме убеждаваш в очевидно неверни неща. Вярвай си ти сама, аз съм си изградил моята си истина. И колкото оценки да даваш на собствените си коментари, истината няма да се промени.

177.   Ти наред ли си!? Честно, бива развален грамофон, бива, ама твоето не бива!

1. При осиновяване детето НИКОЙ НЕ ГО ПИТА! Престани да говориш да съгласие, не го питат !!
2. Ти разлика между хомосексуалисти и педофили правиш ли!?
95% от педофилите са хетеросексуални!! Как ще сравняваш алкохолик, който е силно опасен за другите с хомосексуалист, който не е опасен за никого!??

Вземи прочети тази статия и мнението та Мира Радева, това са хора експерти за разлика от теб!

Децата на дъгата и хомосексуалните им родители, 24 часа , 21.03.2015

179.   А отговорът на това къде е!??

ИЗОСТАВЯЩИТЕ хетеросексуални родители за егоисти ли ги имаш или не!?

181.   И какво ще разправя отрокът?
"Мама и мама се охкат в спалнята!"
Мбу-ха-ха-ха-хааа...

182.   "НИКОЙ НЕ ГО ПИТА"

И аз това казвам.

179, вече ти писах "Да, изоставящите децата си са егоисти, също като педерастите, алкохолиците, наркоманите, искащи деца.".

Сега и ти отговори, ама надали.

184.   За кой ли път:

Ти разлика между хомосексуалисти и педофили правиш ли!?
95% от педофилите са хетеросексуални!! Как ще сравняваш алкохолик, който е силно опасен за другите с хомосексуалист, който не е опасен за никого!??

185.   184, казах ти вече - и хомотата са опасни за развитието на децата. Прочети Фройд, вместо да спориш. Едва ли си по-умна от него.

186.   "95% от педофилите са хетеросексуални"

Да, но 95% от хомосексуалистите са педофили. Не знам защот го писа, след като не е по темата, но като стана въпрос, прочети изследването на Archives of Sexual Behavior.

187.   Какво ти казваш, не е важно. Цитирай ми Една единствена съвременна НАУЧНА статия, която има такова заключение след НАУЧНО изследване на точно такива семейства!

188.   0852b3bf9c, няма смисъл да се хАбиш - все едно спориш с радиото.
Сигурно Сорос е налял в култивирането ѝ няколко стотин хиляди, ти сега искаш да я убедиш, че си е дал парите на вятъра.
Я дай да я пратим в Саудитска арабия - там да отстоява целта и смисъла на живота си! :)

189.   НАЧАЛО / OFFNEWS / СВЯТ

Папата: Църквата трябва да се извини на хомосексуалистите
OFFNEWS | 27 юни 2016 в 13:01 | 3217 |2
Папа Франциск
Папа Франциск заяви, че католическата църква трябва да се извини на хомосексуалистите за начина, по който ги е третирала, предаде Би Би Си.

Той каза на репортери, че църквата няма правото да съди гей обществото и трябва да го уважава. Папата допълни, че църквата трябва да се извини и на другите, които е изолирала, а именно жените, бедните и децата, които са принудени да работят.

Папата е приветсван от много хора в гей общността, заради позитивното му отношение към тях. Въпреки това, много консервативни католици критикуват главата на Римокатолическата църква заради неговите двусмислени коментари за сексуалния морал.

"Ще повторя, че според катехизисът на църквата хомосексуалистите не трябва да се дискриминират, а да бъдат уважавани и съпътствани от свещеници" заяви той, завръщайки се от своето посещение в Армения.

191.   Аз пък съм 'за' еднополовите бракове, включително да им се позволи да имат деца. Дреме ми на шапката дали ще са добре отгледани децата. То и сега циганите имат най-голяма раждаемост, а там болшинството деца въобще не са добре отгледани, а средата при много вероятно е по-нездравословна дори от хомо брак. Някой да им е забранил?

Освен това, още не се знаят точните причини за хомосексуалността и това ще е добър експеримент да се види дали средата влияе на сексуалната ориентация или не. Ако децата от хомо браковете са по-хомо или по-хетеро от средностатистическото за хетеро браковете, значи има нещо.

101-150 от 221