Партньорката.
Заядох се здраво с едни жени, които мърмориха против мъжете. Една от тях каза: Виж тук не е мястото за лични драми. Та вярно не беше. Но тук е.

Имах две сериозни връзки. И двете завършиха еднотипно.
При първата щях да се женя. Но 18 дена преди сватбата и ден преди да пратим поканите, тя се отказа, размислила била. Каквото и да приказвах, някакъв смисъл. Това че тя бе тая която искаше сватба преди, пак не и пукаше. Реално за нощ си промени крайно мнението. Обичала ме, но не искала да е с мен. Причина, защото така.
Втората изглеждаше много добро момиче, тихо, скромно, работливо слушаше ме внимателно, не спореше. Беше дошла от друг град, искаше ново начало. Заживяхме заедно. Жена мечта. Имаше добре платена работа и верен приятел до себе си. Само че намеси алкохол, напусна работа, корено се промени обърна се срещу семейството ми и се наложи да излезе от къщи.
Разочаровах се крайно от жените.

Сега съм намислил, не знам точно кога. И най - вече не мисля, че мога да се запозная сам с някоя. Работата ми заема 90% от времето. Със сайтове не се получава, агенции в града ми няма.
Ще пробвам един експеримент каквото стане.
Ще се започне с обява разлепена по стълбове и забележими неща близо до студентските общежития. Която гласи Че се търси жена до 30 за домакинска почасова работа.
Тъй като очаквам да се види тая обява от 2000 човека, мисля че ще се обади поне една. След като се обади. Ще се разберем къде да се срещнем и ще започна интервю.
Като преценя че жената отговаря на едни минимални условия. Ще се разберем кога да дойде. Когато дойде ще ѝ покажа как минава един мой свободен ден. Ще ѝ поръчам да направи закуска, ще и предложа помощ. Ще я поканя настойчиво да седне да хапне с нас. Ще отидем да пазаруваме. Ще се върнем и ще ѝ поръчам да направи кафе/ какао ще настоя да седне при нас да го изпием. Ще и кажа че работното време е свършило. И може да я закарам или да остане за вечеря. Ако реши че тръгва ще и дам 10 лв. и ще я закарам. Като я оставям ще я попитам, ако се е представила добре, да я търся повече. При положителен отговор. Вероятно другата седмица при положение че няма други желаещи за интервю. Като дойде ред ще и се обадя. И ще се разберем. Този път ще се разберем за вечерно време. С вариант да спи в стаята за гости. Тъй като ще ми трябва и за следващия ден.
При отказ. Ще ѝ кажа че днес имам само час работа да се направи вечеря и да хапне. Така че може да спечели лесно или да оставим. Още от начало трябва да знае че ще спечели награда при определено поведение. В случай че се съгласи и остане и следващият ден за вечеря. Ще ѝ се предложи да остане и по - дълго. Всеки ден в който е при мен и изпълнява ще получава награда. Добре е да отбележим, че вероятно тя ще е студентка, издържаща се трудно, която има разходи за храна и квартира.
Да кажем че една седмица е останала в къщи и нямам проблеми с нея. Ще ѝ предложа да излезем. На следващият ден пак. И така в един момент ще се отпуснем ще се стигне до целувка. После ще ѝ предложа и стаята си. В нея определено има повече удобства. Но вече ще даде и нещо друго.
Тъй като е човек а при двама винаги има конфликт. Ако се заяде нещо - ще срещне вербална съпротива. После и вербална агресия - повишаване на тон, стискане на зъби, заплахи, отдръпване, неполучаване на финанси, до хайде следващата.
Така едно средно интелектуално момиче ще разбере как да се държи. Тъй като ще получава положителни и отрицателни връзки, мисля че ще доведе до преплитане на страх и обич.
Една от наградите ако тя е студентка ще е да и се плати семестриалните такси. Няма да я спирам да се развива, даже ще ѝ помагам.
Да кажем, че е добра, иска ми още пари - ще и кажа Не. Но ако наистина е спешно, ще и се дадат като аванс.
Ще се грижа за нея. Но ограничено. Това което може да направи сама, няма да се върши вместо нея.
Да кажем че поиска външна работа. Ще ѝ помогна в намирането. Но когато почне своя работа. Отношението ми към нея ще се промени. Ще продължа да и давам пари. Няма да ѝ искам. Ще се съобразя че е уморена и така нататък, ще и помагам повече. Да кажем че една година, се държи прилично. Ще спечели доверие и мога да помисля за дете.
Като цяло защото съм предубеден към жените. Не очаквам да търси развитие. Като да се учи старателно или да работи външно. Затова ще се държа наставнически. Ако все пак се опитва да се развие, ще заслужи уважението ми и държането ми към нея ще е различно. Много ми се иска, но не се надявам за 1г освен доверие да заслужи уважение и да я приема за равна.

