Болната ви тема, а именно бройките
Знам, че бройките при по вървежните жени са изключително болна тема и всеки, който се обърне срещу тях го заклеймяват, лъжат или го обиждат как е най-големия комплексар. Едва ли има мъж на земята обаче, който с усмивка ще приеме, ако жена му е голяма бройкаджийка (освен Благо Джийзъса, който е овъртял не по-малко от Златка Райкова).

Нас мъжете не ни притеснява, ако вашите бройки са направени и са плод на любов, защото сексът е нещо интимно между двама души и малко или много е хубаво да има някакви чувства, нас ни дразни да сте били с някого на втора среща, а след това да са ви изхвърли като боклук.

Факторът в случая е, че ние или като цяло момчето, което е до вас дава всичко до вас, гледа ви като принцеса, а някой друг е дал само пенисът си за вас и ви е подлъгал, а вие сте му дали нещо толкова важно, дали сте му да проникне във вас или сте правили за него орален секс (иска ми се да използвам по-груби думи, за да го разберете както си трябва), а той се е задоволявал, хвалил пред приятели и това продължава.

Няма как да е приятно, да си хванеш гаджето, което си мислиш, че е имала сериозни връзки, което уважаваш и се държиш с нея като принцеса и да си я хванеш за ръчичка да отидете до магазина и там да я срещне някой твой баджанак, на който му е пращала голи снимки, спала е с него на първа/втора среща и после я е зарязал, хвалил се навсякъде.

Аз като цяло съм провокиран да пиша и мисля по темата, защото бившата ми беше играла с над 10, да приемем че един на година (а може би при днешното поколение и 2-ма на година), е приемливо, но пак да е имало комуникация, да не е било за един път. И така, бившата ми беше играла с над 10, естествено си представям цял футболен отбор, което не е малко и беше на 23. Месец преди мен секс за една нощ с няколко, е като го разбрах охладнях. Та аз давах всичко за нея, тя си държи във Фейсбука някакви хора, които като седнат на масата с приятели викат е тая е тая я е*ах.. и аз като някакъв балък излизам, който целува там където някой друг си е вкарал половия орган и си тръгнал с кеф.

Настоящата... беше със 7 по нейни думи с мене, само че са 7 без мен. И конкретно този който държеше 11 месеца във Фейсбукът си е бил момче, на което е пратила 2 снимки по прашки надупена, които пази и до днес и по стечение на обстоятествата е колега на една моя приятелка, която ми разкри тези неща. Та моята приятелка до последно отричаше и не, то каквото е станало е станало, че е спала с него на трета среща не й прави чест, но не й прави чест, че трябваше поне да не присъства в приятелите й, да не ме гледа и още повече че е колега на познати.

Трябваше да го питам спал ли е с нея, което е унизително, но исках да знам истината, понеже тя отричаше и за мен беше важно да знам този човек способен ли е да ме лъже, като до преди това не беше.

Преди няколко месеца викам махни го това момче колега е на нашата приятелка ще излезеш ще го видиш, те се закачат тоя тип момчета (той е с крив нос, но има плочки и т. н), знам я че тя по такива си пада. ВИка какво те притеснява, той не ми е писал, не го познавам и така периодично не искаше да го махне. После сподели, че и аз имам момичета, които си снимат задника и пак не го махна и накрая разбрах всичко и ми беше шок..

А Аз буквално давам всичко за това момиче. Държа се нежно с нея, като с принцеса, а този ме гледа как я целувам, пази й голите снимки, коментирали са и там сега като му писах и това е обидното в случая, унизителното. АЗ Ли не съм прав, аз ли не разбирам светът или всичко е в границата на нормалното?

Коментари

51-54 от 54

55.   Според мен това не е нормално. Аз съм била само е приятеля ми, над 30 съм. Това което описваш не е редно поведение. Това е леко поведение.

56.   Виж сега ще се изкажа и аз. За всеки е ясно, че българските жени предимно са с манталитет на проститутка. Не мисля, че те обаче са виновни, просто това им се насажда. Погледни примерно мюсюлманките. Цял живот семейството и обществото ги учи на даден вид поведение и в крайна сметка жените там стават Жени с главно с Ж.
Аз още преди години се отказах от българките. В момента съм с мюсюлманка и съм крайно щастлив. Аз и бях първия, а каква по-голяма радост за един мъж от това да бъде първия и единствен на 1 жена. Отделно, че съм и сигурен, че няма да ми изневери, защото тя не ходи никъде без мен и моето позволение.
Така че мъже, помислете добре, заслужава ли си изобщо да се занимавате с българки, толкова ли не ви е грижа къде си го слагате, все едно сте си го намерили на улицата...

57.   56, моля те сподели повече подробности около тази връзка. Как я срещна тази мома? Как разви връзка? Как беше приета тя от твоето обкъжение и ти от нейното? Трябваше ли да си смениш религията?
И аз така като гледам ще се търси жена на изток. Китайка или японка много трудно да хванеш според мен, но има много хубави индийки, които също със запазена ценностна система.

58.   До 56.
Ама колко са я шлякали отзад не знаеш, нали! Защото те отпред са девствени, ама от зад сигурно два футболни отбора са вкарали преди теб. А ти си мисли, че си пръв и последен.

51-54 от 54