Как да си намеря богат мъж?
Здравейте, аз съм жена на 36. Наскоро се опитах да си намеря приятел по интернет (Тиндър и други сайтове за запознанства). Веднъж си намерих приятел там с който си писахме известно време и накрая решихме да се срещнем. Заведе ме на ресторант и беше супер, но когато дойде ред да плати сметката не му достигнаха 10 лв и ме помоли аз да платя! Ужас! Какъв мъж си, че да заведеш жена на ресторант и накрая да не ти достигнат пари и приятелката ти после да плати? След известно време пак имах някакви такива връзки - ту било с някои които въобще не изглеждат така както на снимката на профила си, или някакви бедняци живеещи при родителите си... Къде мога да си намеря богат и достоен мъж за мен?

Коментари

1-50 от 55

1.   Ами върни времето назад с 10 г., за да се подмладиш. После се разхубави около 5-6 пъти по толкова. на края си промени мирогледа около 20 пъти по толкова и богатите мъже сами ще те намерят.

ПС: добър опит за провокация.

2.   Ти си девственик на средна възраст-мъж!
Главата си залагам, изключено е да си жена! Жалък си...жалък!

3.   Абе то ако си красива, лесно ше си намериш, но нали се сещаш, че вече си на 36, а след 10 години ще си на 46...... А мъжете с дебелите портфейли търсят нова свежа и млада плът. След някоя друга година ще пишеш в тоя сайт: "Той ми изнверява", "той ме заряза заради младата си секретарка" и т.н. И всъщност ти какво предлагаш освен силикон, як секс и свирки? Нали се сещаш, че ще му омръзне.... Не якия секс и свирките, а да го прави с тебе. Жени като теб са за съжаление. На 36 години тръгнала да търси чичко паричко...... Имаш шансове, но с мъже над 45 и до време ще си титуляр. След това ще те закове на резервната скамейка, а накрая и ще те трансферира в девета глуха, защото за титулярното място ще има нови по-млади кандидатки.

4.   Ами стани и ти богата - направи успешен бизнес. Пари при пари отиват!
Също трябва да си и с богата обща култура, да не гледаш на мъжа като на потенциален съпруг, а като на човек приятел и събеседник. Както такъв мъж ще е приятна компания за теб, така и ти трябва да си приятна компания за него, не само в леглото.
За външния вид мисля, че е ясно и няма смисъл да се пише.

5.   И аз съм на това мнение! Не останаха истински мъже напоследък!

6.   Това ако не е измислен разказ....сигурно си мъж и се преструваш на жена. Аз не мога да повярвам че някой сериозно ще се възмущава, че на кавалера не му достигнали 10 лв да плати. Смешно е туй дето го говориш. Срамота просто. За 10 лева се циганиш.
Богати мъже има много. Но защо си толкова сигурна, че ако успееш да подмамиш някой на среща, той ще те заведе на скъп ресторант и ще ти плати сметката? Богаташ не означава кретен.
Един млад, интелигентен и красив богат мъж няма нужда да плаща на жените за секс и внимние. Ако е само млад и не е красив, но не е и грозен, пак няма да му се налага да плаща. Да речем че е на средна възраст, но е поддържан и симпатичен, пак не би му се наложило да плаща за секс. Жените са го наобиколили както мухите меда, а той трябва само да избере.
Най-много да ти плати пастичка или кафенце. Не мисли че са глупаци, че на първа, втора, пета или дори десета среща да ти платят вечеря за 100 лева.
Тези които плащат са дърти пергиши, комплексари и нещастници, които или искат да си качат самочувствието като си вземат по-млада от тях, или се надяват да си припомнят минали времена, като се опитат да изчукат някоя девойка (казвам "опитат" защото едва ли могат да го вдигнат). Понеже въпросните господа не могат да ти предложат нито привлекателно тяло, нито качествен секс,а и се наясно че като са надхвърлили 40те няма как да се сравняват с мъжете на 20-30, им се налага да предложат пари. Това е, което има на "пазара". От личен опит ти го казвам.

7.   Не били останали истински мъже... А вие дами ли сте?!

Alpha, ж. 29 г.

8.   Претенеции много, насреща - само едно искам. Няма да стане. По-добре си купи котка. На 36 и тръгнала да търси мъж, при това богат. Те бедните не търсят такива като тебе, та... Ти изобщо добре ли си?

