Къде да си намеря държанка
Аз съм заможен и успешен, но леко смотан по отношение на жените мъж в 30-те си години, който иска да си намери т.нар. държанка. Т.е. млада красива жена под 30, ако може и около 20, която да ми е добра любовница всяка вечер, да ме придружава по почивки, заведения и т.н. и по възможност да не прави много секс с други мъже, докато имаме отношения - срещу спонсорство. Да, знам, че е повърхностно и глупаво, но ми е любопитно.

За момента съм се спрял на този вариант, тъй като около мен не виждам жена, която да ми харесва за връзка, проститутките и секс за една нощ не са ми по вкуса, а за красива приятелка с привилегии съм малко смотан. А аз държа да е красива, макар аз да не съм красив, но не съм и грозен.

Не съм милионер и не мога да предложа частна яхта и да и купя чисто нов джип лично за нея, но мога заделям само за нея около 5 хиляди лв на месец плюс вечери и екзотични почивки 2 пъти годишно.

Ясно е, че за 5 бона няма да е Емили Ратайковски, но все пак. От средно голям град съм и в обкръжението ми подобни жени, които биха се съгласили, няма.

Знам, че на жените ще им стане гнусно от думите ми, но така съм преценил за момента и това търся. Все пак нека си изразят мнението, щом искат, нямам проблем с това.

Коментари

51-84 от 84

55.   Наистина на възрастта на автора един човек няма как да се промени, защото вече е с изграден характер. Тези, които го съветвате да ходи на психолози или други там някакви, които да му помогнат да мисли и види нещата по друг начин, се хабите за нищо, както сами виждате от изказванията му. Просто няма смисъл да се занимавате, а и изначално не е имало.

56.   Може пък да се влюбиш в "държанката", ако я намериш.
Но не тук е мястото да я намериш.

58.   51, не си мисли, че е невъзможно да изкарваш 10-15 бона и са чак толкова малко хората, които ги изкарват. Заможните не са някакви свръх човеци, извънземни или определен типаж.

Само отиди в някой софийски мол, а дори и в провинциален и виж колко чисто нови и неевтини автомобила ще видиш на паркинга.

Масово хората в България си мислят, че абсолютно всички работят за 1000 лв. Дори и по селата вече има хора с немалки бизнеси и земеделци, които си накупиха доста земи и техника с евросубсидии.

Освен това и родителите ми са заможни и са ми дали старт, който аз доразвих. Не е толкова сложно, колкото си мислиш - купуваш машини, наемаш помещение, произвеждаш, отваряш магазини или работиш с дистрибутори и продаваш. После реинвестираш в имоти и други бизнеси и доходите растат в геометрична прогресия. И това вече второ поколение. Сам сметни дали са много 10 бона. Има и по 100 изкарват.

Човек израстнал в такава среда и цял живот работил за 1000 лв, 10 бона на месец му се струват космически пари. Не казвам, че е лошо, а просто не е точно така, както си мислиш.

Около мен само мъже, такъв ми е бизнеса, нямам контакти с жени от кориците.

59.   Тая 42 се изака на метеното. Как тъй пък аз даже един... ама съвсем нито един не познавам, който да е издържан от жена си, че и дом да му дава. Мила, или се мислиш за много важна или се си се събрала с някакви пропаднали неудачници. Или и двете.

Колкото до това дали дали българката ще се раздаде... вие верно не сте ходили по чалгарниците. Там даже за по една водка се раздават... и то фалшива, че то там истински алкохол не знам да продават. Лъжат се на блесна, а автора е тръгнал направо да храни с хляб и мръвка.

Но да и аз смятам, че темата е изкуствена и провокативна. Има един чичко, който по цял ден такива ги мисли тука. Аз ще му хвана хаша най-накрая и ще ви обадя

60.   49 те ще ги свалят, но да теглят по една пишка на някоя друга материалистка. Тези дето си дават дупетата не ги мисли, те са се уредили вече. Такива често бърборят на кафе с разни дами по женски

61.   До 58

Има 17763 души, които са изкарвали над 9000 лева на месец, през 2018-а, според НСИ.
8549 от тях са били на заплата.

