Как да си я върна?
Здравейте! Преди няколко дни се разделихме с приятелката ми.. нямаше караници по време на отопляването кое е по добре за нас, но аз исках втори и последен шанс да се опитам да се променя и да не съм токсичен, но тя не поиска.. :(( все пак ми каза, че ме обича и ако нещо е писано ще стане. Това някак си ми даде надежда, че може да се оправя и да си я върна. Въпроса е как да го направя. Потърсих в интернет и там пише за някакво 30 дневно игнориране за да може да и залипсвам и т. н но тя ми пише всеки ден.. как да я игнорирам за цял месец? !? Притеснявам се, че ако продължавам да пиша ще ме friend zone и повече няма да мога да си я имам по начина по който бяхме. Но ако и не и пиша може да си помисли пе я мразя или пък може да ме забрави и да продължи... Какво да правя? Как е правилно да постъпя за да си я върна? Искам да види че съм същия както в началото, а не това в което се превърнах и това заради което се разделихме. Това съм дал дума, че ще се променя, но как да я върна? Моля ви помогнете ми!

Коментари

1.   "Желая да се изчистя емоционално, за целта ще е нужно да преустановя контакта с теб." И изчезваш, повече не й отговаряш, освен ако не тръгне да прави глупости. След известно време, не знам дали е месец, колкото там си прочел, направи така че да я засечеш случайно някъде. Изглеждай щастлив и доволен от живота, все едно си я превъзмогнал, дружелюбно и радостен да я видиш и прегърнеш като стара дружка, после пак изчезни, освен ако тя не поиска да се видите пак. И след няколко дена (4) й пиши, ако тя не ти пише първа - нещо от сорта на "как си?"

2.   Защо се разделихте ако не е тайна?

3.   Ти май се друсаш. Остави я на мира.

4.   Ъъъъ то ако ставаше всичко с чете до къде щяхме да сме стигнали ехеее. Сега по темата. Първо ама много хубаво си помисли защо искаш да си с този човек, обичаш ли го, навик, страх да не останеш сам? И какво значи токсичен? Няма такова животно като "френд зон" или нормално казано държи ме на страна защото съм и удобен е тъпо оправдание за липсата на смелост. Оставяш я да те върти, несигурен си. Пич в този живот е или всичко или нищо. Казваш й в прав текст как се чувстваш и какво искаш, почне ли да те реже да използва добре заложените женски номера искам време, в депресия съм, не е удобно сега имам нужда от време да си помисля. Парцалките и с 200 то човек или те иска или не няма средно, просто няма. Слушай сега щом сте се разделили има защо, а факта че си осъзнал какво си изгубил е проблем. Защото не си я оценил на време. Човек прави грешки за да се учи, и вярвай ми не винаги трябва да се върнеш за да ги поправиш.

5.   Първо помисли за всичко, което си направил. Направи си анализ на поведението ти. Опитай се да се държиш с нея както в началото на вашата връзка точно в отношението, което я е привлякло към теб. В крайна сметка хората се променяме, ако не можеш не се насилвай... Действай и мисли със сърцето си то ще ти даде най-правилната насока.. :) Момиче съм и имам приятел от много време знам как стоят нещата просто както казах послушай сърцето си, то няма да те излъже. Дано си върнеш момичето!! Успех

6.   Най добре нищо не прави и не насилвай нещата. Опитай се да си отвлечеш вниманието от темата с други приятни на теб занимания и така няма да мислиш за това. Сигурно боли, но с времето ще свикнеш. Далеч от очите далеч от сърцето са казали хората. Най добре преустанови контакт с нея. Тя сега ти пише щото й е гузно че те е зарязала, а не защото и липсваш и иска да се върне при теб. Не е чесно спрямо теб, по добре прекъсни контакта с нея за твое добро е, за да се п

7.   Не се опитвай да я върнеш, няма смисъл.

8.   Прочети много внимателно какво е написал номер 4 и ако много.... ама наистина много искаш да си го причиняваш... приложи съвета на номер 1.
Това е единствения начин тя да прояви отново някакъв интерес към теб за в бъдеще - да изглеждаш по-щастлив и проспериращ, отколкото си бил с нея, и то благодарение на други хора, а не на нея. Това ще я удари в егото... как така ти си по-щастлив без нея. Явно се е прецакала нещо, щом те е оставила... и тогава тя ще почне да те търси. Но трябва да и наложиш пълен игнор, липса на емоции спрямо нея, и в същото време приятелско-безразлично отношение щом се видите. В никакъв случай не търси сам контакт, защото ще се закопаеш окончателно.
Проблемът обаче тук е друг според мен - и той е в теб. Ако имаш проблеми с поведението и си слаб, прилепчив и без самочувствие... дори и да си я върнеш за малко с тези трикове, няма да успееш да я задържиш. Описаният начин за връщане на приятелки е наистина "авариен" и не може да ти оправи генералните проблеми с характера. За това се иска много повече от просто психологически номерца. Помисли върху това. Развий характер и стани мъж, от който на жените просто няма да им се иска да се отделят.