Влюбен съм в туркиня!
много я обичам но тя живее в турция и чак в анадола запознахме се чрез интернет преди 1 година аз и предложих да жевеем заедно но тя ми отказа много сам обаркан не зная какво да правя много я обичам как да я накарам да дойде при мен но родитилите и ни биха позволили да сме заедно заштото аз съм българин аайте ми съвет

Коментари

1-50 от 96

1.   САМО ВЯРВАЙ ЧЕ НЕЩАТА ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ.Аз живея с човек от турски произход от 4год., отначало се криех от наште но после им казах. С ТЕЧЕНИЕ НА ВРЕМЕТО ТЕ ГО ПРИЕХА. Ако се обичате истински това не трябва да ви притеснява.

2.   И аз съм туркиня и много добре знам какво е това родителите ти да ти забранява та се влюбиш и да се ужениш за християнин...Имах същите проблеми но в крайна сметка нещата се нормализираха с това че момчето наистина ме обичше много и за мен си смени религията и стана мюсюлманин.Незнам кво да ти кажа приятел да си смениш религията ли за нея за да сте заедно или да ъа забравиш,но ако наистина държиш на нея направи всичко възможно да сте заедно,за да не кажеш утре други ден защо не се борих.Пък точно тия от анодолу са много вярващи и диржат на религия затова заинтересувай се от исляма...Желая ти успех

3.   аз сам туркиня и знам какво е. Няма да ти е много лесно, но опитаи все още обичам балгарин.

4.   Не прави глупости! Религията не се сменя току така!!! "заинтересувай се от исляма...Желая ти успех " Не давай тъпи съвети, защо ти не си смени религията като толкова се обичате с твоето момче??? Та...съветът ми е да се опиташ да забравиш момичето, знам, ще е трудно и болезнено, пък едва ли тя те обича толкова, щом не иска да живеете заедно! Не си затривй живота, не прави нещо, за което ще съжаляваш - когато губиш, не знаеш какво печелиш....

5.   мхм, и аз смятам така (виж горният пост)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

6.   само който не го е преживяал не знае какво е

7.   И аз мисля че тя не те обича достатъчно щом не иска да направи нищо за вашата връзка. Най-лесно е да каже че не може, че родителите не позволяват.В никакъв случай не сменяй религията си.Не знаеш един ден дали няма да съжаляваш.Може би не си е заслужавало, можеш да се разочароваш от нея и нищо да не се получи между вас.А си мисля че може и това да стане, нещата от разстояние изглеждат много по-различни.

8.   Приятелят ми е турчин, обичам го с цялото си сърце но родителите ми никога няма да позволят да се оженя за него. Ще се откажат от мен. Не си мисли , че само на теб ти е трудно.

9.   Не се притеснявайте хора! И аз съм влюбен в туркиня. Какво толкова! Това да не са турците едно време! Никой няма право да ти казва в кого да се влюбиш и в кого не! Никога не съм имал против турците. Приемам ги като равни!

10.   И аз съм влюбена в турчин. обичам го с всеки изминал ден повече и повече. Страхувам се от реакцията на родителите ми, но няма да се предам. Ще направя всичко което зависи от мен, зада не съжалявам един ден и да не казвам :А можеше да бъде...! Четох разни изповеди тук от сорта на :" Старата любов ръжда не хваща" и " С друг съм, но още обичам и сънувам него". Не искам и с мен да се случи това един ден. Неискам да съм с друг, а да обичам още него и да заспивам до някой, а в съня си да виждам него. За това те съветвам не се отчаивай. Аз не мисля че не те обича. Просто обстоятелствата там са различни. Сигурна съм че тя се разкъсва вътрешно и иска да е с теб, но не и стига смелост да се откъсне, да се противопостави. Всички знаем как живеят турците в Турция и колко държът на религията си и законите. Можем да си представим какви са родителите и. Искам само да ти кажа да не се предаваш. Направи това което зависи от теб. Пожелавам ти смелост, мъдрост и търпение... и много вяра. Дано успеете сред всичките трудности, които най-вероятно ще идват от неина страна да запазите лубовта си и да сте много щастливи.