В тази класация се включват всички доходи - заплати, бонуси, дивиденти, печалби, наеми, авторски и лиценциозни възнаграждения.
Хората с подоби доходи до 26 годишна възраст са 154, като само 75 от тях са "на заплата".
Всъщност, от 26 до 35 годишна възраст, имаме едва 1413 души.
Като знаем, че тук говорим за ВСИЧКИ, което включва футболисти, други атлети, изпълнители (певци, актьори и други), богати наследници или просто хора, на които им е подарено нещо, колко от тея ти се струва, че са земеделци, собственици на фабрики и прочие. Вероятно, ще имам по стотина от следните - лекари, маркетинг специалисти, финансисти, програмисти и адвокати.

Ако беше лесно, защо има малко над 1500 човека, под 35 годинша възраст с подобни доходи?

Нямаше да е толкова смешно, ако не беше говорил за дългосрочни инвестиции и за "второ поколение", защото второ поколение над 35 годиншна възраст, което е деца на богаташи, е най-често наследник на:
а) Бивши партийни величия (говрим личната свита на Тодор Живков).
б) Хора с титлата "партиен секретар на БКП" с добри връзки с гореспоменатите.
в) Агенти на ДС от високо ниво.
г) Много добри приятели или роднини, на една от гореспоменатите групи.
д) Послушни мутри, които не бяха обстреляни.

Хайде, да си поговорим за "не е толкова сложно". Не е, ако си роден със златно дилдо в задника.

17763-ма, от които не всички изкарват и "10-15 бона" са малко над половин процент от работещото населене. От общо 7 млн. души в страната, говорим не за "единия процент", а за "четвърт процент".

До автора:

Жени с нисък морал или в тотална безизходица, винаги може да се намерят, даже и да преличат на Емили Ратайковски (която не знам, коя е, но от снимките виждам, че е хубава, но в интерес на истината има мнгоо хубави момичета, като нея). За съжаление в първия случай, говориш за жена, която може да ти съсипе психиката и здравете, да забременее от теб, само само да те точи за пари, че даже и да те убие, а във втория, просто злоупотребяваш с нечие положение.

62.   Разбира се, че може да изкарваш такива пари.
Като имаш работници, които да ти ги изкарват.
Авторе може ли да кажеш, какви заплати даваш на работниците?
Защото има доста които станаха милионери от къртовският труд и брутална експлоатация на работниците си.
Относно държанката:
Ами то е ясно че поне 1 милион от 2, 5 ще се навият за 5 бона.
Ти ако знаеш въпросните държанки и дете ще опитат да ти родят за да си уредят живота. После може развод и издръжка.
Нима не го наблюдаваме това ежедневно.
Младите жени са станали толкова долни, продажни и прости, че направо не е за разправяне. Тея пари им изпиха и малкото останал мозък. Беднотията е лоша работа.
Тука други женици тръгнали да ги защитават и да им покриват мърсотиите- не знам това от някаква солидарност ли е?
Мися че с твоите кинти много ще ти се наивният и без сделка, но няма ли и те да са нещо подобно на държанката?
Ако някой ден ти попадне свястна жена, най-добре не и разкривай имотното си състояни веднага. Големи са лисици. Това мога да кажа.
И не на последно място - можеш да се промениш разбира се.
Въпроса е дали притежаваш воля за това.
То ако човек няма сили да се промени значи е отпаднал от играта.

63.   62, на новобранците без опит, работещи най-неквалифицараната работа им плащам 1030 лв стартово. След 6 мес. им вдигам заплатите на 1160 лв. На малко по-квалифицараните около 1400 лв. Някои месеци взимат и дребни бонуси. Да, знам, че е малко и ми е трудно да задържа най-добрите си кадри, а те са много важни, защото са кът, но за момента себестойността не е напълно опитимизирана. През новата година ще работим по оптимизиране на производството и вероятно ще мога да увелича заплатите. Но поне съм коректен, давам им заплати винаги на време, осигурявам на реална заплата, коректен съм с оптупски работни време и почивни дни, както и с работно облекло и предпазни средства. Такава е политиката на фирмата - за да няма дразги и така да са по-ефективни, а и не искам да хабя енергия да се разправям с инспекции и тем подобни.