9.   Пише ви жена - млади момичета и жени, не търсете богаташи, недейте да грешите толкова много. Богатите мъже в много случаи търсят жени за преспиване. Никога не съм търсила богат мъж, в момента съм повече от щастлива с моя беден приятел... Грешите, хора... Вие се влюбвате в парите, а после плащате жестока цена за неразумността си. Не знам как може тази алчност да ви се избие от главите. Ако искате да сте богати разчитайте на собствен труд, както някой богат ви вземе днес, така утре може да ви захвърли. И горко ще съжалявате, защото сте свикнали с лукса, който иначе нямате в живота ви. Не говоря за жени, които са с богати приятели по любов, а за тези, питащи как да си намерят богат мъж... Вие търсите богатството, не мъжа... Това е много жалко, не бъдете метреси по собствена воля...

10.   Мъж си.

11.   За първа среща ако е кафе нека плати, но за ресторант може да се раздели, може да е ял за 10 лв. А другията за 50.

12.   А що самата ти не станеш богата и да си намериш мъж, който си търси богата жена?
Много по-лесно ми се струва някак си...
Бъди жена! Вземи нещата в свои ръце!

13.   Измислица от всякъде! Само не знам са каква цел е пусната тази тема. Да се подиграе с кифлите с огромно самочувствие без покритие? Най-вероятно.

14.   Темата е провокация, но към всички момичета спадащи към типа „ златотърсачки”'
Мъжете с възможносто избират красиви и глупави за кратко време, после ги захвърлят и преминават на друга.
За съпруги избират умни и стабилни жени, такива, с които водят разговор и нямат притеснение да представят в обществото.
Сами избирате какви да бъдете.

16.   Няма значение дали автора/авторката е мъж или жена, това е реална ситуация. Има жени на по 35, които имат претенции до небесата.

Само дето жените избират до 25, след 25 тях ги избират.

17.   Ми ти си стара мома ма. Една жена има шанс до 28 да избира. После, кот дойде. Ако на 20 и...беше сложила силиконец, фитнесче, тен, хубави дрешки, щяха да те земат. Сега не си оферта.

19.   Номер 17и18 кой ви каза това до колко години го избират жените? Струва ми се, че живеете доста годинки назад. Една 30-35годишна жена е в все още в силата си. Поддържана и образована, тя има много повече какво да предложи отколкото 20"годишнс пикла. Впрочем точно тези по-младите в повечето случаи са златотърсачи и използвачки. Без навици, , без реална представа за себе си, с високо самочувствие и претенции. Бързат да се лепнат на някого и така да си подсигурят живота. Без да учат и работят.

21.   до 19: Моля не създавайте илюзии на 35 и нагоре годишните жени, че имат някакъв голям избор. Айде на 30 ако е поддържана и красива може и да има избор, ама след 35 е зле работата. Говорим за сериозни отношения с потенциал за семейство и деца, нали? Не просто за секс. Винаги има изключения, разбира се, не ми казвайте, че познавате жена родила на 37. Да, има такива. То и на 60 беше родила една преди години, от инвитро. Говорим за възможност за създаване на що-годе нормално семейство, нормални отношения, сериозност, да си свикнат и паснат съпрузите и така нататък.

И да, проблем е, че точно 20-25 годишните пикли често са най-големите златотърсачки. Затова и масово хората имат тъпи животи, разводи, отчаяние и страдание. 25 годишните златотърсачки днес са бъдещите 35 годишни самотни жени.

22.   20 годишна пикла която да върти на малкия си пръст иска всеки мъж, но за жалост само за секс. Ако иска сериозна връзка винаги се обръща към по- уселнли от 30 нагоре. Малки момиченца не се заблуждавайт. Има какво да учите още. Колкото до авторката- търпение. За жалост има мъже които пробват дали ще мине номера, защото не им се дават пари за вечери и излизания и искат още от началото да научат жената да си плаща сама своята част. От такива далеч, защото после по- зле стават нещата.

23.   Според мен е късмет по сайтовете, може да намериш някой с по-големи възможности. Не смятам, че мъжът е дръжен да плаща сметките! На такъв етап от връзките трябва да се делят по равно, или всеки да си плаща каквото е консумирал!
Подкрепям мнението на друг потребител, че може би трябва да е по-възрастен от теб, за да имаш по-голям шанс за успех.