11.   И аз съм го преживял!

Нека Ви кажа нещо за турците! Те не са за Европа! Ако българка тръгне с турчен се кефят и се подсмихват, но търгне ли туркиня с българин в повечето случай турците ще ги бият и двамата и най-вече нея!

Така се случи и с мен. Влюбих се в много красиво момиче, студентка като мен. От къде да знаех, че е туркиня от Кърджали? Тя от начало не искаше, казваше ми, че не ме обича, но един ден се разплака и изля душата си! Каза ми, че са я били и я заплашват, че ще ме заколят!

Ходех всяка вечер в турския ресторант, където започна работа като сервиторка, заради нея! Бармана, готвача охраната, все турци ме гледат на кръв! Тя горката дойде, донесе ми бира и ме помоли веднага да си тръгвам. Пих още 2 бири. Другата вечер пак така! Един помак от моята гряпа ми каза да не ходя, че вечерта щяли да ме бият. Събирали се голяма група. Тренирам от 15 години ТАЕ-КУОН-ДО. Обадих се на 8 човека от отбора ни. Отидох, а те останали скрити в коли не далече от ресторанта.

Когато влязах тя се разплака. Каза ми веднага да си тругвам. Излязах навън и веднага ми налетя една сурия. Включиха се и мойте хора и ги прибихме яко! Ония бяха изпотрошени. На дрягия ден ме задържаха. Осъдиха ме на 18 месеца.

Баща и я прати в Турция и я омъжи за някъкъв турчин!
Щом излязах от пандиза веднага тръгнах за Кърджали. Цял ден го чаках. Влязах след него във входа, хванах го, казах му, че идвам директно от затвора специално, за да го набия! Той се напика от страх! Ударих ми един в муцуната, наплюх го и си тръгнах!

12.   Да , всеки казва да се бориш и да не се предаваш, но в един момент ти идва до гуша от всички гадове, които се опитват да ви разделят ... Аз съм на 18 години, и от две години ходя с момче което е българин - мохамеданин (както обичат да ги наричат - ПОМАЦИ) ... много добре знам какво е да се криеш от родителите си, много добре знам какво е невъзможната любов ... Просто или тоя става христянка или ти ставаш мюсюлманин ... друг изход няма за съжаление , така е устроен българина - да бъде ограничен :(

13.   Ами хора, какво да ви кажа. Влюбвайте се тогава в ромки :)

14.   Защо на турците гледате като на прокажени. И те са нормални хора като всички. Имали значение дали е турчин /туркиня/. В кой век живеем.

15.   Интересно. Вие какво си мислите, че турците са чудовища с 5 глави и 9 опашки ли? И те са хора като всички.
Не ставайте смешни. В кой век живеем? Нима ма сърцето можеш да заповядаш: Не обичай този /тази/, защото е турчин /туркиня/( обичай този защото е българин...

16.   Проблема не е в турците, а в религията. Ислямът е доста рестриктивна религия, особено към жените и както виждаме не рядко нещата стигат до крайност. В Германия например всяка седмица има по 1 убийство на честта, където баща или син убиват сестрата за нещо което според западните ценности е нищо, но според исляма е достатъчно основание...

17.   Какво значение има кой какъв е, най-важното е какво носи в сърцето си! Аз съм българка/омъжена съм с едно дете/, но преди две години се влюбих в турчин, който също е женен, но само когато сме заедно се чувствам истински щастлива! СЯКАШ ВИНАГИ СЪМ ОБИЧАЛА САМО НЕГО! Питате ли ме какво ми е,когато разумът ми говори, че трябва да бъда при семейството си, а сърцето ми ме влече все по-силно и по- силно към него!

