Аз ли бъркам
Нормално ли е мъжа, с когото съжителствам и имам деца да си пише с други, си изпращат порно снимки тем подобни, а когато науча, че от отново го е правил, отговорът му е ако аз исках да направя нещо щях да го направя?
Хора помощ вече откачам и ме е страх..

Коментари

1.   Хващаш си децата и се махаш ако искаш да видиш бял ден в живота си и толкова

2.   Не, не е нормално. Той не те обича. Рездели се с него. Това, че имате деца не е предпоставка да сте заедно. Той може да ги вижда когато поиска. Когато бащата не обича майката се отразява по-зле на децата, отколкото ако живеят в обстановка, в която майката е спокойна и доволна. И ти ще усетиш как ти пада камък от плещите когато се махнеш от токсичната връзка с този нагъл и безцеремонен мъж.

3.   Не е нормално. 100% и изневерява.

4.   Ти, да! Да не си му майка, да му се караш? От какво те е страх, че ще си тръгне ли? Ми прав му път, насила хубост не става!

5.   Не е нормално,кратко ,точно и ясно!

6.   Първо ние нямаме брак. И второ живеем в моя къща. И трето има заплахи от негова страна. Ако той си тръгне, тръгва с тях, или пък нещо от типа ‘ и кво ще живеят с някой друг ли, никога няма да стане това’.
Аворката

7.   Аз смятам че е напълно нормално! Защото вие съжителствате, нямате брак, вие сте съквартиранти, имате само едно общо нещо-децата и това не го задължава да ти е верен. Тоест вие имате статута на разведени родители, той има задължения само към децата си, към майката на децата си той няма никакви задължения. Никога не е поемал отговорност спрямо майката на децата си, тази отговорност се поема само чрез подписване на брак.
Жена на 52г.

8.   Изхвърли този боклук от живота си.

9.   Спокойно, много мъже го правят, авторке. Фейсбук напоследък по мои наблюдения е заприличал на сайт за запознанства. Хубаво ти дават по-горе съвети да напуснеш мъжа ,с който живееш, но....имаш ли къде да отидеш, имаш ли средства да издържаш себе си и две деца? Ако не, ще се наложи да се приспособиш към създалата се ситуация. Като за начало можеш да се опиташ да го накараш и той да те ревнува.Направи си профил във фейса, ако нямаш, качи някоя хубава снимка и само гледай за какво иде реч.

10.   Не бъркаш ти.

11.   Не е нормално. Стой надалеко от тоя индивид, 100% ти изневерява. М36

12.   Как така ще си тръгне с децата ти?! Той може ли да им предложи по-добър живот? Потърси си правата, подай оплакване за тормоза, запиши го тайно с телефона, ако е необходимо, въобще проучи въпроса. Никой не ти е виновен, че си приютила тоз ненормалник.
А ти какво- правиш му забележки и си мислиш, че той веднага ще престане и всичко ще е 6. Направо не е за вярване с какви шматки се събирате, деца им раждате и си вярвате, че ще ги промените. Никой не се променя, щото някой друг искал това. Мисли за децата си, ако все пак само това му е кусура и е добър с теб и децата, трябва да преглътнеш този факт, с това следене ставаш жалка. Също смятам, че те шантажира, че ще вземе децата, той няма да се справи сам. Така, че, мила, рано или късно на човек му се налага да поеме отговорност за изборите си в живота. И пак ти казвам- да, ти бъркаш. Сбъркала си човека, бъркаш и в подхода за решаване на проблема. Съжалявам.

от 4