На какво сте способни, мъже, за да...
Здравейте, мъже!

На какво сте способни, за да:

-правите секс с жена, която харесвате само визуално;
-правите секс с жена, която харесвате и като личност.

Как подхождате и в двата случая, и разликите в подходите? Какви са действията ви, колко време сте готови да отделите, на какво сте способни, например на - компромиси, лъжи, търпение и т. н., избройте нещата, които прилагате в двата случая, и ако има разлики в тактиката, обяснете.

*Поведението на жената е без значение, има 'лесни' има злобни, има надути, има недостъпни, всякакви, но... представете си, че жената е нормална и в двата примера на нашата тема, само че, едната я харесвате само за секс, докато другата - за връзка.

Какво отдавате от себе си в случаите?

Коментари

1.   При всеки конкретен случай е различно. Бих обобщил: във всички случаи заострям вниманието си без да го показвам. Подхвърлям фрази и наблюдавам за отговорите и реакциите. Когато е само за секс - по смело, по-интензивно, може и леко вулгарно. Когато е за нещо повече - с повече такт, внимание и търпение. Ако една жена е навита само на секс и е обиграна, тя не прекалява с "размотаването". Както и обратното - не е разумно бързо да "даде" ако се надява на нещо повече.

2.   Нищо :)) с-ката и часовника за 50к сами ще свършат работа :)) нямате си и идея колко са жалки хората за пари.. но това е ваш проблем :))

3.   Е при мен нещата не стават точно така...
За визията е достатъчно да не ме отблъсква, защото съм твърдо убеден, че има някаква връзка между външност и вътрешност, ако мога така да се изразя. Може би условието е да не е нацапотена и нагримирана, т.е. да не се опитва да чийти.
Оттам-нататък следва един доста дълъг период на опознаване и сближаване, поне 2-3 месеца, но може и повече, без да имам в началото ясно намерение да я таковам. Може през този период да не си паснем, или да ме отблъсне с нещо. Ако всичко е ОК, то почти неусетно и за двамата привличането започва да набира скорост: срещите и приятните моменти заедно зачестяват, разговорите, културните занимания, ходене по планини. Паралелно с това вървят в началото съвсем безобидни жестове, като стискане на ръката за здрасти и за чао, понякога прегръдка по тези поводи. И всичко върви в тази посока, като е очевидно и повече от ясно, че и двете страни свикват със ситуацията и нямат нищо против. Постепенно следват все по-дълги прегръдки, в един момент целувка, и след нея всичко се развива много бързо! :)
Така че нещо специално да правя... по-скоро не. Да, със сигурност има някаква симпатия в началото, но това нищо не означава... Ежеседмично срещам десетки жени, които чисто визуално "бих боднал", но си знам, че това са глупости, и че шансът човек да остане силно разочарован от рязкото разминаване между форма и съдържание, между фантазии и реалност е огромен.
Понякога далеч по-невзрачни момичета, които изобщо не са попадали в неволно водения ми списък "за бодване", при опознаване и сближаване са се оказвали страхотни партньорки.
Според мен това е Божа работа. Дали ще си паснеш с някого или не изобщо не зависи от разни техники за свалки, които хората си измислят и се опитват да прилагат, нито пък можеш да знаеш предварително дали искаш една жена за връзка... Всичко това се разбира по време на опознаването и сближаването.
"Бързата кучка слепи ги ражда" има една приказка. И в тези отношения е така. И изобщо не е все едно, дали жената е "лесна", злобна и т.н. Мен подобни небалансирани личности ме отблъскват и отвращават. Общувам само с хора, които са приветливи, разбрани, често усмихнати и с положителна нагласа към живота, не гледат само да те натоварят с техните глупости, а понякога се интересуват и ти как си - какво ново и интересно около тебе.
Всъщност по абсолютно същия начин се сприятелявам и с мъжете, само че там нещата си остават на ниво приятелство и взаимни (несексуални) симпатии. В повечето случаи и с повечето жени до там стигам, само че с някои, които са ми особено симпатични в един момент просто прекрачваме границата.

Та това, което си написал/а много опростенческо ми се вижда, или за много елементарни и първосигнални хора.

4.   Номер 2, очевидно не си е лягал с качествена жена до сега.