18.   Българки, на вас ви е лесно, хем красиви, хем ебливи, хем всички ви посакват. Е, браво, ние българите патки да пасем.

Най-важно е да създадеш здраво българско семейство, другото ще се оправи.

19.   Българче съм, и аз също обичам туркиня. Мисля че те са много истински жени и верни съпруги. Аз бих сменил религията си заради нея, стига тя да го пожелае. Исляма е силна и прогресираща религия.

20.   Аз съм туркиня и 5 години ходя с българин. адски мнг го обичам, но не мога да си предсавя детето ми да не е рязано, или да е кръстено....мнг трудна работа е тази.........незнам

21.   Не си сменяйте религията хора, това е нечовешко, това е предателство, християнството е по чиста религия от исляма, ако си смените религията рано или късно ще се разкайвате, повярвайте ми!

22.   Отивай при нея и не се чуди нито миг! Какво ли е религията пред човешкото щастие? Абсолютна нула!
Голямо нищо! Едвард се отказа от трона заради любовта си. Ако ти нямаш сила и не си в състояние да го направиш, не говори повече за любов и я забрави час по скоро!
Бъди умно момче и ти желая успех и много много любов, взаимност и човешко щастие!

23.   Aбсурдно е мъжът да си сменя религията да си прави сюнети и кво ли не... все пак е глава на семеиството. ако туркинята иска да е с него изобщо няма да поиско това от него.

24.   Не е нужно да си прави сюнети престанете вие си мислите че не можете да се влюбените в туркиня/турчин но не е така аз стм туркиня в мен са се влюбвали 3-ма Българи дажее знаят че съм туркиня но както гледам това май не им пречи.Единият ми се прави,другият ми прави номера,е последния не ме оставя на мира.Някойи хора се влюбват без да знаят къкъв е смисъл дали е турчин или туркиня.Но кво да се прави.Тъкъв е животът!Никой не знае във къкъв 6те се влюби.

25.   Аз съм българин и страшно много харесвам една туркиня - просто перфектното момиче в моите очи. До сега не съм изпитвал толкова силно чувство...не знам как се случи, прост стана. Мисля, че и тя изпитва нещо към мен, но проблема е там, че не съм сигурен аз самия дали искам да стане нещо повече от добри приятели между нас. В моите очи тя е идеалната, но все пак около мен има много хора, които няма да гледат с добро око на връзката - родители, приятели, роднини. Мисля да се откажа от нея, но вярвайте ми няма да е толкова лесно. В по-горните постове прочетах много умна мисъл "когато губиш, не знаеш какво печелиш.... ". Въпреки че ще я изгубя се надявам това, което ще спечеля да се доближава поне малко до това което съм загубил. :(

26.   Направо чудесно бе хора, ми децата как ще се казват... БГ момичетата трябва да знаят, че децата им ще имат турски имена, ще имат турско самосъзнание ако се оженят за турчин. срамно, как ще гледате хората в очите...Ако някой мъж се е направил на путка заради туркиня си е негова работа. Иначе моята жена кога се сгодявахме я беше харесал някакъв либийски студент, братото беше мното отворен и нахален, и да ви кажа държеше на бой, ако беше някой наш циганин щеше да е един рев...
Имаме достатъчно хубави момичета и момчета, не се подлъгвайте с чужденци, няма да сте щастливи!

27.   Според мен всеки има право да живее под това слънце - и турците и българите и циганите. Истината е че всеки трябва да прави компромиси. До колкото схващам от другите коментари до момента май сам обългарките правят компромиси и си сменят религията заради мъжете си. Моето верую е че любовта е над всичко, така че ако някой много силно обича него няма да го интересува вярата и забраните които тя му налага. Затова моят съвет към момчето написало обявата е да се убедзи първо че я обича истински и ако тя не е готова на компромис - да се съберат и да си живеят като всеки изповядва своята си религия. Аз също не смятам че бих сменил кръста за полумесец заради жена, затова се ожених за прекрасно момиче от моят роден град - там избор на красиви момичета е много богат, а освен това населението е хомотенно - само християни, така че нямах много трядности. Истината е че сега се обичаме много силно, имаме си дечица, които също се кръстят и дай боже да сследват нашия път - да са толерантни към всички религии, но да не отстъпват от нашето - БЪЛГАРИЯ и Христос