24.   Ти си лелка вече, какви богати мъже бленуваш. Аз съм мъж на 35, с доход 5 000 меечно, имам хубав дом, вила и скъп автомобил. Много обичам да пътувам по света, да играя тенис и да карам ски. Но някак си падам по 23- 4 годишни пресни девойки.
Такива, като теб много гладни има много. Намери си някой чичо разведен да му гледаш децата и да му готвиш. Бленува наща богати мъже... е няма, за бедната ти душица толкова

25.   Ето това е един сериозен въпрос който мъчи жените !

26.   А какви са твоите достойнства, стара увехнала чанта, та искаш богат и достоен мъж за теб? С какво ти самата впечатляваш, освен с бръчките по челото ти и около очите ти. Излъчваш ли някаква светлинка поне.
Драги коментатори, авторката е жена и се представя на 36 г., но фактически е на 62г., ей сега към края на ноември ги навършва. Нейната зодия е скорпион, а знаете какви са скорпионите, нали. Тя обича да съчинява истории в които винаги да обвинява мъжете. Сигурен съм, че сте чели много нейни истории тук винаги с плюене и хвърляне на кал по мъжете. Нейната цел е по всякакъв начин, под всякаква форма да рисува мъжете в най-черни краски. Не забравяйте причината защо го прави това. Ами на 62 г. кой мъж ще пожелае приятелство с нея, затова тя ги обвинява във всички грехове. Тя е една много нещастна стара жена и от нещастие злобее толкова много. Живее сама, чувства се много самотна и от тази самота я избива да измисля глупави истории, както вече и доста от вас не й вярват.
Прочетете й другата история също от нея: "Какво ви прави щастливи" и ще видите проблемите й. Впрочем тази тема сме я дикутирали с нея в друг сайт, но сега тя я съживява отново тук. Обръщайте внимание на истории в които мъжете са винаги хулени, винаги обвинявани и ще разберете що за жена е тя. Самотата я убива и тя реве защото мъж не се явява пред нея. Много нещастна жена е.
Моля модераторите да публикуват коментара ми.

27.   Авторке,
Ти жена ли си? Звучиш, като някой мъж, на когото вечно му отказват....

Ако все пак си жена (възможно е), кажи, как така си на 36, а още не си семейна, нямаш дете... Имаш ли дете?

Защо да е „Ужас”, че някой не може или не иска да ти плаща сметката? Какъв „приятел” ти е човека, когото познаваш от няколко чата и виждаш за първи път?

Ако случайно си жена (което е леко съмнително), мисля, че имаш един огромен 20 годишен „опит”, сексуален, строшила си една гора пишки, в един момент виждаш, че вече не вървиш особенно и започва едно отчаяно търсене на глупак. Достатъчно добър, да те издържа и достатъчно тъп, да не се интересува за предишния ти живот, а и настоящия....

Ами виж, чисто статистически, много малко жени успяват да постигнат това. Да спечелят голямата игра.
В повечето случаи, тия които мечтаят за богатия глупак и си вдигат цената са по-евтини и от проститутките. Накрая ги изчукват за по една вечеря и някое парцалче и си остават на витрината... непродадени.

После започва едно реване, едни крокодилски сълзи, как мъжете били говеда, как искали само да те наебат...
Ами така е... Човек получава това, което „наистна” търси...
Не това, което дрънка, мечтае или си фантазира... , а това което „реално” и „наистина” търси.

Слушал съм една камара курви, които реват, че търсили „почетени”, „искрени”, „добри”... и тн тн.. мъже, но това не беше вярно. Търсеха глупаци. Абсолютно безмозъчни глупаци, които трябваше да им предоставят всички удоволствия на живота, включително и правото да се поебават за кеф с когото поискат... Абе с една дума плачеха и страдаха за курвенския рай...

Да, пичовете развързват няколко пъти кесиите, докато им писне и после, чао. Почва пак реване, сълзи...
До къде ви докара тоя феминизъм и тая „свобода”...

Няма ли да разберете, че мъжът не се кефи, че са ви скъсали от секс една кохорта ебачи? Да, може да се прави, че му е Ок, но докато ви се насити... после му писват номерата, а и старите ви „навици” са прекалено силни да ги оставите...

Колко от вас са искрени? Лъжете, мамите, мързи ви и все някой ви дължи нещо... Никой не е задължен да ви приеме със стария ви „товар” от безразборни отношения и лекомислено поведение. Освободете се от „товара” си първо...

