Има ли някакви чувства към мен?
Здравейте, работя в една фирма от някъде 3 месеца и там срещнах едно момче което ли е нещо като team leader понеже работя в чужбина. И от скоро от месец и нещо забелязвам че ме гледан втренчено, а и с него не си говорихме много само ме питаше един и същи въпрос от сорта на дали всичко е наред, но и питаше всички същото. И от скоро забелязах как ме гледа втренчено и не спира да ме зяпа в очите дори и нищо да не съм му казала, гледа ме от разстояние и когато съм наблизо усещам че го е срам, но един ден го забелязах как ме гледа скрит между хората и случайно го забелязах и усетих нещо в погледа му, нещо много силно и същия ден реших да го гледам директно в очите и сякаш усетих силната химия, но не мога да си го обясня. На другия ден отново същото и реших да отпусна синджира и започнах да го гледам право в очите когато му говоря и започнахме да си хвърляме погледи един на друг, засичахме си ги доста често и понеже това усещане се засили силно един ден го срещнах отново на работа понеже само там се виждаме и го попитах само как е и ми се усмихна най лъчезарно такава усмивка не бях виждала нито на него нито на никого, понеже той се усмихваше доста рядко, след това усетих как започна да се отпуска лека по лека и вече не е толкова притеснен понеже и аз започнах постоянно да се шегувам с него и той така и си хвърляме закачки, когато се засечем се усмихваме нелепо и двамата, чат пат се заяждаме но се смеем и знаем че всичко е майтап, опитвам се да гледам езика на тялото но единствено очите му издават всичко и ме побъркват, веднъж бяхме на разстояние един от друг и толкова силно му усетих чувствата или химия ли какво е не знам, че ме подлуди. Вие какво мислите? А и в повечето случай гледа все да ме види къде съм, не често, но го забелязвам.

Коментари

1.   Еми кво да мислим- но е ясно, че те иска:)Само да не се разминете с гледане, че и малко смелост трябва.Аз наскоро се обясних на обвързана, вие още се чудите;)

2.   Ще го кажа директно и откровено, правя го с цел да осъзнаеш ситуацията, вместо да питаш непознати за мнение.
Никой тук не може да ти даде отговор, единственият човек, който със сигурност знае е точно мъжът, с когото усещаш тази химия. Няма опция да му прочетеш мислите, а ние тук няма как да извадим карти Таро и да ти дадем отговор. Вариантът е да се опиташ да се сближиш с този човек или да му признаеш за чувствата си и да го попиташ за неговите. Това решение крие рискове, защото сте колеги, но няма как по друг начин да разбереш. По написаното съдя, че не е безличен, но е много трудно да дам мнение, понеже чувам само твоята гледна точка и не съм свидетел на срещите ви в работна среда. Казвам, че е възможно да се заблуждаваш или да преувеличаваш, просто защото си хлътнала, но по същата логика има и шанс да пропускаш много знаци, които водят до това, че той наистина има симпатии. Просто ситуацията е такава, само ти можеш да си помогнеш, всеки един коментар тук ще е опит за гадаене. Извикай го някой път на кафе след работа или в почивката, опитай се да уредиш една съвсем кратка среща извън офиса, ако ще и да е за 20 минути, колкото да видиш поведението му извън работна среда. Можеш да се свържеш с него в някоя социална мрежа също така. Изобщо, има много начини да "опипаш почвата" и да разбереш намеренията му, но ние не можем да ти отговорим на зададения въпрос.

3.   Към предните двама коментиращи, вие в ред ли сте? ! Не виждате ли че авторката е замаскирана златотърсачка.