28.   Българин съм и страшно много харесвам една туркиня перфектното момиче синеоко с черна коса моят тип жена. До сега не съм изпитвал толкова силно чувство влюбих се още в при първата ни среща. Мисля, че и тя изпитва нещо към мен, но на дали ще разбера някога. В последствие разбрах че е омъжена,но това не ме спря да я обичам. С една дума това момиче ме подлуди накара ме да я желая без крайно.Всеки,който я види ще се съгласи с думите ми .Всичко мина като един сън,на дали ще разбера някога истинските и чувства към мен. Но в крайна сметка останахме добри приятели.Не съжалявам за нищо радвам се че я срещнах.

29.   Не искам да те отчайвам, но мисля, че твоето момиче никога няма да дойде да живее в България.Аз също съм туркиня и знам какво е положението в Турция.Ако беше от тук имаше по-голяма вероятност да сте заедно,но там в Анадола те са много консервативни.Още от малки те им промиват мозъците и за тях религията е на първо място.Родителите все още омъжват дъщерите си без тяхното съгласие,по тяхна преценка.Не мисля, че твоето момиче е споменало на родителите си за теб, че си българин и че си от друга държава.Та те даже сами не излизат на улицата, камо ли да дойде в друга държава и да живее с човек от друга религия.А ти ако отидеш там за да сте заедно едва ли ще те оставят жив. Аз също съм на мнение, че двама души ако се обичат нищо не е важно-нито религията,нито образованието,нито разстоянието,но за съжаление това е истината.Надявам се да вземеш правилното решение.Успех!

30.   В училище имахме две близначки туркини, много миришеха. Може и хигиената да им е била лоша, но смятам че имаха специфична миризма. Гадното беше, че всички им се подиграваха, но те така и не направиха нищо по въпроса.

А пък вие сте се чували само по интернет и й говориш за женитба. Доста е шантаво и безрасъдно от твоя страна. Не знаеш ли, че личният контакт е много важен?????

31.   Здравейте,
Преди години на нашата улица си купи къща един турчин.
Дъщеряму я завлякоха в Германия и там тя научи занаята.
От свястно момиче сега е изпечена проститутка. Къщата им е срещу дома и съм ги виждал с години как живеят. Всеки ден перът, готвят, чистят, къщата свети, обаче курви. Аз съм българин, знам ги туркините
и техните кътни зъби. Всичките са от един дол дренки. Няма разлика колко са образовани или прости. Те се делят на свестни и курви, ама всичките лъжат и като си харесат един мъж си затварят телефоните сменят си картите и се хвалят че са се оженили. Гледаш ги влюбени
прегърнати и хайде изчезват . То няма как да са ми комшийки и да не съм бил интимно с туркините.

Те бяха по на 20 години, сега вече са по на 35, ама не ги виждам да са забогатели. Много захитряха щом
на мене една толкова ми е завъртяла главата, че от 4 години съм направо болен от любов по нея и си прави каквото си пожелае със мене.

Какво да ви кажа, ние българите не сме за тях. Мога да ги хваля с часове и да ги оплюя за миг, но мечтата ми е напролет като се стопли времето да си търся работа по София, да си наема една квартира и като се устроя да я намеря тази моя туркиня и да си я взема, без да ме интересува колко е женена и какво мислят родата и. Обаче на тези българи които имат допир с туркини да не се хващат интимно защото незнаят какво ги чака. И накрая според мене не е толкова важно колко сме съвместими българите и турците, а каква зодия е туркинята която сме си избрали. Там и аллах не се бърка.

