Връзка от разстояние.Да вярвам ли,че може да се съберем?!
Здравейте!
Мъж съм на 25 години и искам да разкажа моята история.
Месец април 2017 години във фирмата, където работя се появи една нова колежка. Подразбрах от колегите, че тя от 6 години насам идва да работи само за летните месеци. Не е българка и след края на сезона се прибира в страната си. Жената е от бившите съветски републики и е на 39 години. Идва в България с детето си. Първата година, когато работих с нея не установих кой знае какъв контакт. Бяхме на здравейте, здрасти. Няколко пъти съм я карал до Еконт, за да си вземе пратки и няколко пъти съм й помагал в работата. Знам, че е спала преди 4-5 години с моя шеф, но е било само за седмица и му е казала, че не иска да продължават. За мен странното беше, че той продължаваше да я бара по задника, да й говори мръсотии и не един или два пъти, когато сме били на плаж при преобличане си размяткваше оная работа пред нея. Така й не разбрах какво не е наред с него и как това не я отблъсква, а само прави някакви физиономоии и после все едно нищо не се е случило. Сезона мина и тя си замина. През 2018 година, когато колежката се появи се разбра, че тя ще е началник, а той няма да се вясва на работа. На мен лично ми беше все тая кой ще ми дава задачите. Работя за пари, а не за слава и удоволствие. И така с всеки изминат ден на работа започнах да я опознавам все по-добре и по-добре. Изглеждаше ми, че е доста интересен човек. Водеше си детето на работа, но за мен момченцето е просто едно лигаво лайненце, което не знае що е възпитание и явно тя не знае как да го възпита. И така ден след ден започнахме да се басираме за разни неща и да ставаме все по-близки. Започнахме да ходим на плаж заедно всеки ден. Тя оставаше сина си и двамата с нея се разхождахме по безлюдните български плажове. Започах да усещам сексуално привличане към нея. Един ден стояхме двамата на километри навътре в морето с лодка и гледахме залеза прегърнати. Уговорихме се да излезем на вечеря на следващия ден. За съжаление планираната вечеря пропадна, защото се появи един наш общ познат, който направи огромен скандал на работното място и трябваше да се вика полиция и да се пишат обяснение и това продължи до 10 вечерта. Като аз й предложих просто да се приберем да си вземем по един душ и да излезем за кратко да хапнем. Тя се съгласи и така и направихме. Вечеряхме хубаво и след това се разходихме по алеята на града, като тя избра за маршрут някакъв неосветен участък, където седнахме на един малък камък, който не ни събираше двамата и тя трябваше да седне върху бедрото ми. И така гледам я в очите и се чудя кога да я захапя. Срам ми беше да ви кажа честно, все пак имаме 14 години разлика. Измислих набързо един глупав бас и условието беше, че ако аз спечеля трябва да ме целуне 10 пъти. Та викам й на колежката да взема малко от тези целувки предварително, че и без това ще спечеля. Гледайки я в очите сплетохме устни и не се откъснахме един от друг. След около час натискане на този камък решихме да се прибираме, че синчето й било само у тях. На изпращане я целунах отново, запалих колата й отлетях към дома. Още не бях излязъл от комплекса, когато тя ми се обади и ми каза, че детето й заключил апартамента, а имали един ключ и не можела да влезе и не искала да блъска, за да не събуди съседското бебенце. Пита ме дали може да спи у нас. Та взех я с колата и се чудях какво да правя сега. Тръгнах към хотела на мой приятел, където да я оставя да спи, а аз да се прибера у дома. Истината е, че съм от сиромашко семейство и къщата, в която живея с моето семейство е доста стара, неизмазана(стой на тухла). Аз живеех в една едноетажна къща във вътрешния двор на по-голямата неизмазана къща. Тази по-малка сграда има 2 стаи и аз бях заел едната, а другата някакви туристи имаше. Винаги ме е било срам дома ми. Никога не съм имал връзка по-дълга от 6 месеца и само 1 момиче е виждало къде живея. Пари да се оправи видът на къщата има, но собствениците са изключително много и голяма час от тях не искат да дадат и 1 стотинка. Та решение няма и сега къщата и двора е в окаяно състояние. Връщам се към историята сега. Стигнахме до хотела, но тя не искаше да