Коментари

51-69 от 69

52.   Ъъъъ, няма ли да е по-лесно, ако си платиш на ескорт да се облече като прислужница и да си "играете", нали работа им е да задоволяват фетиши?

53.   Номер 41. Вие нормалните също бихте искали някой да търчи с вас цял ден. Обикновено правите план да поканите някои ( не визирам пол) и той цял ден да бъде с вас или поне няколко часа.
Ако говорим за нормална среща каните някой на вечеря, на кафе или на разходка ( примерно в парка). Тогава вие в голяма степен контролирате нещата. Накрая вероятно ще я закарате до тях ще се надявате на нова среща.
Аз не правя нещо различно. Само че в края на срещата аз добавям някакви пари в замяна на загубено време и дребна работа. Цената която посочвам съм я взел реално тъй като наши комшии плащат по 2,5 на час. И можех да отида и да се разбера с нея. Но е по - възрастна от желаното.
Правим едно и също. Но аз съм психопат вие сте праведни.

Към останалите благодаря за помощта особено на номер 46 който отбелязва, че ако питам семейно положение ще стане прекалено. Това може да се разбере и по други начини.

Радвам се че с номер 20 сме близки по мислене. Но признавам, той е по - Разумен.

Мисля че достатъчно говорихме за момента.
Само ще ви помоля да се абонирате , така че когато започна да ми помогнете с въпросника за интервюто.

54.   Леле! Аз си мислех, че някое скучаещо хлапе си прави майтап тук, а той авторът бил сериозен! Пич, моля ти се говори с психолог, важно е! Просто по някаква причина, ти си знае каква, имаш сериозен проблем в личните отношения и преди да стане някоя драма, най-добре потърси помощ.

55.   Авторе, разликата е, че нормалните хора са поканили човека на среща и намеренията им са прозрачни още от началото. Ти се правиш, че наемаш някой и имаш намерения да се пробваш сексуално. Ама тази жена може да не те хареса и да си й неприятен например. Също така може да разчита на тази работа и да си загуби врвмето при теб и после да няма какво да яде, защото ще е отказаля да ти изпълнява гнусните желания. На теб ще ти е приятно ли шефът ти да почне да ти пуска ръце примерно? Ще ти се наложи да напуснеш и ще останеш без заплата. По същия начин ще се почувстват и момичетата, които наемеш - отвратени. Не можеш ли да ползваш тиндър или да си наемеш проститутка?

57.   даже не дочетох историята до край, психичните отклонения си личат от самото начало ...

58.   Авторе, съседите ти са си взели помощничка за да им върши работа, а не да я ползват за секс и да ѝ се бъркат в личния живот. На срещи се ходи, защото ти е приятно с някого, харесваш го, обичаш го, а не защото искаш да го контролираш, да го правиш слуга и зависим от теб. Ей това е разликата между нормалните хора и теб. Но ти никога няма да я разбереш с болния си мозък.