Мъж с 30 години брак и много опит .........На нашата улица вече трима българи си изгониха българките и си взеха туркини. Къщите им светнаха. Направете си изводи българки. а не само да се оплаквате че миришете на манджа и сте слугини. И недейте гледа турските сериали. Аз съм от Търново и тука сме националисти, но турците ни превземат отвътре с туркините. Аз се предадох.

32.   Вие наистина май отъждествявате национализма с омраза към всичко различно от християнство. Не разбирате ли че няма никакво значение дали се кръстиш или удряш главата в килимчето при молитва - става въпрос за България. Не са криви тези които вярват в Мохамед и Алах, а другите, които им казват че те са били турци, каракачани и не знам си какви там. Истината е че щом са родени тук, в България и тук живеят значи са Българи. Ако си харесаш туркиня, иди и и го покажи, уважи родителите и. Защо трябва да се създават изкуствени пречки?! Продължвама да твърдя че ако двама души се обичат, вярата няма абсолютно никакво значение - те трябва да са заедно /да са семейни/.

За мъжа с 30-годишният опит - жените ни са страхотни когато се чувстват ценени и обичани - тогава не само ще грейне къщата ти, но и ще си най-задоволеният мъж най-вероятно. Не си мислете че жените ви ще ви носят на ръце, докато вие си вирите краката, оригвате се и не им обръщате внимание. Тогава не туркиня ами китайка да си доведеш пак ще си останеш неудовлетворен.

33.   Аз съм Турчин от Бг и познавам най малко 30-35 семейства смесени бракове Турчин с Българка, или Българка с Турчин. Моето лично мнение-аз съм против смесените бракове, от личен опит, защото и сестра ми беше омъжена за Българин и е най трудно за децата. Те не знаят какви са и каkва религия да изповядват. Помислете и за тяхното и вашето бъдеще. А иначе ние Турците не сме толкова големи плашила и главорези каквито ни описваха и описват Комунистите и националист Българи. Ние сме братя с Българите

34.   Колега има хора които търсят момиче в която да се влубят, не испускай късмета. Хем мисля че в Турция ще живееш по добре от колкото в БГ

35.   Религията е само една спирачка която всяка млада двойка от смесен брак трябва да преодолее. Няма нищо лошо в това дори и ако човек трябва да си я смени заради половинката си :)

36.   Всеки има правото да се влюбва и то в която сърцето избере няма никакво значение от кои произхот е. При ромите само има малко дефекти ама има и хубави ромки(съвременни). Според мен прави това което ти идва от вътре.

37.   Аз съм туркиня и съм влюбена в българин. Мога да се отрека от всичко заради него! Децата ми няма да имат турско име! Няма да са обрязани! Няма да им причиня такава болка още от малки!

38.   Евала 37!

39.   37, първо искам да те поздравя за смелостта, за силата и изобщо за готовността ти да се откажеш от семейството си, заради любовта!
За мен ти си българка, но от турски пройзход, защото си пишеш перфектно на български, българска гражданка си (предполагам), а и искаш да продължиш живота си тук - да се интегрираш, твоите дечица да не бъдат дискреминирани в обществото, да бъдат нормални хора в цяла Европа...
Но най-важното, според мен е просто борбата ти в името на любовта! Сигурно ти е страшно трудно, не е за всеки, но съм сигурна, че любовта си заслужава жертвата!

40.   Благодаря!

41.   Здравийте! Аз се казвам Анелия от турски произход съм, но баща ми е българин а майка ми е туркиня, но баща ми научи турския език, искам да кажа, че съм влюбена в българин и той в мен много се обичаме от 7 месеца сме заедно майка ми и баща ми не искат да имам приятел турчин за което си радвам, но останалите ми роднини искат. Забравих да ви кажа, че съм на 15, но знам, че този човек е за мене бих умряла за него и знам, че и той за мен. Обаче ние не сме се виждали на живо планирахме това лято, но накрая на месеца заминавам за Германия! Там са мама и татко в момента съм при баба и незнам какво да правя, историята ми е много дълга...
ИСКАМ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ ДА СЪМ С НЕГО!!! Но искам и при родителите си моля Ви дайте ми съвет!

