Намерих си майстора!
Здравейте! Мъж съм на 31г. Вероятно няма да намеря, решение тук в сайта, но поне ще ми олекне.
Женен съм от 10г. с две деца, работя, справям се с всички разходи на семейството, вписваме се горе-долу в средния стандарт на живот.Живеем в чужбина. Ходим по ресторанти и почивки, нямаме дългове и кредити, жена ми е добра домакиня и майка, не ходи на работа по нейно желание. Уважава ме се и сме заедно и в добро и в лошо, но държа на нея по скоро като на сестра или на приятелка. Секса с времето почти изчезна ако го има, става с дълго уговаряне, молене и подготовка. Правим го почти като по сценарий, скучен и едноонразен, аз обичам да правя на жена си орална, а тя не иска и да чуе за свирка или анален. Спим разделени, тя спи при децата,не идва нито да ми каже лека нощ, нито да я гушна, нищо. Това ме кара да се чувствам нежелан и остарял, имам нужда от внимание и нежност.
Прекарвах времето си в соц.мрежи и в гледане на порно, не се оправдам и не виня съпругата си, но се впуснах да изневерявам. Бил съм с доста след брака, с ясното съзнание, че търся само секс, не влагам чувства и обяснения. Отначало, изяснявам имам семейство и не искам проблеми, не съм лъгал и не съм давал напразни надежди на никоя. Имал съм някой по настоятелни и емоционални, истерични дори, но съм съумявал да прекратя нещата на време. Докато не се опарих, намерих си майстора, както се казва.Не бях изневерявал с омъжени. Сближих се в соц.мрежи с една наша обща позната от нашето градче в Бг за която се носеха слухове, че има проблеми с съпруга й бяха разделени и пред развод, реших просто да се възползвам, че е в труден момент. Исках да имам и омъжена в списъка си. Подходих с разбиране и внимание с шеги намеци тя отначало не искаше и да чуе да си ляга с друг след мъжа й. В продължение на година съм я убеждавал, че я желая, трудно но все пак се съгласи да се срещнем. Прибрах се в Бг тя не беше виждала мъж от половин година видяхме се, не съм я насилвал, исках да съм сигурен, че и тя иска да го направим. Е правих ме секс веднъж, после се видях ме отново и отново и докато се усетя аз бях този, който я търсеше. Незнам какво стана, преди не изневерявах с една по вече от два пъти в рамките на месец бях с нея 6-7 пъти и с всеки път ми харесваше все повече и повече. Прибрах си се пак на работа и трябваше да излезе от главата ми, като поредната ми авантюра, но не стана. Не спирах да мисля за нея от сутрин до вечер и пишех, говорих сме си за какво ли не. За сравнение моята жена все изморена и спи а на любовницата си съм писал в пет сутринта и съм я събуждал ей така да ми прави компания и нито е мрънкала нито недоволствала пращала ми е снимки сънлива и исмихната.
Незнам влюбен ли съм объркан ли съм, какво стана с мен? Такава жена не съм срещал, раждала е, на 30г. е, а тялото й е като на 20 годишно девойче, подържана е, винаги с перфектни нокти и дълга до кръста коса, не ходи по фитнеси, фризьори и маникюристи, не носи натрапчив грим а е винаги хубава и симпатична. Жена е до мозъка на костите си, има и характер силна е и се справя с всичко сама, има чувство за хумор и ме разсмива като малко дете. Взе ми акъла в пълния смисъл на думата. За чувства сме се разбрали още в началото да не говорим и то по мое желание, ако реша да й споделя нещо го приема на шега, сероизен мъж съм бил не ми отивало да говоря за любовни глупости. Толкова е наранена и отчаяна от мъжете, загубила е вяра в всички. Не иска нищо от мен, само да се грижа за жена си и децата си. А какво да правя аз с желанието ми да съм с нея, как да го убия? Някой бил ли е в това положение?Искам да я забравя, но ще мога ли? Как да си я избия от главата? Влюбен ли съм? Или просто объркан?

Коментари

51-55 от 55

54.   Авторе, ако искаш да си запазиш брака, най-важното от тук насетне е да се фокусираш върху семейството си - единствено и изцяло!! Всякакви странични занимания само объркват и без това трудните отношения вкъщи. Много си прав, разбрал си го,че трети човек няма да поправи нищо, само ще стане от сложно по-сложно. Гледай си жената и децата и не се занимавай с други жени, ако държиш на семейство!!! Запомни,че винаги ще има по-интересни и разбиращи жени от съпругата ти, но съпругата ти е човека, който ще е до теб в трудни моменти като болести и други проблеми. Любовниците не ги търси за такива неща.Успех и пиши дали се подобряват нещата с жена ти, пожелавам ти го!