Не ми е проблем с кого или с колко си била, ако се промениш и пожелаеш да си жена, а не курва. Проблем е, че не искаш да се промениш, че искаш да си запазиш „правото” да ме захвърлиш на боклука при първа възможност, защото си „свободна” жена и имаш „право” да ме зарежеш по всяко време, когато ти скимне.
Едва ли е от значение, че съм бил мил и добър и съм ти дал всичко....

Българския мъж не е беден нито „комплексиран”, както се опитват да го изкарат меркантилните феминистични курви.
Просто това е временен шок от няколко години. Една алчна курвенска истерия, че някой е длъжник...
Нещата постепенно ще си дойдат на мястото. Самотата и осъзнаването ще дадат своите плодове. Да, болезнено е, но съзряването и усъвършенстването са бавни и болезнени процеси.

Мързеливите курви биха се подсмихнали лукаво и ще кажат:

Лъскай бастуна тогава, глупако. Философствай си сам на чекии...

Но ненормалните неща, колкото и да те повличат в зависимост и да те натъжават, си остават ненормални. И хората с достойнство, ще преминат това...

Кажи ми, кое е по-добре - Да съм сам или да изляза с теб някъде, а телефонати звъни или месинджъра ти пиука през 5 мин.. от потенциални „приятели”...???

Кажи ми, кое е по-добре за мен? Аз също съм важен, разбираш ли? Защо си ми ти в крайна сметка?

Защото си Мис Вселена?
Защото си Принцеса?
Защото си Жената с главно Ж?

Просто си инфантилна, меркантилна, самозабравила се мързелана, която си играе на пинг-понг с путкопоклонницете...

Всяко чудо за 3 дена. В България минаха всякакви строеве и моди. Накрая отселява здравия разум. Сега давате ценен опит, каква Не трябва да бъде една жена. В никакъв случай.

И промискуитетните вървелки, да не ми философстват и да ме „пращат” в Саудитска Арабия, а да се замислят, че ще остареят и от Принцеси и Миски, ще си останат просто едни дърти и забравени от всеки курви, от които никой няма да се интересува повече.

До тогава, по-добре сам/а, отколкото с измамни хора и илюзии...

Бих искал, искрените хора да не се отчайват и да не се поддават на този нечовешки натиск...

Че времето минавало...

Че граби и вземай, без оглед кого и как прегазваш (Важния си Ти)

Това ви го казват лъжци, които ви манипулират, да си „купите” от тяхната „стока”, а те продават просто боклук...

Радвам се, че има „самотни” хора, които тъгуват и мислят за цялата тая измама и истерия... Радвам се за тях, защото са избрали по-трудния път. Да останат човешки същества.

Отнесох се нещо... :)

Търсиш богат и достоен мъж... за ТЕБ
Ти богата ли си? Какво работиш? Какъв доход имаш?
Как ходиш на заведение без пари? Ами, ако „приятеля” отиде до „тоалетната”... кой ще ти плати ресторанта? Има и такъв вариант, все пак няколко чата не ти гарантират нищо...
Значи, беше „супер”, до момента на плащането на сметката... Интересно...

Достоен? Ти достойна ли си? Като изключим онова между краката, какви други достойнства предлагаш...?

Цялата тема е адски тъпа. Има вариант, автора да е мъж, който иска да разобличи женската меркантилност, наранен от няколко кифли и отваря тема за хейтене...
Ако е така, от една страна го разбирам... до някъде. От друга, бих го посъветвал да не хаби толкова енергия (като мен), да разобличава съвременното курвенско божество, което предлага на поклонниците си само една гола путка...

Ако все пак е жена... Не знам. Остава ми само неприятно да се удивлявам, че падението на съвременната жена (в голямото си мнозинство), не знае дъно... Удивително разочарование...

Как прекрасния пол възстана така? Защо е тая война?
Какво ще ви донесе тая „победа”???

28.   Мили душички, златотърсачи - няма как да налапате богатият мъж. Нито на 20, нито на 26, нито на 36... За съжаление... Богатия обикновено е женен, около 40г. И не му минават елементарните ви номера. За да е успешен в бизнеса, той в 90% от случаите е и успешен в личен план. Шанс е да си намерите някой, който в бъдеще ще бъде богат, но за това ви трябва малко мозък в тъпите глави.

29.   Тази тема ми идва много измислена. Да се правят проблеми за 10 лв.? !