Това заплащане е за 30 часова работна седмица, тъй като производствения ни процес е такъв. В смисъл работят 2 смени от 7 до 19 ч само делничните дни, като едната смяна работи 2 дни, другата 3 дни, после се сменят. Т.е. всеки работи средни 2.5 дни седмично по 12 часа. Така решихме всички да опитимизираме процеса - да се работи по 12 часа, но пък не искаха да работят нощни и през уикендите и така се спряхме на този вариант.

61, имаш много грешна представа за нещата. НСИ далеч не е надежден източник на информация. Дори и НАП не е, защото малка част от заможните декларират реалните си доходи. Аз почти не знам за фирма, която да си води счеоводството напълно изрядно. Ние сме от малкото иклзючения, защото такава е политиката ни. Ако погледнеш ОПР-тата на фирмите, с изненада ще установиш, че почти всички се водят на загуба или около нулата. Дори и малкото, които си водят счетоводството изрядно и са на печалба, печалбата им се води не на собствениците лично, а на фирмата. После никой не прави процедура по разпределяне на дивиденти официално и затова информацията на НСИ няма нищо общо с реалността.

Не е необходимо да си партиен лидер или ДС агент, за да си се позамогнал през 90-те. Напротив - тогава пазарите бяха гладни, нямаше големи корпорации на пазара и можеше да се забогатее дори и от куфарна търговия. Само че тогава масово хората нямаха разбиране за пазарна икономика и си мислеха, че още е комунизъм и чакаха някой да се погрижи за тях. Само че условията вече бяха други и трябваше сам да си помогнеш, но и да знаеш как функционира капитализма. Тези, които знаеха, се замогнаха за отрицателно време.

64.   И понеже знам, че ще ме питате защо давам на работниците си 1000-1400 лв, а на държанката ще давам 5, веднага пояснявам, че говоря за производствения бизнес и там заплатите са пряко свързани с продажбите и добавената стойност. Иначе имам и доходи от инвестиции в земи и имоти, които са предимно на родителите ми, както и от търговия.

66.   Аз пък едно друго нещо ще питам. Защо държанка им викате, след като нито една "държанка" не стои вързана, а си прави каквото си иска?! По-подходящо идва за женените и най-вече слугините. ;)

67.   53, благодаря за думите..

68.   "61, имаш много грешна представа за нещата. НСИ далеч не е надежден източник на информация."

Ти ли си надежният източник на информация?

"Не е необходимо да си партиен лидер или ДС агент, за да си се позамогнал през 90-те. "

А какво трябваше да си, че Митьо Картофа, Петьо Тиквата и Иван Главата и други подобни уроди, да не идват през два дена у вас, та да ти дръжат сметка какви пари си изкарал и колко им дължиш? Или забрави, че и такива имаше.

Айде, стига се прави на филантроп. Това е анонимен сайн, а не платформа, да си водиш някаква политическа кампания!

69.   И пак, драги авторе 0- не мисля, че да даваш по 60-70 000 лева, за абонамент за проститукта, ще те направи щастлив в дългосрочен план.

70.   68, не съм забравил, имаше такива и дори баща ми им е кихал. И все пак се правеха пари, ако знаеш как и не на всички искаха, а предимно от заведенията и магазините. Не, няма да ме направи щастлив, аз вече съм щастлив, а ти по-щастлив/а ли ще станеш, като ме убедиш в мнението си? И не е ли по-добре да се убедя лично, вместо да вярвам на чуждо мнение? Просто искам да видя какво е и дали ще ми хареса. Друго заяждане?

72.   Пусни обява във вестника, че търсиш компаньонка. Като се обади някоя обясни и какво предлагаш и какви условия поставяш.

74.   Ако темата не е измислена... Човек ти наред ли си? Аз колкото и да съм непривлекателен и обикновен тип имам приятелка... Направи си регистрация в тиндър, сложи си някаква нормална снимка или снимка от работа, хоби и някакво описание. Все с едно момиче ще си съвпаднете. Като започнат съвпаденията просто се учи и излизай с момичетата като се учиш от грешките си. Прави каквото знаеш, както го можеш и колкото го можеш и след третия опит ще видиш прогреса. Направи приложението да ти показва мъжки профили и разгледай конкуренцията. Моята приятелка си я "хванах" дори без истинска снимка. ;) Просто уча бързо от грешките си.

