Искам чужденка, а не българка
Много искам да се оженя за чужденка. Живеех в чужбина и там две българки ми се лепнаха, излязох с тях, та си загубих времето. Защо го правят това? Трябва ли във ФБ да ги режа? Не искам българка и въобще жена от Балканите и Източна Европа, защото не ми е приятен манталитета им - гледат те в портфейла и се държат като кралици. Може би само с полякините има по така взаимно привличане (но на живо, в нета да се запознават не си падат май). Така както полякиня и австрийка са ме гледали и флиртували с поглед никоя българка, румънка, гъркиня или рускиня не е. А и обичам различни култури и бих искал децата ми по рождение да са полиглоти. Освен това и смесването на гените не е лошо (само бели жени харесвам, но от други страни).

Коментари

1.   Къде ще я намериш тази чужденка, след вече не еживееш в България? А и точно полякините... не знам, човек. Аз в Англия всичките полякини, които съм виждал, бяха я алкохолички, я курви.

2.   Аз пък искам българка, а не чужденка. Не ми е приятно това, че се изнасят в чужбина и някои ходят с чужденци, но явно има причина. И ние имаме вина за това. Трябва да спрем да се плюем едни други и да почнем да се подкрепяме ако искаме по-добър живот.

3.   Еми, ожени се, някой да те спира!??

4.   Подкрепям те напълно и аз мечтая да се оженя за чужденка, а полякините са идеални за мен.

5.   Просто не си срещнал правилната българка. Всяка страна си има лоши жени и прекрасни жени. Какъв въпрос имаш?

6.   Чакай, чакай ... Излязал си насреща, но не са ти "пуснали" и сега си се ядосал, че си "загубил" времето си? Ти за елементарни човешки взаимоотношения, не си ли чувал?
Въпрос - ако момичето те е избервяло, било е грубо с теб и цялата среща е била неприятна, но е приключила със секс, щеше ли да не е "загуба на време" ?

7.   Разбирам те. Дисциплинирана жена която знае какво иска, това ти трябва.

9.   Аз пък съм с чужденец, но си искам българин...

10.   "Не ми е приятно това, че се изнасят в чужбина и някои ходят с чужденци, но явно има причина. И ние имаме вина за това. "

Няма значение, как се чувстваш по въпроса. И не, нямаш вина за това :)

12.   Имай в предвид, че стоката се определя от клиента. Каквото търсят мъжете тук... към това се стремят жените

13.   Това, че някоя жена е родена в определена държава определено не гарантира, че ще е перфектната или пък неподходящата за теб. Случи се така, че и аз живях в чужбина и имах гаджета от различни държави. Да ти кажа някои от тях си се оказаха пълни боклуци, нищо, че бяха родени в западна държава. Така, че съветът ми е да не си търсиш жена по месторождението й, а според характера. Това, че на теб ти се е лепнала някаква българка, която гледа само парите съвсем не означава, че всички са такива. Да не говорим, че след като живееш в Западна Европа си наясно с местните традиции. Жената работи и гради кариера само докато се омъжи и роди. После или става домакиня и чака мъжът да я издържа изцяло или работи на нещо почасово. Така, че не бързай да съдиш българските жени, защото тук жените работят наравно с мъжете и не очакват да ги издържаш. Е, разбира се говоря за масовия случай, не за кифли, плеймейтки и всякакви такива. Ама предполагам ти търсиш нормална жена за сериозна връзка, а не мис силикон. Колкото до полякините... да, симпатични са, но са прави писалите преди мен, че по правило пият доста, но разбира се пак си е до жената.

14.   Филипинките са жени на макс. С малка корекция на носа да не е като камба и става перфектната жена-с лице на корейка, височина на европейка и най-най-важното липсва и материалистично кокошият ген. Говори се нормално с нея, не е надменна. Общителна и топлосърдечна. Българката ще те пита каква кола караш още при запознанството ви. А ако се възмутиш от това ще те вземе за недоносче. А рускини и украинки не си струват и коментара. Мел Гибсън даже като беше в България каза че не иска да се забърква с българки, защото се напатил здраво от бившата си жена Оксана която е рускиня. Слушал съм телефонните им разговори и толкова освирепял мъж не съм виждал през живота си. Има ги в Ютуб.

16.   О, да филипинките са перфектните съпруги. Ще те гледа в очите, ще ти мърка като коте и после ще ти извади душата и парите с памук. Освен за нея ще се грижиш и за родата й до девето коляно. Какво не им харесвате на българките не знам. От нас се очаква да сме красиви, поддържани, образовани, да работим, да въртимкъщата, да гледаме 1-2 деца и да слугуваме на мъжа си, белким ни оцени и да е доволен.