30.   Подкрепям 28. Винаги съм залагала на ума на един мъж. Имам два брака. В първия започнахме не от нулата, а от минус - нямахме даже прибори за хранене. Към днешна дата бившият ми съпруг коли и беси в ай-ти-бранша, стана съдружник във фирмата и печели състояния. Това, разбира се, не ме спря да го напусна, заради влошените ни лични отношения, защото него парите много го промениха. Съпруг номер 2 ми беше градинар на вилата. Идваше да коси тревата през уикенда, иначе работеше в някакъв завод. В началото гледах на него просто като на приятно момче, но постепенно взехме да си говорим и бях смаяна от ума и общата му култура. Е, историята се повтори. Заживяхме заедно, той си довърши образованието, оженихме се, смени работата си, започна да изкарва солидни пари, а накрая - хоп, и той стана съдружник в строителната компания, където започна като прост електротехник. Ако историята на авторката, задаваща темата, е истина, бих отговорила на въпроса как да си намерим богат мъж така. Моя приятелка казваше: "Какъвто си го направиш, такъв ще ти влезе". Нямаше предвид, както може да си помисли някой, интимните отношения, а просто нещата от живота. Ако искаш богат мъж, направи го такъв! Как? Като му бъдеш подкрепа, осигуряваш му спокойствие и уют, развиваш се, ти самата работиш сериозно, създаваш контакти и продължаваш да се образоваш (това не става непременно в университет). И най-важното: подхранваш самочувствието на мъжа по всякакъв начин. Той е "най" категорично и завинаги! Той е "най-умният", "най-кадърният", "най-смелият", "най-благородният", "най-красивият", "най-важният", "най-големият" - това да ти е като мантра и ежедневно трябва да се внушава на обекта. Като навири гребен, задачата е изпълнена наполовина. Оттам нататък се въоръжаваш с търпение, защото предстои период, в който ще виждаш мъжа си само в неделя при късмет. През останалото време той ще работи като луд. Но в последващия период вече ще си е стъпил на краката и нещата ще се нормализират. Тогава вече идва спокойствието от сигурността и споделената радост от успеха, от общия успех. За какви 10 лева става дума тук? Аз вторият ми съпруг го издържах две години изцяло, за да може да се отърве от кредитите си и да започне начисто. Докато бяхме гаджета, не можеше един чай за 80 стотинки да ми плати в кафенето, но това не ме отказа от него, вадех портмонето и плащах и моя чай, и неговата бира. И като бях госпожица нещата пак стояха така. На първа среща да позволя кавалерът да плати моята поръчка - абсурд! За мен могат да плащат само трима мъже - баща ми, брат ми и съпругът ми. Във всички други случаи подобен жест задължава. Нали го знаеш вица: "А като яде кИфтетата, не викаше "не", нали? " Така че предпочитам аз да си платя кюфтетата, че да мога да викам "не" колкото си искам.

31.   19, хайде малко по- полека със сравненията. 20- годишните били пикли. На теб би ли ти станало приятно, ако някой ти каже, че си леличка или бабичка? И обикновено тези, които са златотърсачки на 20, са такива и на 35, рядко някоя се променя. Накратко, или ставаш, или не, т. е. пикла на 20, пикла и на 35.

Black Sabbath

32.   Те много от живеещите при родителите си не са бедняци, просто не им се живее самостоятелно и когато му дойде времето си взимат жилище. Иначе да, не е ок мъж на 35-40 да живее с родителите си.
Хм, 36 годишна жена, не знам какви точно ще ти налитат. Вероятността да не е само за секс, е много малка. Първо защото на тази възраст много вече ще са женени, второ-защото ако до сега не са се обвързали, или не им се обвързва или са претенциозни.....и баш теб ли ще харесат.
Темата ми се вижда партенка, но все пак:
Посещавай скъпарски фитнеси или такива, в които ходят мутри. Имам познати готини мацки, които точно там си намериха мъже. И съвсем целенасочено си ги търсеха, а не по заведения.

33.   Много грозни коментари - и женските, обиждащи мъжете на бедняци, и мъжките, определящи жените над 30 като лелички и стари моми! С такова отношение към другия пол не знам какво очаквате да получите в замяна...

Колкото до питането на авторката - няма как само на базата на такива жестове да разбереш що за човек е този мъж и колко държи на теб. Да, вероятно на първа среща си е конфуз, особено, ако като съобразителна жена не си направила голяма сметка. Но не можем и да очакваме всеки път и всеки мъж да ни ги поема, защото сме жени и така трябвало. Може и просто да не ни харесва достатъчно - тъкмо няма да си губим взаимно времето после, нали?