59.   Човек, самият ти изказ показва, че имаш сериозно психично разстройство.

Няма начин да ти върже което и да е "средно интелектуално момиче", а лично според мен - която и да било жена изобщо.
Късметът би ти излязал може би с някоя многодетна самотна майка, но и там се съмнявам, че би могъл да имаш успех, поне не и за някакви сериозни и дълготрайни отношения.

Отивай да си лекуваш душата.

60.   Авторе, напиши си по-добре, че предлагаш спонсорство, те си знаят по-нататък. Ама ще се наложи да се бръкнеш мноооого по-дълбоко от 3 лв/час. И ти хубаво няма да питаш обвързана ли е, ама ако след изпълненията ти дойде мускулестия и приятел да те разтрива, тогава ще му мислиш. Изобщо много грешна стратегия си избрал, ама опитай, някои неща трябва да се разберат по трудния начин.

61.   Надявам се да срещнеш момиче което ще направи всичко това и след 1 година да ти каже, че само те е разигравала. Ето и идея ако искаш я маркирай като добитък да се знае, че си е твоя. Откачена работа.

62.   53, плюс, преплитане на страх с обич, възнаграждение за определено поведение и там другите глупости. Забрави ли какво написа в историята си? Не може 99% от хората да ти казваме, че това не е нормално и ти да си вярваш. Но, ок, пробвай. Силно ме съмнява жената, която се върже (ако изобщо някоя се върже) на плана ти, да е читава. Ако все пак се върже, ще е отчайващо глупава и гаранция, че всичко ще свърши рано или късно.

Black Sabbath

63.   Авторе, явно твоите възможности се изчерпват или с това угаждаш на някого до пълно обезличаване, или с това да се опиташ да обезличиш някой друг и да го дресираш като домашен любимец. Обикновено нормалните хора имат повече пластове и не се лашкат между две ненормални крайности. Замисли си сериозно над това. А ако продължаваш да не виждаш нищо нередно, прочети за липса на критичност и на какво е симптом.

64.   Има психопат тук в темата, само че е в коментарите.
10 пъти е писал коментари.
Явно има няколко устройства, от едното даже е писал два коментара един след друг - имат еднакъв хаш.
Не се е сдържал човека, така става като не си пие хапчетата.
И все започва някак заплашително - Авторе та авторе.
Прав е автора, да, верно не му е изпипана стратегията нито изпълнението, но когато ги шлифова и вас ще ви врътне по веднъж. И ще се чудите - отде ми дойде и що на мене.

65.   Само не разбрах, защо искаш връзка, авторе? Какво ще я правиш, каква е целта ти? Да докажеш на някого, че си по-добър? Няма да си по-добър, ако направиш някого нещастен. Дори да се получи, а аз силно се съмнявам, мисля, че момичето ще е наистина нещастно, когато разбере за цялостните ти намерения. Ако искаш да отмъстиш на някого за това, което си преживявал, то защо да бъде на случайно момиче? Защо да нараниш някого, който не ги заслужава? Ако наистина искаш да си по-добър, то не би трябвало да нараняваш хората точно защото знаеш колко много боли. Успех.

67.   Мъж съм на 39 и ще ти кажа само 1-Не си играй с огъня,защото ще изгориш сам!Ако темата ти не е провокация и не си някой смотан трол, ако се опиташ по този начин да манипулираш друг човек,който представи си има семейство и приятели ще си намериш майстора много бързо!Не знам в кой век живееш,но има закони против такива като тебе,отделно съм сигурен,че никое момиче няма да приеме подобни смешни условия и мизерни манипулации,всеки в този век знае правата си,за "парите" които предлагаш няма смисъл да говоря защото е още по-смешно!Слез на Земята и не се дръж като истеричен дърт Гъз,защото са те отрязали жените и си сам и озлобен!Явно сам си виновен за това,като ти чета жалките истерии!Ти не си Бог да моделираш хората по твоите ненормални прищевки!Даже не мога да те съжаля за това,което ще ти се случи!

