Пазете се от непознати консуматори
Жена на 29 съм, красива и подържана. Запознах се във Фейсбук с един господин на 33 от София. Не а първото излизане направо нямах думи. Висок мускулест красавец, работещ в семейния бизнес, от много богато семейство. Взе ме с чисто нов джип БМВ. Заведе ме в ресторанта на шеф Петров. На няколко пъти каза, че ме е харесал, като човек и не му е фикс идея секса. На другата вечер ме взе и ме заведе в дома си, много луксозен апартамент около южен парк. Беше се постарал с вечеря и класни питиета. Говореше ми неща от сорта, как смята да ходи по екзотични почивки, как има нужда да се грижи за а някого и аз съответно подадох. Повярвах му, просто реших, че и на мото рамо е кацнало птиченцето. Секса беше невероятен, направих всичко за него, предварително се бях потготвила и за анален със двойна клизма. Поднесох му невероятна изненада.
На следващият ден след куп розови приказки цяла нощ господин а просто ме блокира, дори и телефонният ми номер. Направо не ми го побира главата мъжете какви свине са. А аз се държах с негово височество като с арабски принц

Коментари

1-50 от 83

1.   Чичка, писна ми от твоето творчество. Поне си направи свой си сайт и там си пиши измислиците.

2.   Темата ми прилича на фалшива, но ако е истинска....направо паднах от смях :) особено момента с двойната клизма. Тук, пич малко си прекалил.

3.   Дъра-бъра, измислици :)

4.   Оф,жени,не се печели мъж с гол секс! Такива като тебе е виждал хиляди.

5.   Ти самата не си се пазила, а даваш съвет на нас. Още с първите редове те прецених. Освен, че си неграмотна, си и ограничена. Начинът, по който описваш въпросния мъж, показва че не си видяла в него нищо друго освен парите, мускулите, скъпата кола и възможностите за скъпи екскурзии. За да докопаш лукса дори си си направила клизма. Че си легнала с него и на първата среща - wtf!
Аз съм омъжена жена на 29г. Наборка съм ти. Избрах съпруга си по това, че е добър, забавен, че с него можех да проведа интелигентни разговори и никога, ама никога не съм очаквала от него да ме вози в скъпа кола, да ми осигури жилище или екскурзии. Никой мъж не е длъжен на никоя жена да и осигури тези неща. Сега имаме брак от вече 7 години и имаме детенце. Не мога да си представя да съм на 29, да си лягам с мъже, които виждам за първи път и да възхвалявам парите им. Още повече, за мен е недопустимо една дама сама да дава оценка на красотата си. Това също много говори за умственото ти състояние. Вероятно и заради това момчето те е преценило, правило е секс с теб и си е било петата... Вероятно те е видял и колко струваш... ако изобщо струваш нещо. За жалост, драги ми читатели, такива като авторката вече са масово явление. Иди поработи над правописа си, учи нещо, работи над общата си култура и не подбирай мъжете според имането, а според душата им!

6.   Измишльотини на квадрат.

7.   Ох горката тя невинната жертва, били я излъгали използвали, мъжете са невероятни свине. А ти каква си в тази ситуация можеш ли да се определиш. Аз бих използвал много силни думи, но ще се огранича до или супер наивна или много проста. Че има такива помяри мъже има, но ти направо си му отворила широко портите да си разгърне простотията. Жалкото е, че има все повече като вас и все по-малко истински обичащи мъже и жени.

8.   Чичо, нямаш ли си друга работа?

9.   "СексЪТ беше невероятен..."

10.   Защото този тип мъже са повече от жените ли?! Шапка му свалям, че се държи така. Да намразих жените! На 40 съм и не правя секс! Що гавра съм изтърпял от жени. Боли. Сега хубаво ли ти е?!

11.   Беше ли забавно? Беше!

Ми ко ривеш тогава, ма?

12.   Историята е измислена!

Просто не е възможно жените да са чак толкова продажни и леки в действителност...
Колата, ресторанта, апартамента...прекалено нагласено изглежда, за да проработи така добре?!

Нещо не ми се връзва...

13.   Вината не е в принца, а че е, малка главата ти, "Направо не ми го побира главата мъжете какви свине са" - всичко е в реда на нещата, каквото повикало, това и получило! Честито, следващият чака!

14.   Браво, хубаво те е изпързалял. Сигурно си номер 560 в списъка му и на хоризонта вече е следващата. Така е щото без БМВ-та, скъпи ресторанти, шикарни апартаменти и сладки приказки нямаше и да го погледнеш или той така си мисли, за което си виновна ти. Много лесно и с голям ентусиазъм си се дала.

15.   Еееее, писна ми от тоя трол значи... Може и да ме гони параноята, но не може, вече няколко истории от ”жени”, с еднакво лош правопис, еднакво прозаични истории, с жени, които са не тъпи, а мега тъпи в постъпките си, търпящи лошо отношение, искащи пари, мускули, не знам си още какво... Има такива жени, но говоря за тези теми, просто не са истински.

16.   поредната измислена история :-)

17.   На тоя ще му стисна ръката....ако изобщо е истинска историята, че нещо ме съмнява.