Има ги много такива, които ще хвърлят едни пари, за да те впечатлят... и дотам, не ги търси за нищо сериозно. Други пък просто са така научени и не го правят от сърце, по-скоро с досада. Такива “мъже“ са абсолютно излишни на една търсеща сериозни отношения жена.

Важно е дали един човек наистина е щедър към близките си и би направил всичко по силите си за тях, без да пресмята дали няма да се мине. Пиша го като щедър човек, който за половинките си е купувал от лекарства до цигари, включва се активно в общите разходи и така. Ето, това трябва да се гледа и цени, а не дали е богат, каквито и да са ни представите за богатство. Защото е добре да гледаме и реалностите в държавата, в която живеем - повечето хора и да се скъсат от работа, едва преживяват, далеч не от липса на амбиция.

Няма логика при нужда да ми помагат приятели, а мъжът до мен да ме остави да се оправям сама... Стиснатият човек винаги е неприятен и като характер. Днес може и да е вечерята в кръчмата, но утре ти влизаш в болница, чакате дете, нещо се случва с работата ти... И какво правите?

Помисли си добре кое ти е наистина важно, защото всеки избор си има цената. И богаташът може да е мамино синче с подарен бизнес, който разхожда мацки-трофеи, и мъжът с нормални, но собствени доходи, може да е истински мъж. Не очаквай, че ако Той е добре материално, значи ще отваря портфейла за всяка твоя пришявка по условие. Свикнали са с такива жени и не са глупави. Това, че гледаме фотошопирани снимки от лускозните почивки на разни моделки по списанията съвсем не значи, че нещата стоят така и в реалността.

34.   Задаваш адски глупав въпрос, не мисля, че и темата е истинска, но все пак ще се изкажа. От това да имаш 10 лв. до това да си богат разликата е от морето до небето. Познавам добре богатите мъже. Имам 3 познати/приятели, които бих ги сложила в тази категория, да кажем, че имат състояние над 1 млн. лева и до 5 млн. И тримата са го постигнали сами с работа и интелект, и тримата ги харесвам като хора и личности. 2-ма са женени, единия е коцкар и са под 40. Много е трудно да омоташ един свръх интелигентен човек с такива низки амбиции, като твоите(освен ако не се влюби де). Ти си на 36 г. и бъди реалистка, за твоята игра даже и 26 г. е пределна възраст, какво пък за 36 г., ти изобщо не се класираш до нещо повече от навлек. Ти какво мислиш? Че нямат по 10-15 обожателки ли, които да си ходят след тях? Даже ще ти кажа коцкара какво прави - той си държи няколко приятелки така, под ръчичка, карайки ги да се конкурират един вид, премята ги от едното джобче в другото си и може да са чалгарки-силиконки, да си мислят, че те него въртят, но е точно обратното - манипулира ги, спи си с тях, ту с едната, ту с другата, ако ги питаш поотделно - всичките са му настоящи гаджета. Абе ти как я виждаш тая работа да скокнеш на дебелия портфейл, хоп, готово :). Женените ще те отхвърлят 100%, те ако имат любовници ще са студентки някакви, млади силиконки, свежо месце около 20 годишни, ти там изобщо не се конкурираш. Неженените също, за какво си им? Абе за твоята мисия си закъсняла с 16 г. и най-хубаво си намери някой нормален човек, даже и да си силиконова залязваща звезда на 36 г. си пълен аутсайдер в такова начинание за което говориш. Може да си красива жена, но след такива мъже тичат както казах по 10-15 момичета, млади, красиви, дащтни.... искат малко, дават много, ти какво даваш? Искаш да се омъжиш за такъв, е, няма да стане

36.   Трябваше да се сетиш преди 10-15 години. Сега ставаш за някой 60-65 годишен, по-скоро с висока пенсия, отколкото богат, на който не му става и който няма да иска деца и разни такима емоции. Ти сериозно ли мислиш, че някой красив, млад и богат ще пожелае 36 годишна стара мома. Че защо?! Ти гледай да си намериш изобщо мъж, че вече си изпуснала влака...Ако продължиш с претенциите, гарантирам ти ще останеш винаги, ама винаги сама. Познавам няколко като теб. Искам такъв, онакъв, алооооо...

37.   Ти първо си намери НЯКАКЪВ мъж, пък после мисли за кинти ;)

38.   Авторке, всички чакаме да отговориш на нашите негативни коментари към темата ти или ще мълчиш като онемяла. Чакаме.