42.   Хубавото е че обикновенно децата от смесени бракове се самоопределят като мюсюлмани, дори само единия от родителите да е мюсюлманин. А определено вярата свързва хората, за това няма значение кой е българин, турчин, помак... и т. н. След време всичките ще имаме хомогенна вяра и тя ще е в еднобожието :)

43.   Най-примитивната религия създава навсякъде конфликти, дори и в личен план. Който ги пише тия глупости да отиде малко в Турция да погледа как живеят там жените. Ако ги види по улиците, обаче, защото аз не видях. На 10 мъже има 1 жена по улиците, яко опакована, да гледаш само един чувал със забрадка. И никога сама. Конфликтът на цивилизациите не е измислен, той съществува. И не сме го създали ние, ама е глупак този който не го разбира. Ние българите сме много толерантни, за нас и вярята няма значение. За тях обаче има. В Анадола убийствата на честта са ежедневие. Ако чужденец погледне туркиня или обратното - завършва със смърт. Пък вий си живейте с розови очила и си давайте задниците и вярата. А пък турските сериали, са субсидирани. Видях къде ги снимат и нямат нищо общо с реалността, те са пропаганда. Ходил съм и в Европа, разликата е огромна. А в Турция има само джамии на всяка крачка, към 3000 в Инстамбул, над 70 000 в цяла Турция, и като заквичат от всякъде, което правят постооянно...

44.   ти простотиите.. от 20 години че и нещо отгоре живея в Турция.. и това което си описал е направо смешно.. в турция жените са 2 вида... религиозни и не чак толкова.. сиреч.. модерни.. дори повече отколкото жените в бг.. аз тук се чувствам много по добре.. по добре се чувстват и стотиците българки женени за турци.. вижте в бг мамма и прочетете сами.. аз никога не съм била опакована или придружавана от някого си.. напротив.. ходя там където пожелая.. вие май бъркате турците с кюрдите.. те се избиват за честта си.. тук има много смесени бракове.. и хората са щастливи.. а за сериалите.. чудесни са.. и далеч не се различават от действителността.. не са пропаганда.. тук при тези с образование я няма мизерията която е в бг и животът е много по добър и качествен.. аз никога не съм чувалаза туркиня убита понеже погледнала чужденец.. що са глупости са това.. май пак е писано от някой комплексар който много е чул преди за турското робство или са го плашили с лошите турци.. а това за задниците.. май по често това го бършат именно българките... които пострадали от мизерията се продават за стотинки по европата.. хайде да не бъдем груби.. Турция е много по развита страна от бг и тук се живее добре.. който има образование и работи не гладува... и всеки се жени за когото си иска.. на вас ви са опаковани за жалост главите.. и много сте заблудени.. ама много..

45.   съгласна съм с 44 всичко което пише е истина

46.   личи ди, че си живееш от 20 години в Турция.
Колкото до сериалите - ако това е действително начинът ви за живот - слава Богу, че ние вече не живеем така, дано да не се върнем пак в този стериотип, че не знам.
Стандартът на живот не е в никакъв случай по-висок от нашият и няма начин образованите там да не са добре - та те се броят на пръсти и са само в Истамбул и големите градове.
Живей си живота, няма лошо, щом си там, просто не пращай децата си да ни избират президент. Гледайте си кюрдите и това е. (колко кюрди днес убиха турските военни части? опс, сори - не можеш да кажеш, току виж те вкарали в затвора за обида на майка Турция)