68.   64, най-психопатското в сподели са хората, които разглеждат хашовете, не знам колко свободно време трябва да имаш да ги сравняваш един по един и да бродиш от тема в тема. А това с различните устройства си е теория на конспирацията.

69.   Много се смях! Не вярвам, че съществува такова безочие и толкова повярвали си мъже, но явно е факт. Авторът напълно отхвърля мисълта, че може момичето да е обвързано, омъжено, или просто да не го харесва. Все едно е задължено да припадне като го види. Че и награди обявява, все едно е състезание, конкурс, или някакво реалити. Пълен смях!

70.   Все повече ми прилича на гранично личностно разтройство. Люшкане между крайности, дълбок страх от изоставяне, изключително болезнено приемане на изоставянето, измисляне на всевъзможни планове и стратегии с цел предотвратяване на евентуално бъдещо изоставяне. Вероятно в детството си бил лишен от присъствието (не задължително на физическо, може и емоционално ниво) на водеща родителска фигура (primary caregiver на англ. ). Колегата, който предположи антисоциално или нарцистично, е близо - в същия клъстър са - клъстър Б на драматичните личностни разтройства, които се характеризират с емоционална нестабилност, импулсивност, проблем с контрол на емоциите, проблеми в отношенията с околните.

Потърси помощ, терапия - диалектична поведенческа терапия (DBT). Не са много специалистите в България, които разбират от този метод, но си струва да потърсиш. Цял живот ли искаш да се чувстваш, както в момента? Огорчен, приемащ другите за врагове, постоянно в защитен режим? Или искаш да можеш да създаваш здрави и стабилни отношения с околните? Изглеждаш ми много дълбоко наранен. Трябва да ги излекуваш тези рани. А като нараняваш и контролираш другите няма да стане. Това ще доведе само до ответна реакция от тяхна страна и до следващо нараняване на твоята душа.

Потърси в YouTube клипове на Dr. Ramani Durvasula - специалист е по личностни разтройства (най-вече по нарцистично, но ги разбира всичките 10). Тя има доста клипчета за Borderline personality disorder от поредиците на MedCircle. За жалост MedCircle са вече платени, но по-старите им видеа с Dr. Durvasula са налични в тубата. Ето ти примерно едно
https://www. youtube. com/watch? v=to5qRLRSS7g&t=516s

71.   Вие наистина майтап си правите, ама и аз имам един такъв бивш. Сходни са по мислене с автора, с години бяхме заедно. Влизайки в мрежата на такъв мъж, измъкването е ужасно трудно. Автора, обаче, изглежда, че не може да изкара най-доброто си аз на показ първоначално. Точно както въпросния бивш, автора сравнява неговите действия с тези на "нормалните хора" и ги намира за напълно идентични. Да, ама не. Той просто не може да разбере къде е проблема и вероятно никога няма да го разбере.
Най-силното оръжие е посегателството върху личността на човека и май авторът не осъзнава какво може да причини на едно човешко същество с неговия пъклен план. Мога да кажа, че и до ден днешен физически започва да ми се повдига, когато видя нещо свързано с миналата си връзка или чуя името на този мъж. И започвам да изпитвам голям страх.
Подобни отношения не са за подценяване и, между другото, много мои приятелки са имали подобни връзки и до ден днешен имат проблеми с тези лица.
Апропо, моят бивш се оказа с нарцистична шизофрения.
Силно се надявам ако някоя жена попадне в мрежата на автора да се осъзнае навреме. Не, че му пожелавам нещастие, напротив. Но той може да бъде щастлив само с жена със същата философия като него.

72.   Имаме домашна помощница взема на час по 10 лв. За абонамент както при нас през ден по 3 часа излиза по 25 на посещение.

51-69 от 69