56.   Автора
Здравейте, след толкова време реших да напиша накратко как се разви история ми.

Няколко месеца, след последният ми коментар тук в сайта по темата която споделих, стана така, че жена ми разбра за изневярата ми. Попаднала на чат, който не бях изтрил. Без да е напълно наясно с нещата, без да знае от колко време продължава аферата, без да е сигурна дали изобщо е имало срещи и секс направи истинска дандания. Аз се разминах с малко, няколко дни мърморене, сърдене и въпроси. Цялата помия се изсипа върху любовницата.
Започна се с звънене по телефона на самата любовница, на майка й и на още куп нейни роднини и познати имало е безброй обиди и заплахи. След няколко месеца се наложи жена ми да се прибере сама в Бг и знам, че е имало и среща между двете, но какво са си говорили до ден днешен незнам. После жена ми се върна и имаше леко подобрение в връзката ни, обръщаше ми внимание, прекарвахме доста време заедно и беше решила, че иска трето дете, нещо което преди това аз исках а тя не. Забременя и ни се роди син, вече три годишен. След раждането му естествено жена ми пак си стана същата, каквато си беше преди. Спря да се интересува от мен и от мойте нужди, отдадох го на това, че е стресирана и изморена от бременността и раждането, но тази умора продължава вече трета година. Спим си пак отделно, няма внимание, няма секс, няма въпроси "какво прави днес и как ти мина деня".
С любовницата приключихме аферата още щом жена ми разба, не по мое желание а по нейно. Звънна ми и ми каза да си гледам семейството и да не се карам с жена ми, все пак било нормално да я напада и обвинява.
По ирония на съдбата тя" любовницата "се премести да живее тук в държавата където живея аз със семейство си. С нея си останахме просто познати. От скоро е тук, от време на време само и пиша" как е", казал съм и ако има нужда от помощ за нещо да ме потърси. Нооо каквато е твърдоглава и оправна до сега не го е направила няма и да го направи. Ако и намекна нещо за миналите ни отношения просто ме отрязва.
Та така аз си продължам по старо му работя, старая се да осигуря всичко на семейството и на жена ми. Както ме бяха посъветвали тук преди, глезя я, купувам и цветя, осигурявам човек да се грижи за децата да илизаме по често, но без резултат. Секса, целувките, разбирането и нежността между нас са просто мираж.
Явно така е във всички семейства, какво да се прави, щом си се оженил и имаш деца ще стискаш зъби, макар и нещастен.
Няма ден в който да не си спомня за любовницата си, не съм я забравил. Питам се дали не трябваше да постъпя друго яче. Дали не трябваше, просто да се изправя срещу жена ми и всичките ми роднини и да кажа"аз не съм щастлив в този брак". Питам се дали ако се бях развел любовницата ми щеше да остане с мен, та аз никога не проявих смелост да поговоря с нея за това.
Да може би съм постъпил правилно като си запазих семейството а може би съм просто един страхливец.
След всичко това, не съм погледнал друга, и през ум не ми е минало да изневерявам с някоя друга. Не че нямам възможност, просто не искам. Мога да си помисля пак за изневяра само с въпросната жена, но знам че вече нямам никъкъв шанс.
Всичко се плаща в този живот, и най-хубавите неща са най-скъпи.

Поздрави!

57.   интересен развой. Явно е реален защото няма хепиенд.

58.   Не си си намерил майстора, авторе!
Ако беше, щеше да тръгнеш с развратницата и да си зарежеш семейството.
Тази се е опитала да те изработи с прекалена загриженост за семейството ти, огромно сърце бе, ти да видиш :-), давала ти е як секс та да те върже и почти е успяла.
Сега със сигурност нарочно ти се дърпа да търчиш пак по нея. Щото изобщо не е преглътнала, че си я заебал и си със семейството си.
Тази е усойница. Бягай от такива змиярници.

59.   Авторе, аз предпочитам да съжалявам за направеното, а не за ненаправеното.
Как я караш без секс обаче?
Добре те е (об)вързала съпругата ти, къде ще мърдаш сега с три деца. А с изневерите си спрял, щото последната ти е бръкнала дълбоко в сърцето. И там ще я носиш вечно.... и ще се питаш Ами ако бях взел червеното хапче.
Жена 48 г

51-55 от 55