18.   Ужас.. бъди по-внимателна!

19.   Евтиничко си му излязла - елитните компаньонки за подобен сървис ще вземат около хилядарка. Защо да ги харчи човекът, като има в изобилие безплатни празноглавки като теб? Самата ти споменаваш на първо място, че си красива. Това говори адски много за посредствеността ти като човек. Явно и е единственото, което може да предложиш - една красота, която след 10 години ще я няма вече.
Така и си се държала - като проститутка. И то безплатна. Мислиш си - разтворих краката (и анала), хванах богаташкото синче, оттук нататък животът ми е песен - кеф ти Дубай, кеф ти Бора-Бора.
Само дето на него следващото курве му чука на вратата - пробвал те е, утре е с друга. Пука му за теб.

20.   Това е измислена история, нали?

21.   Фейк , но поне беше смешна .

22.   Вкарала си се в розова приказка,както го каза
При мен историята е 1:1,но той дойде с Бентли и сега сме щастливо семейство,пукни се от яд!!!

23.   Той може да е свиня, но и ти не падаш по-долу. Той гледа чукането а ти парите. Ако се беше уредила за по-дълъг абонамент щеше да хвърчиш от радост, сега се чувстваш прецакана, защото си се минала и няма да ползваш джипа БМВ, да ходиш повече в ресторанта на шеф Петров, да се настаниш в много луксозния апартамент, нито да ходиш на екзотични почивки и да пиеш класни питиета. Замисли се честно коя е по-алчната свиня. Защо има такива мъже? Защото масово жените толкова се отвеяха и станаха толкова алчни и претенциозни, че да имат мъж за тях вече не е достатъчно. Те не уважават мъжа за това, че е мъж, не - той трябва да е специален и красив и мускулест и богат и на положение и с хубава кола, да ги глези, да ги води на почивки, да им говори, че е впечатлен от техния характер а не от външността и да ги отрупва с внимание, подаръци и жестове и за всичко това те му дават един прост секс от който те извличат дори по-голямо удоволствие? Ами замисли се това честно ли ти изглежда? Не? Ами тогава като не е честно значи не е много вероятно и да се случи! Става за една нощ, но не и повече. Като вярваш в сънища, приказки и мечти и чакаш "принца на бял кон" и "птичето да кацне на рамото ти" това става. Идва някой с пари, който се е подготвил със свалячески подход и ти поради безкрайната си алчност се заслепяваш, правиш "двойна клизма" и си готова за "негово величество". Проблема не е в тези мъже, проблема е в чалга културата, която научи момичетата, че с хубава фигура и креватни изпълнения ще получат от мъжете всичко наготово. Не уважавате мъжете за това, че са мъже защото сте с промити от феминизма мозъци и съответно и мъжете не ви уважават. Когато спрете да гледате професии, апартаменти, коли, почивки, вечери, тоалети и питиета тогава може да искате почтено отношение. Когато започнете да уважавате мъжа заради самия него а не заради това което има и това което може да ви даде, тогава може да очаквате уважение и от него. Разбери, че хубавата външност и секса не са нещо което да накара един мъж да се обвърже с теб, хубавата външност и секса са средства на жената, която се продава за пари. Човека идва, плаща си, прави секс и си тръгва. Като имаш очакванията да ти дават за да си някой и използваш средствата на тези жени съответно повтаряш и техния модел. Също като при тях човека идва, плаща си, в твоя случай ти обръща внимание и те води насам-натам, правите секс и после кой откъде е. Ама ти мислеше, че така ще го омаеш с двойната клизма и сексуалните извращения, че да е твой за цял живот? Не става така. За една истинска дълготрайна връзка ти трябва да се стараеш в отношенията не по-малко от него, да правиш също жестове и т.н. а не да чакаш да бъдеш впечатлявана. В една истинска връзка ти не си специална и не се смяташ за принцеса, която трябва да бъде обгрижвана. Когато изпаднеш в такива блянове и чакаш измислени принцове или се разочароваш и обвиняваш истинските мъже или попадаш на клиент на куртизантки, който идва плаща си с вечеря, возене и приказки и после отива при следващата. Проблема идва от мисленето ви, от модела, който ви е насаден в главите, че със сексапил и секс "птиченцето ще кацне". По-този начин се превръщате в едни неосъзнати проститутки, които водени от алчност и себичност не могат да развият едни нормални отношения и ги презират, защото са свикнали да им плащат за компанията им и вечно чакат "принца-клиент", който ще им дава и дава и дава а тези които не им дават не са истински. Не - вие вече не сте истински а фалшиви и време да се осъзнаете и събудите от тази кома в която сте изпаднали под влиянието на чалга културата и феминизма, които ви превръщат на практика в алчни леки жени.

24.   Щом предварително си си направила двойна клизма, едва ли развитието на нещата те е изненадало особено...

25.   Това с двойната клизма издаде че си мъж и просто не си имал друга работа освен да спамиш сайта

26.   Поредната тема писана от мъж............

27.   Фейк.

