Не знам какво да направя вече ...
Здравейте, не знам от къде да започна много съм объркана. Момиче съм на 18г. Преди около 1 месец си мислех че имам здрава и сериозна връзка, че нищо не може да ни раздели с приятеля ми. Е да, но явно съм грешала. Той правеше всичко за мен не мога да се оплача от абсолювно нищо. Родителите чи също много го харсваха. Та всичко започна преди месец започнах да си пиша с един приятел, наистина бяхме приятели не го бях виждала от 3 години, но винаги сме поддържали връзка в социалните мрежи "здрасти", "как си", "какво правиш" но до там. Да но този път не стана така... започнахме да си пишем постоянно от сутрин до вечер докато не заспиме. Искаше да се видим от началото се дърпах казах му че няма как имам си приятел, но не знам какво стана накрая се съгласих. Излязохме бях забравила колко зле изглежда на живо. От началото си казах "оу не няма да изляза повече никога през живота си с него" не заради това че не е толкова хубав, а заради това че нямаше и какво да си кажа с него. Продължихме да си пишем и да излизаме и.. се увлякох много не спирах да мисля за него. Такава тръпка до сега не бях изпитвала. Оставих приятеля си разказах му всичко, че съм се увлякла по друг, защото той не заслужава да го лъжа. И продължих с новото момче така да го наречем. Той имаше малко проблеми с полицията преди време се занимаваше с наркотици и такива неща. Всичко беше окей в началото започнах да се влюбвам все повече и повече. Но по едно верме той започна да се държи гадно и грубо с мен. Унижаваше ме, командваше ме, опитваше се да ми срине и малкото самочувствие което имам и ме критикуваше. За всичко си мълчах, не можех да повярвам по принцип винаги момчетата са ходили по мен и никога никой не се е държал с мен така. Но вчера изпраднах направо в шок. Излязохме на вън, цял ден бяхме заедно всичко беше окей ходихме до едни негови приятели и по едно време се чука на вратата и влизат 2 момчета едното го познавах от преди, бяхме много добри приятели после замина за Англия и от тогава не го бях виждала. Та въпросното момче ме поздрави и от тогава нещо стана... тръгнах да го гушна той ми каза "бегай от тука не ме пипай" не говореше с мен, седях сама отсрани той си говореше с другите и си играеше на някаква игра. Накрая реших да си тръгна. Прибрах се в нас отварям си телефона и не мога да повярвам на очите беше ми написал че не иска нищо общо вече с мен че бяхме до тук и, че няма и не е длъжен да ми обяснява защо. Просто така е решил и това е.
Толкова зле никога не се бях чувствала. С него не знам защо, но бях наистина щаслива. Въпреки че се държеше понякога гадно и прекаляваше. Не знам какво да правя той не искаше да ми даде обяснение, а ако ме потърси пак какво да правя? Да му отговоря ли? Много зле се чувствам имам чувството, че аз съм виновна, но с нищо не съм сгрешила или просто не мога да се сетя.

Коментари

1.   Няма да го търсиш! Радвай се, че вече не сте заедно и продължи напред!

2.   Нека, точно така... заслужужаваш си го... най-малкото заради бившия ти!

3.   Иии те е нацакал. Ти си примера за проблема на новото обществото. Имам страхотен невероятен приятел който си продава душата за мен, но аз си харесвам мухльото и утайка. Те са си такова играчи той няма чувства Няква бройка да се върти там. Следващия път мисли малко преди да действащ

4.   Тема провокация на чичака, писал темата за двойната клизма

5.   Така сте вие жените от нашето поколение... Поне тези които аз познавам и съм имал контакт някакъв... Оставяте човека който е готов на всичко за вас и после се чудите... Е чуди се и нека ти е тъпо... Едно хубаво нещо видях в теб.. Казала си на бившия си... Иначе си типичната шматка която не знае какво иска

6.   Вече започвам да мисля, че жените все се влюбват до уши в този който ги малтретира психически поне. Не я разбирам тая работа. До авторката - недей така живота е кратък.

7.   Тема - провокация. Къде ще се сети младо момиче да пише в 'сподели'...