Какво да правя с него???
Накратко за моята история - зодия Везни, на 22г съм, влюбена съм в мъж Скорпион на 40г. Този човек го познавам от година и ме е побъркал! Ледено студено държание и нежни ласки и ухажване се редуват постоянно. Имаме обща компания, и затова много често се засичаме по партита и събирания, след които винаги си тръгвам с него, той идва и остава да спи при мен (никога не сме били в сериозна връзка, защото той не бил готов за такъв етап от живота си(нищо, че е на 40 хаха), но аз бях доволна и на това, което имахме и се надявах, че с времето ще се пречупи и ще поиска нещо по сериозно с мен). Всичко се случва тайно (по негово желание) и абсолютно никой не знае за отношенията, които имаме. Така сме месеци наред. Да, но преди 2 месеца претърпях тежка катастрофа, като в колата бяхме само аз и един добър негов приятел, който е влюбен в мен, но на мен ми е напълно безразличен и го приемам само като приятел. Приеха ни в болница, а въпросния скорпион само се обадил в болницата да пита добре ли сме и до там. Нито ми се обади, нито ми вдигна телефона. След изписването ми се засякохме на едно събиране. Там стана страшно, като на бойно поле. Той ми викаше, крещеше, чупеше, аз съм била виновна за тази катастрофа, можела съм да умра, не искал да ме вижда повече, блокира ме навсякъде. Изплаках си очите за него, защото мислех, че всичко е приключило. Да, но от известно време разбирам от общите ни приятели, че той дискретно питал за мен, дали си имам нов приятел, дали съм спала с някой, отблокирал ме е, но не ми отговаря на съобщенията, само ги прочита и до там. Прави си разни фалшиви профили в Фейсбук, за да може да ми преглежда профила тайничко, без да разбера, че това е той. Аз понеже спрях да му пиша ( реших да го оставя да си мисли, че съм го забравила ) е разбрал от някъде, че имам нов приятел (което не е вярно, аз нямам очи за друг!! ) и е започнал да разпитва за него- какъв е, откъде е и т. н. Хора, усещам и съм убедена, че не съм му безразлична, но е АБСУРДНО да го признае - как ще преглътне егото и ината си, абсурд, хаха! Та който има опит с тея Скорпиони моля ви да ми каже какво да правя, как да го подлъжа поне да се видим за да поговорим, да му обясня че нямам друг приятел и т. н?? Та той е като кон с капаци, знае си неговото и не ми отговаря на съобщенията и не ми вдига телефона, но иначе разпитва хората за мен??? Всяка нощ го сънувам, полудявам, искам да го видя, искам всичко да е както преди! Готова съм да му се извиня и 100 пъти ако трябва (въпреки, че не съм виновна за нищо) само си го искам обратно! Помогнете, моля ви!!

Коментари

1.   Мацка, ти нямаш никакво уважение към себе си. Ако имаше не би приела мъж, който няма сериозни намерения към теб, на когото си само опция. Помисли защо смяташ, че не си струваш и защо не вярваш, че можеш да имаш нормална с връзка с човек, който ще се гордее с теб пред приятелите си вместо да те крие.
Зодията не прави човека- тя не бива и да е някакво оправдание което да дава повод на някой да се държи по на какъв начин.

2.   Защо се занимаваш с него не разбрах само?

3.   Имах надежди, че след определена възраст хората порастват, ама тоя чичко ме разубеди.
Зарязвай го, губене на време е.
Ж 19

4.   Мислиш си, че си влюбена в този човек

5.   Той е на 40 и се държи така.... За какво ти е? Освен това може да си има и жена... или друга приятелка. Или просто ти да си една от многото, с които спи. За забавление, мила. Защото мъж на 40, който ляга с 20 годишни по партита само след алкохол, не си струва търсенето. Те всички мъже са идиоти ама от дърт курвар по-страшно няма!

