Харесва ли ми тялото ?
Отскоро излизам с едно момче. Много лесно се възбужда, когато е с мен, правим секс с часове, многократоно е казвал, че ми харесва дупето. Вчера обаче бяхме с един негов приятел и той започна да ме упреква, че не ходя на фитнес редовно. Нямаше да ми направи впечатление, ако не го беше казал три пъти за половин час. Аз казах Е, какво искаш да кажеш, че трябва да отслабна ли и се позасмях. той не отвърна. После попитах приятеля му: Добре, ако ти си жена и мъж три пъти ти каже за половин час, че не спортуваш редовно, а трябва, какво ще си помислиш? И той: че съм дебел хаха Общо взето само си лафехме уж, но мен нещо почна да ме притеснява. На следващия ден го питах Мислиш ли, че трябва да отслабна и той ми каза, че изглеждам добре и ми харесвал тялото, но можело и по-добре. Това пак ме потисна, защото в леглото наистина сякаш много ми се кефи на тялото, а ивзведнъж почнах да се чувствам направо дебела, като ми говори така. Онзи ден ме качи и на кантара - 51, 50кг.... Не знам, доста е сдухващо някой да ти каже, че може и по-добре... хем казва, ако не ти харесвах тялото, изобщо нищо нямаше да правим, хем Може и по-добре... Вие какво мислите? Малко бедрата не са ми слаби, иначе имам фина талия и ръце. Но ми е такъв генът, по закръглено дупе, пълнея в бедрата повече.

Коментари

1.   Щом ти го е намекнал - съжалявам, но явно. И какъв е този секс с часове? Това и в порно индустрията го няма. Нещо ме съмнява с часове секс да правите, явно си играете нещо.

3.   А какво ти пречи да спортуваш? Спорта не е само за дебели, а за хора, които искат да са динамични, а не флегматични!

4.   Ако онова нещо между краката ти горе е тясно, теглото ти не е от голямо значение. Ако гърдите ти са средна големина и са щръкнали напред това е още един бонус. Щом и дупето ти е закръглено тогава всичко е наред. Единственото което не знаем е дали правиш готини свирки. Ако и в това си добра-нямаш цена.

5.   * Предполагам, че си тийн, за това и толкова лесно се впепатляваш от критики.

* 50 кг за някои са много, а за някои са малко, очевидно, че приятеля ти харесва слабички и трениращи.

* 2, 3 кг. плюс или минус променят човек, но не те съветвам да взимаш да отслабваш.

* Приемай се такава каквато си, твоето излъчване е ответната реакция на хората.
Утре ще се хванеш с някой друг, той ще иска гърдите ти да са по - големи и да си по - висока.
Значи, когато се появи някой нов на хоризонта ще искаш да удовлетвориш прищевките им?
Не можем на всеки да се харесаме.
Явно е намерил в теб нещо което го привлича, и ти изобщо не трябва да се съмняваш.

- Maryjane

6.   Максималист, бе.
Наистина от добре може и по-добре, винаги може да гоним максими, но отношението му не е правилно и е нямало вариант, в който да не се засегнеш поне малко. Сега си разколебана, която пък е крайно лошо за твоята увереност. Ако не е сексуален маниак, то остава да е задоволен от тялото ти, но да иска да полагаш повече старание, за да не се отпускаш. Аз това го възприемам като червена лампичка, индикация, че приятеля ти може да започне да ти смъква самочувствието във всеки един удобен момент. Да кажем, че може да е единичен случай, но те съветвам да си по-внимателна в наблюденията и да не си затваряш очите, ако той започне да те критикува прекомерно. Била съм на твое място, имах приятел, който видимо беше луд по мен. Искаше ме винаги, през цялото време беше готов, щом аз съм наоколо. Всичко започна с една шега, преминала в лека препоръка, а накрая каквото и да правих, никога не беше достатъчно за него. Колкото и да тренирах, както и да изглеждах, все можеше повече и повече. Внимавай, изпитала съм го, не е приятно и никой не бива да си причинява това.

7.   Трябва ти да се харесваш, а не някъв сдуханяк. Аз и приятеля ми сме пълнички, аз не се чувствах окей за това започнах диета, повече движение, той каза че така се чувства окей и си подържа такова тегло. Аз го приела и той мен.
Винаги поставяй себе си на първо място, ако ти се чувстваш добре в тялото си значи няма какво да променяш.

8.   "Може и по-добре", дееба недъгавото поколение дееба. След 6-7 години, като направи биреното шкембе, му пожелавам да му се лепне някоя, която да му повтаря как може и по-добре.

Душичка, идеална си! Мен лично ако питаш, 51 кг. дори е малко. Една жена ТРЯБВА да е с изящни форми, иначе се губи природния замисъл на пола.

Моят съвет - не си губи времето с недорасляци.

9.   Трябва да отслабнеш.

11.   От авторката: наистина правихме секс два часа, без прекъсване. Обикновено около час правим. Само в секс индустрията? звучи тъжно за хората, които не издържат и час..

12.   Tряа да заякнеш, a не да отслабнеш

10 s

13.   Не разбрах колко си висока? Щото тия 50 кг. не са много ако си 170 см., няма да са и много ако си 150 см., но разбира се, че разлика има, има разлика и в това дали подкожната мазнина ти е повече от мускулната маса, защото мазнината не изглежда добре ( целулит ), на пипане също не е добре. Умереното спортуване е за здраве, важно е за тонуса, за костната плътност... особено за ставите, ще разбереш като остарееш.

14.   От авторката до номер 13: 160 съм висока. Да, имам целулит, както почти всички жени в днешно време. Самите форми на тялото са ми много хубави, имам голямо кръгло дупе, на което той се кеф, и малко кръстче и талия. Естествено, тялото ми е далеч от това на ропмодел. Лесно пълнея и под 48 кг трудно бих паднала. Трябва да ми е цел номер едно, да спортувам и гладувам, въобще мъки. С редовен спорт не съм отслабвала много. Последно свалих един кг след калориен прием 500kcal на ден една седмица. Естествено бях гладна редовно. Но така е при повечето жени... Топ тяло не се прави лесно. Та сами разбирате, че лесно ще ми стане болно, като подметне нещо такова. Той яде като луд бургери, кюфтета, шоколади и не му се лепи. Аз и два пъти на ден да спортувам, ако се отпусна да ям много, ще стана сто кг.

16.   А ти защо не му измериш достойнството и като те попита как се е представил, да го светнеш, че 2-3 см, в повече няма да ги върнеш.

17.   Ами ако си под 1. 60 ръст не е окей.

19.   13 съм. Ами, авторке - не си дебела, това е сигурно. Аз съм 155 см. и съм 40 кг.

20.   А и относно това, че има хора, които ядат като разпрани чували, и при това вредни храни - не им завиждай, че не им се отрязява на визията, вярвай ми - отразява се на здравето им. Радвай се, че не можеш да ядеш по този начин, защото тялото ти подсказва - храни се здравословно, от полезната храна не се пълнее, разбира се и не преяждай с нея, и ще бъдеш освен финна, но и здрава.

21.   Авторке щом този с който си се хванала ти разправя че може да си и по-слаба му кажи че и неговия чеп може да е доста по-голям. Я да видиш дали няма да има комплекси до края на живота си и дали няма да тича с линиика и метърче през 20 минути да мери дали му е пораснал