28.   Доста показателно за един разрастващ се определен тип жени.Желая ти мъж пиянка, комарджия и да те пребива редовно....а и да има пари.

29.   А като те взе с Жипа и те заведе в ресторанта на шеф Петров не беше свиня, нали? Сигурно те е разбрал че си лесна и те е зарязал

30.   А?
И кой е "консуматорът" в случая?
Ти отказа ли ресторанта, вечерята, секса?
Не?
Ами много просто - нещо у теб не му е харесало. Държанието ти ли, "старанието" ти ли, или това, че си се престарала?
И какво си помисли - за една вечер връзка, брак и нов апартамент до Южен парк?
Ха-ха-ха!
ХА-ХА-ХА!!!

31.   Не ти ли мина през ум,че много хубаво не е на хубаво?И че каквото се търси,това ще се и предлага,макар и във фалшива опаковка.Ти от Марс ли падаш?Наистина ли си на 29?

32.   Хах

33.   И това има 32 коментара?! Сериозно ли?!

34.   Поредната история на една безмозъчна селска ул*чница. Взел я с БМВ, платил е ресторанта, завел я в апартамента си, но тя го била третирала като принц. За такъв пакет падаш на колене и го молиш за втора порция переч, леке провинциално. Ако не ти харесва, стой с кокошките на село.

35.   Супер фалшиво. Темата е писана от мъж комплексар който се опитва да унижава жените.

36.   Бъди позитивна. Представи си, че пък се беше получило нещо. Не можеш да знаеш без да пробваш. Успех следващия път.

37.   Е при теб е била ясна работата. Аз имах едно гадже три месеца излизахме и ми говори за сериозните си намерения и че търси жена за да създаде семейство и деца да има от нея. Та след три месеца си легнахме няколко пъти и загуби интерес, каза ми че мъжете са ловци и след като са уловили нещо вече не им е интересно. Звучи тъпо и смешно, но като се замисля е по-добре от колкото да ми каже, че нещо в тялото или впсекса не е ок. Има такива мъже, страшно добри психолози са и ти казват това, което искаш да чуеш. А това, че ти си си вдигнала толкова бързо краката и се чувстваш прецакана си е твой проблем.
Ж32

38.   Сама си си виновна. Да не си му давала бе. На много други свестни момчета сигурно си се правила на много интересна, много вървежна и си се ебавал с тях. А ся лошия батко, който е със същия като твоя характер се сърдиш. Сърди се на себе си. Ти също си подходила като консуматор когато си чула за почивки, когато си видяла скъпия апартамент и скъпите яденета, скъпата кола. Кво ли си си помислила в началото.

39.   Хахахахахахах

40.   39 бр коментари преди мен ... едва ли ще кажа нещо по- различно. Но все пак - много хубаво не е на хубаво нали знаеш. На една възраст сме, а още не знаеш, че мъжете ВИНАГИ мислят за секс. Особено като го отричат...
Пази се повече другия път. Поне сексът ви е бил готин :) остани си с добри чувства

41.   Хахаха, и трябва да ти съчувстваме ли? Затова, че си глупава патка и на 29 години са "те ударили" като някоя 19 годишна ли?

42.   Леле, 41 коментара непубликувани преди мен, дано не е партенка. :D Вероятно вече някой го е казал, но жестоко се заблуждаваш. Не си се държала с него, като с арабски принц, а си се държала като евтина златотърсаческа курва. Не казвам, че и той не е боклук, но както казва поговорката, "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака".

43.   Поредното доказателство че жените търсят парите , а после мъжете били свине - и не ми говори как не е така като говориш само за състоянието му .

44.   Той те е возил в нова скъпа кола, водил те е на скъп ресторант, направил ти е хубава вечеря и накрая имаш наглостта да кажеш, че ти си се държала с него като с принц. Хахахахахах. После що те е ползвал... Ми той си е заплатил за това. Колкото и гнусно да звучи на практика това е станало.

45.   Добре, де, тази тема защо не е в раздела с измислените истории? Половината теми в "Сподели" трябва да се преместят там...

46.   Завалийката. Аз така съм изпънал над 100 парчета за 3 г. К...ви, яжте, пийте, Огито черпи. Нищо няма да стане от теб жени, да си знаеш.

47.   А ти не си ли консуматор ? Богат и хубав - мечтата на всяка кифла. Че се и подготвила предварително за секс още на втората среща. Естествено, че ще се отнесе подобаващо с теб. На него са му ясни еднодневки като теб

48.   Съжалявам ама си станала жертва на собствената си Алчност нали повечето искат "Принц" (успял със собствен бизнес ,лук).
Емм пак си търси преуспял :) ;)

49.   Проблема е в клизмата.Ако си беше направила йогийска клизма с отвара от кондуранго щеше да остане с теб за цял живот.

50.   Хаха браво , точно на мястото ти те е поставил тоя ''мускулест пичага , със супер много пари'' . Надушил те е че си поредната змия . ''Мъжете какви свине са'' , същите тези номера жените ги правят всеки ден и постоянно, защо себе си не наречеш свиня ?

1-50 от 83