6.   Не си се научила още да раздаваш шутове на такива проидохи, с времето ще се научиш
Ж40

8.   За мен този човек е неуравновесен и се държи неадекватно.
1. Обвинява те, че ти си била виновна за катастрофата, откъде накъде? Мен подобно нещо би ме обидило. Не стига, че си преживяла нещо толкова ужасно, ами и тоя да ти прави панаири. Според мен може би е изревнувал от приятеля, с когото си била, а това отвежда до точка 2. - прекалено е мнителен и подозрителен. Не е нормално да те дебне постоянно, да те след и и да разпитва. А ако наистина имаше нов приятел, щеше да след и него. Представи си, че един ден вече не изпитваш чувства към него, но той не иска да те пусне и ти създава проблеми. Представи си как ще те злепоставя и какви неприятности ще ти създава. Възрастовата разлика даже не я коментирам, защото всяко правило си има изключение, но... в твоя случай по-добре бягай надалече.

9.   Струва ми се ,че въпросният човек най-вероятно е семеен. Ако толкова го интересуваше ,щеше да ти отговори на съобщенията най-малкото. Не се занимавай с глупости ,не ходи на младо момиче да преследва 20 години по-възрастни ,застаряващи мъже.

10.   Това звучи като наркоманска любов, ти си знаеш. А номер 1 е прав за самоуважението, през ред се подритваш, направо е болезнено да те чета. Ако ти не се обичаш и уважаваш, няма как друг да го прави. Без самоуважение и вечно на разположение, никога няма да заинтригуваш мъж на тия години и скорпион. Пък и какъвто и да е.

11.   Не се занимавай с него по никакъв начин! Вън от живота ти!!!
Ж30

12.   Номер 5, ако всички мъже са идиоти, то ти и такива като авторката не знам какви трябва да сте...
Въпросният чичак е пълен малоумник, ама за да му се върже някой трябва да е доста по-тъп от него.

13.   Тази човек само те използва, не те обича нито уважава. Това ти го показал като си била в болница след катастрофата, от това по-ясно нама. Не си причинавай повече болка. Сложи край на всичко, не го търси нито му отгваряй повече.

14.   Както са ти казали хората - този е пълна загуба на време. Но ти си прекалено хлътнала и заслепена за да го разбереш. Дано се осъзнаеш час по скоро.

15.   Типично Скорпионско поведение, потайни, властни и обичат да контролират нещата и хората около тях. Иначе много могат да оплитат с манипулациите си, отличници в това, със страхотна интуиция. А една нежна и ефирна Везна има нужда от открити отношения, равновесие и хармония

16.   Въпросът е какво да направиш със себе си, защото очевидно си сляпа и глуха. И ми е чудно толкова ли няма някой младеж на твоите години, 3-4-5-6 години по-голям от теб, та си се лепнала за 20 години по-голям мъж от теб? Нищо лично, ама и да почне да те бие (опазил те Господ), ще си стоиш с него и ще си търпиш. Зодията в този случай няма абсолютно нищо общо. Човека си има млада мацка, ще си я разиграва както си ще.
Събудете се, мили дами.
Ж, 31

17.   Все някой ви е виновен. А ти се возиш сама в кола с човек, който е влюбен в теб. Явно те кефи, че по теб хлътват и може би дори го предизвикваш, за да ти повдига самооценката, чувствата му те ласкаят, дори и да си безразлична. След като е влюбен, всеки контакт с теб го дразни и поощрява, това би трябвало да ти е известно. Явно не си такава ангелска душица, каквато се изкарваш.. Та, може би твоят приятел има право да ти крещи, да те ревнува и да те блокира. Никак не ми е ясно, защо безрезервно трябва да вярвам на теб и да не вярвам на другия човек във връзката...?? Тук всички съветнички-жени се изказват неподготвени, защото алфата и омегата в техните позиции е да се защитят като жени и да изкарат на всяка цена виновен и отговорен мъжа, независимо от това, кой прав, кой крив. И ако си забелязала, вечният припев на всички солидарни мацки в този сайт е: "Зарязвай, аут е, бягай надалече! "... Това е вечният рефлекс на жените все да търсят нещо, което го няма в реалността.. Просто не ги слушай, ами чуй съвестта си.