Женска справедливост и отмъщение.
Здравейте, не бях влизала тук отдавна. Последният път писах за това колко слаба съм психически заради болката причинена от мъжете. Днес съм тук 300 пъти по-силна. Дълги години страдах за човек, който не даваше нищо за мен. Бях добра с него, давах всичко за него. Изневеряваше ми, биеше ме, аз стоях и търпях всяко негово действие. Години наред се унижавах заради него, изгубих приятелите си, семейството ми не искаше да комуникира с мен, защото пренебрегнах и тях заради него. Разболях се от анорексия заради него, бях на крачка от смъртта. С времето ставаше все по-зле, а търпението бавно и бавно се изчерпваше. Обиждаше ме, аз най-кротко търпях всяка негова обида, защото го обичах и не смеех да се опълча на нищо казано от него. Реших, че няма да търпя повече това и си казах край без той дори да подозира какво съм намислила. Разбрах, че по града говори колко жалка съм и как му ходя по гъза въпреки действията му. Една сряда страшно мила с него, за пореден път, цял ден го карах да се видим, казвах му, че нямам търпение да го видя и, че го чакам вкъщи, гола съм и нямам търпенеи да правя най-прекрасния секс с него. Казах му да тръгне към нас и да ми пише, когато е долу да слезна да му отворя. Дойде пред нас и това стана писа ми, след което му написах думите "Там си и там ще си останеш, нали не мислиш, че съм толкова жалка да се виждам с теб при положение, че толкова години ме разиграваш, всеки понася последствията от действията си, колелото се върти, днес страдам аз, утре страдаш ти! Той беше безмълвен, седеше там на студа сам, чакайки да му отворя, за толквоа години не му бях повишила и веднъж през живота си тон, това го смаза, седя до сутринта на пейката, излязох рано, а той още беше там, молейки ми се! Но не, болката отшумя, няма и помен от нея! Всичко се връща, мили мъже, мили дами! Така че ценете човека до себе си преди да е станало късно!

Коментари

1.   Справедливостта скъпа, е че ти сама си се наказала с него, а той сам се е наказал с теб...
Успешно сте си отровили живота, поздравления...

3.   звучиш налудничаво честно казано.

4.   Фантазия. Понякога това е единственият начин да постигнеш отмъщение.

Дядо Торбалан

5.   "Търкулнало се гърненцето, та си намерило похлупачето!" - народен афоризъм.

6.   То пък едно отмъщение,просто трябвало да си тръгнеш а не да се наказваш.Той ще си го премести в другия крачол.

7.   Ако е бил агресивен и гаден както го описваш,след това разиграване и последвал лапешки смс такъв бой щеше да ти врътне.
А той горкия останал без думи...чакал цяла нощ

8.   Направо си представям как си гола и слизаш да му отвориш вратата ;)

Тоя сайт стана литературен май ;РР

9.   Минава време и всеки полужава това, което е заслужил.

А за постъпката ти не знам до колко е била правилна. Още повече, е си търпяла всичко това в миналото. Но щом това те кара да се почувстваш по-добре, окей.

Знай, че има друг "регулативен орган", който прави всичко това възможно. Всяко зло за добро... редуват се и всеки получава това, което си е предначертал.

Съдба май му казват едни, други Бог, трети някаква всевишна сила... равно противодействие - както искаш го наречи. Има такова... и то действа с пълна сила към баланса.

Ако си направила нещо зло... то ще ти се върне в даден момент от живота ти с голяма засилка, с доста голяма лихва. И обратното ако направиш нещо добро... то ще ти се върне с повече добро :) Но не под същата форма, не в същата тематика, работа, изживяване и тем подобни. Но го има и аз вярвам в това. Вярвам в това, че и сега си изцяло променена и нищо не може да стане на пътя ти към твоето щастие и цялата тази промяна е в добра посока. И пак се връщаме на моментите в които си страдала, а сега е време да бъдеш безкрайно щастлива :)

11.   Лъжеш. Личи. Или още те бие, или никога не си имала мъж. Тъжно.

12.   Това е пак проявление на авторката на "Как решавате коя жена да излъжете?". Ясно, че момичето страда.