Не забравяй, че жените действат на стадния принцип - ако един мъж е модерно изглеждащ е и вървежен, независимо дали има визуални проблеми. Не забравяй, че жените търсят мъже, които се държат като мъже, а не като приятелките им...

Вече ако искаш само секс, не знам как се действа. Не съм хубав и не съм имал подобни връзки за да ти кажа нещо. Е, има една омъжена с дете, която вероятно ми е навита, но не искам да се намесвам в чуждия живот.

Не забравяй и че предложението ти може да се тълкува като склоняване към проституция.

75.   Направи си регистрация в тиндър

76.   Хаха, номер 23, гроздето е кисело нали ? В началото на 30-те и отказваш нали ? Ама тебе никой не те слага в сметките ма шунто ! Авторът е писал, че търси 18 годишни, ти къде се слагаш ? А и между другото, колко изкарваш като каквато там се подвизаваш, че 5 бона на месец не те устройват ?

77.   Вижте, не е справедливо. Предполагам някои от потребителите в сайта са вече родители. Склонни ли сте да поощрявате нелегална проституция, която да овърта главите на вашите дъщери и някои мъже с или без финансови възможности да използват безпаричието на дъщерите ви или наивността им или и двете? Наистина е странно, когато млади жени се продават и изхабяват с времето - един ден те разбират какво са пропуснали, деца, семейство, но това става твърде късно, когато не са годни за продан. Жалко е.

78.   Голям майтап е тази тема.
Жени има много, но дори и за пари да е, те подбират.
Авторът разсъждава с пазарна логика - всичко струва пари, жената ще изпълнява задължения Х и ще му струва У на месец, дори малко повече, ако е доволен от говорните им отношения.
Само че човешкият фактор е важен.
Познавам един такъв, който излиза само с манекенки. Секс - хубаво, забавлява се 2-3 седмици, максимум няколко месеца, и му омръзва. Мислиш си, че няма да се случи, но най-вероятно точно така ще стане.
Ако все пак държиш да се запознаеш точно с такъв тип жена, отиди в някоя агенция за манекенки и поискай да изпратят няколко за презентация на продукти (не знам с какво се занимаваш точно и дали идеята е подходяща) или да раздават брошури, или нещо друго подобно... но да са много красиви момичета и срещу страшно добро заплащане. Даже може да поискаш да си ги подбереш. Наеми ги за няколко дни и в това време ги опознай малко. И ето ти потенциалните "жертви". За протокола - много добре изглеждаща и успяла жена на близка до твоята възраст съм и според мен е много глупаво да постъпваш така, но вероятно човек би го направил, ако е отчаян.

79.   Ами ако авторът вземе, че се влюби в държанката? Щом авторът се възприема като арабски шейх, трябва и да изглежда така. Визията му да грабне, да е начетен, да тренира, да се поддържа. Ако и ще да е супер богат, лишен ли е от чувство за хумор, говори ли простотии, или е скучен събеседник, каква е ползата от тия пари? Каква е ползата от тия пари, ако не става в леглото?
Тук се крие травма от някоя жена.

81.   Няма нужда да даваш 5 бона месечно: щом си богат, лесно ще си намериш обикновена приятелка - гадже, която на практика ще е пак държанка, но ще ти струва много по-евтино, защото все ще се надява, че нещо ще ѝ пуснеш, а ти все ще отлагаш и ще я водиш за носа. След време ти омръзва, зарязваш я и си вземаш друга.

82.   Аз бих се навила, но няма как да се свържа с теб!

83.   82, е то бива к*рви у тая страна ама баш пък толкоз и като вас нема просто никъде

85.   И аз бих се навила и съм на 20 години, влизам ти в критериите напълно, но няма как да се свържа с теб за съжаление...

86.   82, 85, ако сте досетливи, има начин.

88.   В БГ има малки софтуерни фирми, които работят като подизпълнители на западни фирми. Ние разработваме модули за световно известни фирми и на практика никой не ни знае в страната с 15 души персонал.. Имам много повече от 5к на месец и да, меркантилните се усещат и се въртят около мен. Не ги виня, всяка жена иска екзотични почивки и лесен живот. Аз обаче съм си намерил омъжена мацка от мн замаожно семейство и не спи с мен заради парите, нищо не съм им купувал. Когато излизам на среща с жена, отивам с по-евтина кола, свалям скъпи часовници, искам да видя какъв човек е.