спи там, разсърди се, а аз от друга страна не исках да я водя в моя дом, защото си мислех, че може да излезе нещо добро между нас, но като види къде живея и може да я отблъсна. Все пак живеем в свят, където материалното е важно и няколко пъти съм бил порязван от "нежния" пол, защото колата ми била стара и по-далеч от Гърция нямало как да ги закарам. Това бяха моите опасения, но си казах, ако е писано да се случи нещо, то ще се случи. Стигнахме до къщата. Аз влязох и я помолих да изчака за няколко минути, за да оправя леглата и кочината като цяло. След това влязохме, измихме си зъбите(винаги имам резервни четки за еднократна употреба)съблякохме се и се легнахме. Като в един момент просто усетих как ми се нахвърли и започнахме да се натискаме до момента, когато си казах. че явно наистина ме желае. След изключителна любовна игра правихме хубав секс, но не особено продължителен от моя страна, заради високата възбуда. В тази вечер създадох един много хубав и топъл спомен, който ще помня до края на дните ми. На следващия ден отидохме до тях, лапето беше станало и след това на работа. Денят прекарахме разделени един от друг, като след комуникация се разбрахме да отида в нейната квартира след като детето заспи. Отидох правихме секс и тя ме помоли да не си тръгвам, а да спя при нея. Честно казано беше страхотно. Не бях спал до жена близо година и бях забравил колко е хубаво да има кой да прегърнеш и да целунеш. Само след седмица прекарана с нея започнах да се влюбвам. Беше ми интересно защо е с мен, все й повтарях, че аз нямам нищо от материална гледна точка и много трудно мога да й дам, това което е имала от бащата на детето й. Богаташ, който решава да зареже, тъй като разбира, че е хомосексуалист. Но предполагам, че си плаща издръжка за детето, което й е направил. Не били сключили брак. Каза ми, че е с мен, заради добротата ми и физиката ми била по-добра от на всички мъже, с които е била. Това го приех като комплимент. Каза ми, че иска да заживея при нея. Реших да приема. Колегите ни не знаеха, че сме заедно, но почти съм сигурен, че се досещаха. Рязко всички, които са ми казвали, че искат да спят с нея спряха да контактуват с нас. Всичко беше като в приказка. Работата беше много приятна, като знаех, че я върша с нея, съжителството беше уникално. Забавлявахме се заедно, започнах да опознавам синът й и стахме добри приятели. Бяхме едно малко семейство. Всяка вечер в рамките на месец правихме секс. И мога да кажа с ръка на сърце, че сексът беше невероятен. Имаше дни, когато тя не можеше да продължи повече и просто прекратявахме акта без да съм свършил. Стори ми се адски егоистично, но какво да ви кажа явно съм си наудачник и глупак. Такъв съм да. Готов съм да поставя собственото си удоволствие само тя да е доволна и щастлива. И така живяхме си 3 месеца заедно. През последните 2 седмици живях сам с нея, защото синът й започваше да ни шпионира докато правим секс й да разкава на всички на работоно място какво сме били правили, че ме е видял гол и т. н. Момченцето все да ревнува и да прави драми. Предполагам тогава трябваше да се усетя и да избягам колкото се може по-надалеч. През последната седмица разбрах, че има 18 годишна дъщеря и не ми била казала, защотот мислила, че знам. Но това не ми направи впечатление, защото знаех, че нямаме бъдеще. Чаках да стане Октомври и да си замине. Интересното беше, че не поиска нито 1 лев за апартамента, който наема. Плащах храната и повечето продукти, които купувахме. След едни хубави 5 месеца с нея започнах да се подготвям за раздяла, защото знаех, че това е краят. Уви не беше така. Тя ми предложи да замина с нея на фирмено пътуване в 5 европейски държави в рамките на месец. Звучеше много добре. Казах си защо да не си поживея както трябва още месец. Аз и тя. Звучеше страхотно. Пътуването беше наистина страхотно, опознах я още по-добре. Започнах да виждам недостатъци, но поносими. Зарязохме работата и си живяхме като на филм. Самотни плажове, залези, изгреви, море, вятър, вълни, любов. Винаги съм си мечтал да живея безгрижно и да пътувам с човек, който обичам. Казах й, че ме прави щастлия и я обичам. Тя не ми отвърна нищо. Неприятно, но какво да се