Какво да правя
Здравейте!
Историята ми е следната..
Виждам се с един женен мъж има и дете..
Аз съм на 20 години, а той е на 30
Не знам какви са отношенията на жена му и защо и изневерява
Виждаме се по 3 пъти в месеца
Имам някакви симпатии, но не знам той какво изпитва към мен
Много ме обърква, един път ми казва, че не сме никакви в друг момент се държи супер мило с мен, прегръща ме, казва ми, че ме харесва и му е приятно да се виждаме
Аз знам, че той няма да се раздели с жена си, но се чудя дали има поне някви малки чувства към мен!

Коментари

1.   Не бъркай милото му държание с чувства,просто си удобна и те ползва по предназначение

2.   Има разбира се,долната му глава е пълна с чувства

3.   Не, няма. Умилква ти се, защото му даваш секс. Знае, че ако не е мил, няма да го огрее, пък не му се търси друга наивница.

4.   Какво да правиш ли? Ако имаш поне малко достойнство прекъсваш връзчицата ви и толкова.

5.   Използва те за секс! Млада си и лесна, лесна в смисъл не му се налагаш както би се наложила жена на около 30. Не му казваш остави жена ти и детето и бъди с мен. Истината е че ако ти харесва се забавлявай, но си гледай твоя интерес. А милите неща са заучени или от благодарност за приятното прекарване.

6.   Искаш съвет,дали семеен мъж с дете те харесва или използва за секс,защото: 1.Е предател,който зад гърба на жена си спи с друга? 2.Защото това,че има дете,не те спира и си лишена от ценностна система? 3. Търсиш бъдеще с мъж,който с лека ръка предава майката на детето си? Би ли отговорила?

7.   Губиш си времето според мен. Бягай, докато не си се влюбила,че..боли кофти.
От опит го казвам

8.   Какви чувства изпитвал към теб? И още питаш? Ами ти си му най-голямата и единствената любов в живота, бе муцка! Нали за това не се развежда с жена си и не се жени за теб?
Сега сериозно - никакви. Просто се забавлява - като с проститутка, но безплатно . Ще го прави докато жена му разбере (тези работи скрити не остават) и му вдигне скандал. Или му омръзнеш и намери друго чукало.

9.   От женен мъж, трябва да бягаш като дявол от тамян! Млада си, хубава, имаш път пред теб, който не е с женени мъже, които не могат да ти предложат нищо друго освен неангажиращ секс. Првила съм тази грешка 3 пъти в живота си и много съжалявам за това. Имай уважение към себе си и семейството на този мъж. Обвързаните и женени мъже - трябва да са тема табу.

10.   Всичкото хубаво поведение към теб го показва, когато усети нужда от секс с теб. Кипящите хормони в него му диктуват поведението. Повечето мъже са така, а жените са отдушници.

11.   Към коментаторите дето много знаят. Сега се замислете, че това може да го е писала дъщеря ви :)

Авторке я кажи данеби да слушаш чалга/рап? :) :)

12.   А на мен пък ми е много интересно какво толкова им харесвате /та чак и чувства развивате/ на застаряващи, женени и с деца, клошари? Жена на 22 съм.

13.   Авторката
Благодаря на всички коментирали !
До номер 12
Ами ако го видиш, няма да му дадеш 30г.

14.   Така е 12, някои мъже са доста недоразвити - има такива 30 годишни, които приличат на 18 годишни момченца, но ако се вгледа по-внимателно човек и почва да усеща, че насреща му е човек.. на години дет се вика ;–)

Иначе авторке - тоя е от мъжете, които не обичат някоя жена освен майка си.

15.   Като женен мъж, който е имал любовница, мога да ти кажа, че е напълно възможно да има чувства. Силни и истински. Това, че има жена и дете, не пречи да е влюбен в теб. И в същото време да обича жена си и детето си.

Прочети каква е разликата между влюбване, любов и обич и ще ти се изясни ситуацията.

Ти му даваш това, което не може даму даде жена му. Ти си разнообразие в скучният му и еднообразен семеен живот. Свеж полъх, нещо вълнуващо и различно.

Най-вероянто няма да си зареже семейството заради теб, но това не отменя горното

Мисли хубаво дали това положение те устройва. Съветвам те да търсиш и да си намериш сериозен партнор в живота. И въпреки това, не се дръж лошо с него. И той е човек, и той има чувства към теб.

16.   Аз имам една приятелка, която ходвше с 32 годишен с жена и деца и все повтаряше, че много я обича, че не може да живее без нея, но повтаряше, че докато жена му и децата му се чувстват добре, никога няма да я остави (жена му). Докато не дойде един момент, в който трябваше да избира и избра приятелката ми и живеят 4 години щастливи заедно вече. Тя беше на 20 по онова време, сега е на 24. Той до ден днешен твърди, че е избързал с брака, защото никога не е срещал силна любов и си е мислел, че онова, което изпитва е всъщност любовта, докато не срещнал приятелката ми и разбрал вече какво е, но било късно. Въпреки всичко се събраха, но той се държеше по същия начин отначалото, както ти си описала, за да не и дава големи очаквания.

17.   От авторката
Благодаря много на номер 15 и на номер 16!!
Вие сте едни от хората който най-много ме трогнаха с коментара си!