Моя съвет към автора е да използваш 2к от сумата за “елитни” студентки. По 500лв за час, това са 4 месечно, ще правят “всичко”, това е достатъчно за да успокоиш мерака си и да почнеш да мислиш трезво, в момета си доста заблуден.

Цялата работа със самочувствието идва от физическата форма в която се намираш. На практика ако мъжа е над 12% мазнини и лош мускулен баланс - няма как да се харесва. Дори Джаред Лето беше го казал, че за една от ролите си в които е качил мазнини е влезнал в депресия.. начина по който е ходил, говорил и се е чувствал, нямало нищо общо с него. Беше казал, че никога повече няма да влезе в такава роля, в която трябва да надебелее. Това че не са харесваш е 100% свързано И с физическата ти форма.

Моя съвет ако си в мн лоша физическа форма е да минеш на TRT therapy, a. к. а стероид, само тестостерон но в малки количества (125 mg, седмично). Такава доза е много далече от дозите за културисти (600mg седмично), ако храната и тренировките са ти както трябва, за 6 месеца можеш да постигнеш резултати за 3-4 години. В момента в който си в добра физическа форма - начина по който мислиш ще се промени коренно. П. С не съм ползвал стероиди, но чета постоянно, защото знам че в един момент ще ползвам в който удря пълният си потенциал, в момента FFMI ми е 20, така че съм далече. Мисълта ми беше, да си намериш човек, който разбира, както и доктор и да го направиш по безопасен начин (да, възможно е). Трябва преди това да си направиш blood work, да знаеш в момента тялото ти колко тестостерон произвежда, свободен и т. н.
Вече когато си на 10% мазннини и качиш 10-15 кг мускулна маса, повярвай ми, ще се чувстваш по съвсем друг начин :) От там вече може да градиш. Въобще не е "късно" за промяна, не ги слушай. П. С силно съветвам 2 книги за теб "The Rational Male" by Rollo Tomassi и Models: Attract Women Through Honesty. Успех.

89.   88, сори, пич, ама тъкмо почнах да чета и като стигна до фитнеса и стероидите и ме загуби завинаги. Ако самочувствието ти се крепи на мускули и стероиди, си много далеч от истинското такова. Не знам от къде дойде тая глупава мода всички да си мислят, че всичко в живота ти зависи от фитнеса. Това вече започва да ми прилича на психично отклонение. Ако не бяха измислили фитнеса, сигурно щяхме да се затрием като вид.

91.   Стратегията ти е кофти и ако изобщо темата е реална то има опасност яко да затънеш. В един момент ще се окажеш, и без жена, и без пари!

Поработи върху себе си и си намери нормално момиче, и не се занимавай с такива, с които истинска връзка и семейство не можеш да създадеш.

Ме

92.   Появиха се доста кандидатки, обаче една не си направи труда да измисли начин да остави контакти, при положение че има начин. Ако може дори и това да стане ей така наготово, освен че искат да прибират някой лев без много усилия. Самото им мислене е "ако някой ми го даде наготово, добре, ама ако трябва да се напъвам - не, мерси". Хем искат 5 бона, хем ен си правят труда дори да се предложат като хората, а какво остава да си вършат задълженията подобаващо за тия пари.

93.   То не е само това причината да не си оставя контактите.

94.   92, не ти ли стана ясно, че темата е фейк и някой прошляк разтяга локуми и се прави на велик? За 60 бона годишно всяка новоизгряла миск(инк)а ще надуши паричкото и няма нужда той да пише фермани по сайтовете.

95.   92, всички знаем какво представлява "масовата" българка в "голямата си степен"!
Какви усилия, какъв мозък, какви напъни?
Че те ако имаха тези качества, щяха ли да се предлагат като к*рви?...
като тея номер 82 и 85, които "влизат в критериите" и "знаят колко струват"!
Моля ти се!
То на това му се вика живот - ядене, пиене и секс, дрешки и екскурзии и всичкото все безплатно за тебе, защото просто "влизаш в критериите"...

96.   Аз бих се съгласила защото имам нужда от пари, нямам къде да отида... Не толкова, че ми се прави секс!

51-84 от 84