Не ми върви с проститутките
Здравейте от известно време ходя на курви нямам гадже и никога съм нямал да спомена че съм на 19 години не съм много самоуверен въпреки че имам голям член ходил съм около 3 или 4 пъти но проблемът е че не мога да пусна когато ми правят свирка спират в последният момент а тъкмо и тръгнало ако нямаха сводник няма дя я оставя да си тръгне но не искам проблеми със сводниците и такива работи.
Мои приятели ми казват:
Хвани си аверка 2, 3 години по-малка от теб и я изчукай дайте съвет моля защото полудявам вчера ходих на курва и и дадох 30 лева за секс и я питах: как ще ми го вдигнеш тя каза със свирка и аз и казах добре и и казах ще ти дам първо 20 лв след секса ти давам още 10 и тя почна да се прави на интересна ок давам ти 30 лв ш казах.
Така тя започна да ми го лапа.Лапаше около 10 минути на дарвин се зверски и след като спря и казах обръщай отзад и тя каза: чакай малко ти ми даде 30 лв докато ти лапах ме питаше на всякъде по гъза, по путката или матката. И това да я пипам било 10 лв и тя ми каза ти ебаваш ли се не ми се прави на интересен защото сега ще почна да викам хората ми веднага ще дойдат аз не искам да си имам работа с тях напсувах я и си тръгнах.
Дайте съвет какво да правя защото като съм при проститутките малко се претиснявам сигурно от претиснение не ми става.
Ще съм ви благодарен.

Коментари

1.   ЪЪЪ.... Човек за 30 лева какво очакваш? Хванал си някаква дето само е гледала да те разкара след заветните 10 минути. Аз ползвам такива услуги но момичета под 100 лева просто не заглеждам. Евтините или са циганки или пропаднали наркоманки дето ги минават по 10 човека на ден.
Имаш си глава, помисли малко. По добре похарчи повече пари ама да знаеш че си заслужава.

2.   Душицо мила.. и ти и всички твои "колеги" сте минали покрай самоуверените. А жълтите стотинки, за които говорите 30-200 лева за такава услуга е още по-голям потрес. Също ще е добре да ти стане ясно, че плащаш за сексуални услуги, не за годеница тип лична робиня. Много и внимавай с комплексарско- психопатските изблици "няма да я оставя да си тръгне", защото сводници вече почти няма, а ти е бедна фантазията тя какво ще ти причини после. Ще ти хвръкне кочинката във въздуха. Владей си малко маниите, защото може много лошо да пострадаш. Дай ги веднъж тея пари за психолог, като те прочетох направо ме втресе. То всеки го втриса като чете излиянията на някой българин относно жените, дали компаньонки или обикновени.

5.   Намери си някоя приятелка. Разбирам да беше възрастен и да искаше някоя млада жена но ти си на 19 и няма смисъл да губиш време и пари по проститутки.

6.   Веднага ще ти дам съвет, само ако ми обясниш-как я пипаше по матката?

9.   Нямам думи! Ти си с увредена психика и в теб виждам един бъдещ комплексар и насилник!
Съжалявам за острия език,но не виждам как ще изградиш нормална връзка със жена.16-годишния ми син,има повече житейски опит от теб-наситен с любовни трепети и секс( в следствие на емоциите)

10.   Човек, какво се занимаваш с тези проститутки. Свикнеш ли с тях, после хич няма да можеш да си намериш приятелка, и да усетиш истинска връзка, чувства, истински секс и тн.
Който каквото иска да ми разправя, ама ходенето по проститутки малко или много изкривява мисленето.
За едни 20-30лв. кой знае какви долни мастии си е'ал. Внимавай да не се заразиш с нещо.

11.   До 7. Има дълги пръсти, като на Изъземното (Е. Т. ), макар че то беше с три, ама точно средният беше лекувитият.

14.   Т. е. не ти върви с жените.

16.   Ама много се излагаш, сериозно! Подкрепям 2 и 5. Препрочети ги няколко пъти, за твое добро ти го казвам.

17.   Аз намерих една разведена, по-голямаот мен, с голяма дъщеря в чужбина. Ние сме познати и ми се оплака веднъж, че няма пари и се замисля дали да не почне да се продава. На шега и предложих 100 лв. и тя каза, че не пречи да опитаме. Цял следобед изкарах у тях. Правихме пълна програма. Само за отзад каза, че не го е правила от години и по-внимателно. Предразположих я, отпусна се и много време я работих в дупето. Помогнах и тя да свърши. От тогава се виждаме по два-три пъти намесец. Всеки път ми благодари, защото и задоволявам не само финансовите, но и женските нужди. Предложи ми да не ползваме презерватив, защото не си лягала с друг.

20.   Имам един приятел. На 32 години. Висок, строен, работлив, начетен пич. Ама след една раздяла преди години, започна да ходи по проститутки. Толкова години вече с истинска жена не е спал. Така му се изврати мозъка, че вече никакъв допир няма към жените. Само проститутки, и това е. Жалко. Не се занимавай с тия проститутки, пич. Само ще си задълбочиш проблемите, а годинките си вървят.
Ако трябва в сайтове за запознанства се регистрирай. Аз с моята приятелка в интернет се запознахме.
Работи, общувай с хора, ходи по заведения, намери си хоби и тн. Ще е трудно, но ще успееш да си намериш истинска жена.

21.   17, явно си много грозен, щом те огрява само с дъртите, гнусни пачаври.

23.   Началото на 20 век: Не ми върви с момата
Средата и края на 20 век: Не ми върви с гаджетата
Началото на 21 век: Не ми върви с проститутките
Средата и края на 21 век: Не ми върви със секс-роботите
Началото, средата и края на 22 век: Аполалиптипна картина - Човечеството е...натам попълвайте вие с каквото си се сетите :)

Та така авторе, на 19 си, похвално е това, което правиш. Ще бъдеш един завършен индивид, когато станеш на 30. Страхотни цели в живота си си поставил. Най-голямото удоволствие е да правиш там каквото си почнал, че иначе трябва да се позамислиш как да впечатлиш някое приятно момиче. То това е отживелица нали! Давай мачкай там месото! Браво!!! Страшен си!

24.   Как успя да я пипаш по матката?!

25.   (17) Да, грозен съм. Дъртата (с 6 години повече от мен), е направо красавица пред мен. Вчера я посетих. Изкефихме се взаимно :-)

26.   Какво има да не ти върви с проститутките?
Отиваш, плащаш, ебеш и заминаваш.
На тях не им пука дали си сакат, сляп или с брадавици по носа.
За пари са готови и на миизив и кирлив циганин, хуя да му смучат.