прави. След едно страхотно пътуване из Европа аз се прибрах в Европа, а тя в своята държава. Да ви кажа чувствах се ужасно. Плачех постоянно. Беше ми много тъжно. Спах на леглото и в стаята, където всичко започна. Носталгията ме удряше постоянно. Болеше ме, че я няма. Всяка вечер се чувахме за по час по телефона и решихме да се срещнем пак някъде из Европа за седмица. Преди това пътуване тя имаше проблеми и почти не говорихме по телефона. Не знаех дали изобщо ще се видим или всичко ще пропадне, защото имахме 3 скандала по телефона. В крайна сметка се срещнахме на неутрална територия в Латвия. В началото беше дистанцирана, но постепенно се отпусна. Жената, с която обичах беше с мен. Бях изключително щастлив. Имах рожден ден в последния ден от пътуването, но се случи някакъв инцидент с колата под наем и тя започна един скандал, който се разрастна и продължи през целия ден. Исках да прекарам един хубав рожден ден, а не да се карам цял ден с нея и то за глупости. През почти цялото пътуване плащах за всичко и тя решила да записва тайно колко пари съм бил изхарчил и защо не сме ядяли октопод, защото тя го заслужавала. Писна ми накрая и си отворих устата и й казах всичко лошо, което ми направи впечатление от както започнах да спя с нея. Разплаках я. Скри си лицето с едно възглавница и ревеше дълго време. Разбира се, че след като агресията ми премина я прегърнах, докато плаче и започнах да плача и аз. Просто исках да прекарам един хубав ден без проблеми и без ядове. Животът ми в България не е особено приятен и почти всеки ден е гаден и неприятен. Като всеки човек и аз си имам лимит и просто не издържах. Това се случи преди 2 месеца. Тогава за последно спах до нея. За последно я прегърнах и целунах. На следващия ден я оставих в хотела и се качих в самолета и плаках през целия път. Писах й много съобщения и правих клипове, където се извинявах до безкрай. В крайна сметка ми написа, че ми прощава и да си живея живота, а между нас не всичко е свършило. Чуваме се 1 път месечно, пишем си много рядко. На следващото пътуване след Латвия, което бяхме планували тя ми каза, че не може да отиде, защото нямала финансова възможност и време. В крайна сметка от постовете й във фейсбук тя отиде в Кипър, където планувахме да ходим, с детето си и някакъв друг мъж, който бил семеен приятел. Тя не споменаваше изобщо, че е с него. В крайна сметка аз й казах, след като разбрах от 3ти източник, че е с него, или си с мен, или не. Ако не просто, нека сме искрени и заради хубави дни, които имахме да ми каже, за да мога да осъзнаня, че всичко е свършило и няма как да сме заедно. И за да спра да мечтая, че мога пак да преживея страхотни, топли и безценни моменти. Някак си все едно има Господ. На това пътуване си чупи палец на крака, но й гипсират целия край, за да може се оправи. Говорим по телефон, но изключително рядко. Разбрах, че е в депресия заради крака. Така и не разбрах защо продължава да ми се обажда. Хем иска, хем не иска. Последно като разговаряхме преди 10тина дена ми каза, че е в Австрия на ски, но не даде подробности с кой е. Каза ми, че е с приятели и клиенти. Този мъж, който е семеен приятел пак е с нея. Истината е, че нямам бъдеще с нея. Единствено за единия секс. Разликата в годините е голяма, има 2 деца. Определено бъдеще не мога да градя с нея. Яд ме е, защото ми е казвала много пъти как с мен е преживяла неща, които никой друг не й е дал. Цяло лято работих 30 часа само нощни смени, за да съм с нея през целия ден. Дадох от себе си много, финансово също дадох каквото имах, за да се чувства добре. И сега в един даден момент се чувствам все едно съм никой. Няма време за мен, няма време за нищо. Предполагам губи интерес. Много тъпо се получи. Българският неудачник да стои и да чака, докато тя си развява коня. Реших да действам с други жени и да я забравя, но и при свалени гащи нещо ме дръпна назад и не посмях да спя с друга жена. И сега напоследък не мога да намеря момичета, които да опозная и да забравя тази 39 годишна женица, която си игра с чувствата ми. Чувствам се кофти. Написах всичко с много грешки и адски разхвърляно, но така го почувствах. Надявам се да получа някаква утеха от вас драги читатели.