39.   Авторке, наближава ти 62-я рожден ден. Намери някой възрастен мъж на около 80 г. Все пак разликата ви ще бъде около 18 г. и за него ти наистина може да изглеждаш доста младичка и привлекателна. Сигурен съм, че той ще плаща сметките в ресторанта, а може някой път и сладолед или боза да ти купи.

40.   38, как да ти отговори, като темата е измислена.

41.   Номер 30,
Очарован съм ... Направо се разтопих от удоволствие, че има такива дами, като теб. :)))))

Респект !!!

Нямам друго какво да кажа. :)))))

Успех !!!

42.   Не знам до колко е истинска темата, но все пак много жени си задават този въпрос, за това ще напиша мнението си.

Преди време в нета се тиражираше една история в която млада и красива жена на 25 години, интелигентна и образована, задаваше същия въпрос. Питаше защо не може да си намери мъж, който да печели повече от 500 хил долара годишно, а в същото време вижда жени, които са по-малко красиви от нея и като цяло на по-ниско ниво от нея да са с такива мъже.
На нея и отговаряше мъж от категорията, в която се цели. Ще цитирам отговора по памет: "Ти ми предлагаш красотата си, като за сметка на това очакваш да си с мен и да получиш парите ми. Ще ти направя един анализ от инвестиционна гледна точка на твоето предложение. Аз печеля в момента над 500 хил долара годишно, като за следващите години се очаква да продължа да го правя и дори да увелича годишната си печалба, както и капитала си като цяло, докато твоята красота след 5 години вече ще почне да повяхва, а след 10 когато станеш на 35 (колкото е авторката на темата, б.р.) вече от нея няма да остане почти нищо. Значи ти ми предлагаш нещо съвсем преходно и краткосрочно, срещу нещо което запазва стойността си и дори я увеличава. Това погледнато по този начин е крайно неизгодна сделка за мен. За това мога да ти предложа друго - да ми станеш любовница, така ще получиш временен достъп до парите ми, а аз до красотата ти и когато ти се наситя и тя започне да повяхва след няколко години, прекратяваме отношенията си"

Мисля, че това е много точен отговор на въпроса на авторката. Когато всичко се свежда до предлагане на стока срещу пари, макар и индиректно, нещата стоят по този начин. За един богат мъж би било много по-важно жената до него да бъде един достоен партньор и опора в живота му, а не просто някой, който да паразитира върху богатството му. Такива миски и силиконки може да имат много, така че действайки по-този начин нямате голям шанс за трайно обвързване с такъв мъж.

43.   Номер 9,
Коментара ти е много трогателен и искрен. Радвам се, че има жени, които са „прозрели” правилно такива житейски истини ...
Респект !!! Имаш моето дълбоко и искрено уважение.

Успех ! :))))

44.   Вижте,
Дали темата е фейк, написана от разочарован мъж, или жена на 62 години, няма толкова голямо значение.
Защо ли? Защото реално, много жени мислят точно и именно така. Защото, дори да не го кажат точно така грозно, го мислят така грозно, че и много по-грозно...

Жените са прекрасния пол, слабия пол... Но не знам защо, се научиха да използват тия свои характеристики, за манипулация и злоупотреба....

Много от дамите в този сайт, остават с впечатлението, че мъжете са лоши, коцкари, използвачи, комплексирани... и тн тн тн...

Не е така. И от двата пола има истински, благородни и почтенни хора, които говорят на езика на искреноста...

Много момчета и момичета смятат, че искреността е слабост и губещия път на неудачника, че искрения човек, често остава разочарован и употребен...

Това не е така. Искрен човек, не значи глупак и наивник.
Света принадлежи на искрените хора. Света съществува все още, именно защото има такива хора...

Радвам се, че има много такива, тук в този сайт. На моменти, си мисля, че съм някакъв побъркан самотник, който не среща себеподобни... Е, приятно ме опровергахте.... Благодаря, за което...

Благодаря, че ви има. Искрени, почтени и прекрасни... господа и дами.

За другите, които хитруват и шикалкавят, мамят, лъжат, подвеждат, заблубдават.... Жал ми е за вас. Но нямате никакво извинение. Не ви приемам и не ви извинявам.

Не извинявам мързела ви, заради който ламтите за плодовете на чужд труд и сте готови да платите със себе си...

