Защо ме търси?
Жена на 24години съм. Един мъж на 33 се държи много гадно и не мога да разбера какво иска от мен. Правили сме секс, но веднъж и беше много отдавна, преди година поне. Повечето жени се оплакват, че ги използват за секс. Е този случай не е такъв. Ние и секс не правим. Бях го отрязала преди месец, писах му повече никога да не ме търси. Изобщо бях забравила, че съществува иии преди седмица, той пак ми писа. От една седмица се уговаряме да се видим и все не става. Или телът му е изключен, или моят, когато ми звъни. Той не се уговаря зя час и ден точен, всичко е на момента... Има обаче разлика в комуникацията ни от преди. Преди съвсем се правеше на интересен, не си вдигаше телвфона по ден два, три. Сега проявява инициатива често. Отговаря и ако позвъня доста по-често от преди. Започна да става по-откровен. Вместо да не отговори нищо, когато не му харесва нещо, казва какво си мисли. Просто е много капризен и надут. Днес например ми писа добро утро. Аз отговорих Добро утро. какви ги вършиш? Казах, че пътувам към Благоевград. Попитах го Ще дойдеш ли и той каза Не, как ще дойда, не обичам селските райони. Вчера пък ме покани на дискотека с негови приятели към 6. Каза, че след около два часа ще излязат и ще се чуем. Не се обади, звъннах и не си вдигна тела. Писах му, прочете го и не отговори. Сутринта видях, че ми е пратил клипче от дискотеката с двама приятели негови беше... Отношенията ни са такива. Нито правим секс, да има за какво да ме използва, нито се виждаме реално. По тела сме си говорили. За какво ме търси изобщо?

Коментари

1.   Хахах , браво на пича , я ме запознай с него искам лично да му дам медал.

2.   Мъж, никога не можеш да знаеш каква откачена идея му е в главата. Мен ако питаш губи ти времето. На тези години явно още не е пораснал достатъчно

3.   Чисто и просто да си чеше егото. Такива под път и над път. Време е да се върнеш към първоначалното решение за прекратяване на всякакъв контакт.

4.   Може би да види дали се интересуваш от него, да си вдига акциите.

5.   А ти него? Човек, с когото не искаш да имаш нещо общо, го отрязваш отвсякъде - телефони, срещи, фейсбуци и пр. Вместо да гадаем ние като ни питаш за какво те търсел, питаѝ него. И му кажи, че не желаеш да те безпокои. Ако наистина не желаеш. Достатъчно си голяма за да можеш да определиш категорично отношението си към някой мъж. Не да казваш, че е надут и си го забравила, а да го каниш да идва с теб, да чакаш да те води на дискотека и т.н. Той ще те търси, защото му даваш някакви "аванси" .

6.   Бягай от тоя надут пуяк. Преди година сте правили секс, година! Или не те харесва достатъчно или просто не му става. И в двата случая нямаш работа с този "мъж". Режи.

7.   ти му го позволяваш и му даваш такива сигнали. пишеш супер хаотично и явно така се и държиш. постави някакви граници, заяви се по някакъв начин, пък ако продължава така, поне ще си пробвала.

Н.

8.   А ти защо пишеш за такъв мъж изобщо? Според мен, щото работи - детински истории, игрички, иди си, ела си... А още по-трагичното е, когато сте женени, с малки деца, но пак това ви е в главата... Бий му шута и вземи обърни внимание на някой нормален мъж, докато не си минала 30-те...

9.   Просто някакъв нестабилен филмар, на който му е скучно и се развлича в чатчета. Не си губи времето с подобни хора. Колкото и да търсиш дълбочина и смисъл в поведението им, няма да ги откриеш.