Коментари

1.   Още в началото се вижда,че историята е измислена.
Забележка : Дълъг текст,който не изчетох - омразата към деца...
Другия път се постарай повече,успех!

2.   Гадно, но тя е наистина егоист, ти за нея си развлечение и пари. Без това нямате бъдеще, просто лятото пак да сте заедно, ако искаш. Този случай за свършването и на мен го е правила една жена доста пъти и се оказа егоист също. Един мъж може да продължи с галенето, дори да е свършил, една жена може да продължи със секса или да прави френска, ръчно, дори да е свършила, другото си е висша форма на егоизъм.

3.   №2 съм
Не мога да разбера защо само коментирате, че дадена история е измислица. Няма как да знаем, но е глупаво само това да се коментира. Като смятате, че почти всяка история е измислица - много е просто, не четете!

4.   до 3

Просто на хората им писна да ги правят на глупаци, това е. Защото пишеш, четеш, съветваш, губиш си времето и накрая се окаже, че някой трол си е правил майтап. Нормално е хората да не са много ентусиазирани.

5.   Историята е реална. Всеки си решава дали да вярва. Бях много емоционален, когато я писах. Видях само как си качва снимки в инстаграм на "страхотната" 14 дневна почивка в Австрия и Германия с група приятели 1 от бившите й, с когото била само приятел. И била толкова заета, че нямала 5 минути да седне да си почине, а какво оставало да отдели време за разговор с мен. Стори ми се много нагло, все едно нищо не се е случило между нас. Тя просто си е продължила живота. Намерила е друг тъпкач, а аз идиотът си стоя в България и си мечтая, че нещо от случилото се е е било истинско. Но такъв съм си. Най-големият тъпанар на майката земя. От страх, че ще бъда отхвърлен играя по свирката на тези женици от бившите съветски републики и винаги се чувствам наранен и използван. Проблемът има решение. Да намеря друга женица, с която да създам нови спомени и да я забравя. Но тук се появи друг проблем. Направих няколко срещи с девойки, с които се запознах в Тиндър. Но честно казано се отчаях доста. Едната твърдо ми заяви, че мъжете за нея били банкомат с чеп и имала скъпа поддържка. Другата изпафка 7 цигарки за минути и хигиената й не беше особено добра. Беше меко казано гнусна, а самочувствие й до небето. Има много добри и качествени момичета, но за съжаление не мога да ги срещна по клубовете и баровете, защото там ходят само боклуци. Като цяло не знам къде мога да ги срещна.

6.   Вземай дъщерята

7.   От автора: И комнетар 5 е от мен.
Сега тази лелка след като я поканих през Март да караме ски в Банско. Тя ми заяви, че ще помисли. Имаше един наш общ клиент. Дърт, шкембест френски богаташ, който непрекъснато флиртуваше с нея и ме питаше зад гърба й - "Кой й е гаджето, дали съм бил аз". Той я бил поканил да карат ски в Банско. Много ме ядоса това да ви кажа честно. Сякаш ще дойде, защото той я е поканил пръв, а не заради мен и това, което сме имали. Пак се държи все едно нищо не е станало между нас. Не може ли просто да бъде честна и да ми каже, че не съм й интересен повече и всичко между нас да приключи. Не знам защо не мога да проумея, че няма какво да се случи повече и трябва да продължа напред. Женицата както 90% от жените от бившите съветски републики търси все парите и материалното.

8.   Всяка самотна майка иска да си осигури детето. Тук националността няма значение. Ти искаш да живеете като във филм, но тя живее в грубата реалност. Няма смисъл да таиш обида заради това. Радвай се на хубавото, което е било, и си търси някоя по-подходяща за теб.

9.   Грубата реалност е да й е трудно да сложи храна на масата, да не може да си плати сметките и да се налага да работи на 2 места. Нейната "груба реалност" е, че нямала пари да отиде на остров Мавриций и трябвало да се задоволи с екскурзия до Кипът. Предишни години ходила по 3 пъти на ски в Австрия, а сега горката само в Сочи можела да си позволи. Нямала достатъчно пари за чисто ново Волво, а само за ново Пежо. Горката тя. Нейното не е груба реалност, а си е чиста сметкаджийска история. Понеже работя в една фирма с нея и знам какви схеми правеше. Когато се върне ще я докладвам на началниците в София. Не може българите във фирмата да се мъчат и да не изкарват достатъчно, а тя да идва от някаква селска държава и да си прави схемите и да печели на наш гръб, а пък и постоянно твърдеше, че на моята възраст всички мъже в страната й били с успешна кариера и доста заможни, а аз меко казано съм бил хленчещ момък и затова на 25 години не съм притежавал собствено жилище и по-нова кола. И все пак работя на 2 работи, скъсквам си задника от работа и накрая като платя данъците, квартирата сметките, храната и ми остават еди 300-400 лева. Нямам роднина със заводи и фирма, нямам и родители, които да стоят зад мен. Как да си купя мое жилище с тези пари. Може би и държавата, в която сме се родили има някаква вина. Хубавото е, че пишейки тук взех да осъзнавам какъв тъпак съм и трябва да продължа напред. Да живея с жена с 2 деца с 15 години по-стара от мен е меко казано срамно. Просто се подлъгах от хубавите емоции и моменти.