Не извинявам лъжите ви, за се изкарате каквито не сте, за бъдете желани...

Не извинявам неверността ви и лекотата с която ставате предатели, към тия, които са ви повярвали...

Жал ми е за вас, но не ви извинявам. Да, има човешка слабост, но това не е начина да я покриеш... Личната слабост не се покрива за чужда сметка. Никога. Ето за това не може и не бива да се извинява.

Искам да ви кажа една тайна... Искреноста ще спаси света. Не любовта. Сега вече не тайна :))))

Желая ви успех. От цялото си сърце. Радвам се, че има толкова проницателни, добри и чисти хора... За мен е чест!!!

45.   22, какво точно искаш да кажеш с "Ако иска сериозна връзка винаги се обръща към по- уселнли от 30 нагоре. "? Кой се обръща към тези от 30 нагоре? Въпросът ми е тъп, но не съм сигурна, че съм разбрала коментара ти. Може ли малко разяснение?
Не търся конфликти, а наистина питам.
Впрочем, виждала съм жени на 35 и нагоре, които са много красиви. Не всичко е до възраст. Гените и начинът на живот също са от голямо значение.

Black Sabbath

46.   Ако не си гледала филма "Хубава жена" с Джулия Робъртс - гледай го. Там нагледно е показано как ;)

47.   Според мен тази тема е поредната измислена с цел провокация към празнословие и излишно бръщолевене. Но хайде и аз да не изостана от тайфата и да се изкажа.
Някой по - горе каза, че жената можела сама да си го направи богатия мъж. С това съм съгласна, но лично аз не виждам смисъл да се занимавам, защото е много по - смислено да влагам всичката си енергия в Себе си, а не да вдигам самочувствието на някой си там - това е било работа на родителите му, когато е бил малко момченце! Не може ти да си вече пораснал човек и да чакаш някоя да дойде да те гушка и гали по главичката и да ти обяснява, че можеш, че трябва да пробваш това и онова, да те държи за ръчичка, да те подканя и. т. н. и всякакви такива глезотийки - тези неща са само за малките деца. Слабите трябва просто да отпадат и толкоз, иначе се нарушава природата.
Всеки пълнолетен трябва да се научи да се оправя самичък, било мъж или жена. Стига глезкане. Точка.
Нека отрицателното гласуване да започне сега.

48.   Към 27
Правилната дума е "оцелява"! Напрекъснато я срещам, като "отселява" или "отцелява", нищо лично, поздрави!

49.   Авторката : как така темата да е измислена? Просто исках да си намеря богат мъж, писна ми от лигльовци и такива дето въобще не са ми на нивото. Зададох просто въпрос, какво толкова??

50.   Аз не знам какво се учудват коментиращи жени на тази тема и се съмняват дали е писана от жена? Ами аз да ви кажа съм останал със същото впечатление от мнозинството жени с каквото оставате вие от тази тема. Не виждам нищо по-различно от отношението на типичната жена и позицията изразена в тази тема, общо взето навсякъде алчност, пресметливост и гледане на изгодата, просто в тази тема е казано направо а не завоалирано, като например да те питат с какво се занимаваш и подобни въпросчета. Същата работа иначе. Същата е и нагласата, както и в тази тема и масово имаме едни огромни и неадекватни претенции а в замяна - нищо. Не знам вие дами какво се учудвате, но масово жените изглеждат и звучат на мъжете точно както на вас ви изглежда позицията в тази тема. Накрая една умна мисъл: "Леките жени искат мъжът да има всичко, стойностните жени - го подкрепят, за да постигне всичко! "

51.   Ами помисли с какво можеш да го впечатлиш. Хубаво тяло, готварски умения, скромност пред другите, разкрепостеност с него, да си му интересна с нещо, да не му дуднеш, да знаеш да си траеш. Все пак той за големите си пари няма да иска да купи нещо мижаво.

52.   Номер 44, поздравявам те за изключително будния начин на мислене и споделените мисли! Радващо е, че има хора като теб и номера 31 и 33. Поздрави и усмивки! :)

53.   47,
Имам само един въпрос, към теб и жените мислещи като теб:
За какво си ми нужна и въобще, каква нужда има един мъж от жена, като теб ???

54.   Авторке,
И на мъжете им писна от мързеливи екземпляри, които мислят с една гола путка, да си оправят живота.
Така, като ти гледам нивото си за някой, който би те държал на диета - сандвич и шамари. :)

1-50 от 55