47.   46 наличието на някакви ценности в Турция и в която и да е мюсюлманска страна е з апредпочитане пред пълната липса на такива в Европа. този както го наричаш стереотип е много по морален от свободията и голотията в България. грешиш че образованите хора се броят на пръст в Турция напротив социологическо проучване доказва че е точно обратното. образованите в Турция са повече от тези в България и прогресивно растат. тази държава се развива напред и нагоре за разлика от милата ни родина в която 80000 не могат да четат и пишат според новините

48.   халал да са ви ценностите и ДАНО СИ ОСТАНАТ В ТУРЦИЯ и дано спрат нашите прости бабки и домакини да гледат тези изкукали сериали.
Предъвкваш това, което турците много обичат да си разказват на маса. Познавам доста от тях, понеже живея в Германия и не са стока.
Дори защитавах винаги приятеля на братовчедка ми пред семейството ни ПРЕДИ, уж образован турчин от Истамбул, но на него му скимна след 5 годишна връзка да я зареже, защото не била туркиня - точно така каза - не си туркиня, искам децата ми да ги роди туркиня. Става дума за човек, завършил в Истамбул, е в Германия не можа да избута и още се влачи, а е станал над 30, най-накрая ще го изхвърлят и ще продава коли с братчед си...
Читави са само туркините, те ни съветват - БЯГАЙТЕ ОТ ТУРЦИТЕ, ама бягайте! До една, които са решили да живеят модерно са отлъчени от семействата си (НЕ СТАВА ДУМА ЗА КЮРДИТЕ ТУК, А ЗА ТУРЦИ! ).
Колкото до кюрдите - те са измъчен и мизерен народец, и ние щяхме да сме точно като тях, ако бяхме останали и до днес под турско робство - езикът ни забранен, религията ни - преследвана, културните ни ценности - потопени и унищожени, бягащи и лутащи се по държавите - по-зле от циганите.
Стойте си в Турция, скъпи туркини, само си оставете българските паспорти на излизане, защото ни омръзна турските орди да ни избират управниците.

Нямало ценности в Европа? Вие луди ли сте! Просто хората са достигнали един стандарт на живот и образование, за което всяка мюсюлманска държава може да мечтае. Кемал Ататюрк е единствения турчин, който уважавам, но делото му скоро ще бъде потъпкано от простите орди турци, които се кланят по цял ден и гледат да измамят някой турист.

Не искам да мисля пък в Турция колко не могат да пишат и четат, защото за 500 години не направиха у нас и едно училище, убиха само в моя град обаче 100 учителя, обезглавявайки ги на площада - не толкова отдавна, защото моят край се е освободил чак през 1912.
Питайте и арабите как „обичат“ османлиите - клали са и са насилвали и арабите, и албанците, нищо че са мюсюлмани. Забравихме арменците, ама - тихо, може да те арестуват, ако кажеш нещо за тях!

Никога Турция няма да влезне в ЕС, но - моля, предайте си паспортите, защото нямате нищо общо нито с България, нито С ЦЕННОСТИТЕ НИ, с начина ни на живот и с ЕВРОПА, която така отричате!

Държавата Турция се развива нагоре - към новата инфлационна криза.
Хайде, отивай на работа, за да плащаш данъци, да има за танкове, които да бомбандират поредната кюрдска сватба!

49.   48 по- съгласна не мога и да бъда, също съм в Германия и имам същите наблюдения...

Лола

50.   "Дори защитавах винаги приятеля на братовчедка ми пред семейството ни ПРЕДИ, уж образован турчин от Истамбул, но на него му скимна след 5 годишна връзка да я зареже, защото не била туркиня"
48, всички научихме за братовчедка ти вече и за твоите двойни стандарти. Значи, защитавала си го и си го харесвала докато е бил с нея, обаче понеже я е заразял, изведнъж се превръща в най-долния човек. Брех! Доооста повърхностно бих казала, но и много показателно за двойните стандарти на хората. А представи си българските мъже също зарязват половинките си понякога, дори по много по-жесток начин. В крайна сметка хората се събират и разделят всеки ден, братовчедка ти да не е единствената зарязана.

1-50 от 96