Тръгнах с момче, заради бас
Здравейте, момиче на 18 съм, последна година в гимназията. Тази година приятелки ме предизвикаха на шега, дали ще успея да тръгна с едно момче от съседния клас. Въпросното момче е доста популярно и много момичета го харесват. Не се познавахме, но започнахме да се гледаме по коридорите и един ден ми прати покана в инстаграм и оттогава почнахме да си говорим и в училище. Приятелките ми постоянно ми натякваха за баса и затова колко сме сладки заедно. Попринцип си мислех, че е невъзможно да се случи, но на първата ни среща ме целуна и оттогава ходим. Харесвам го много, но се чувствам адски виновна, защото целта беше да скъсам с него, след като тръгнем. Чудя се да продължа ли връзката, защото виждам, че иска да преминем на следващата стъпка, а аз дори не съм му казала, че всичко това е било един бас и не съм целяла нищо след това..

Коментари

1.   Много тъпо да си играеш с чувствата на хората. Честно казано ако не изпитваш чувства, скъсай с него, защото няма нужда да му губиш времето. Ти си реши дали искаш да му кажеш за баса, но помисли, че той може и да не го приеме добре и след това да има проблем с доверието към други момичета

2.   жените са зли същества по природа няма защо да се чувстваш виновна, завърти му едно фелацио и сметките ви са чисти.

3.   Ако го харесваш, кажи му истината - че поводът да му обърнеш внимание е бил бас, но сега имаш чувства към него. Ще му стане малко тъпо, но трябва да оцени, че си честна, а и нали имаш чувства - няма да е проблем.

Ако ли не, просто се разделете без обяснения, защото ще е обидно да му споделиш за баса, щом не ти пука за него.

4.   Хаха, много ми беше забавно да прочета историята ти, защото моят приятел така е бил предизвикан от бас да излезе с мен на среща, а аз си го харесвах, но не исках да му го показвам, защото си мислех, че няма как да се получат нещата. Е, вече почти 2 години сме заедно и живеем под един покрив.
Ж21

5.   Е, ясно е, че ще изгубиш баса :D Очевидно сте си допаднали и басът е прераснал в хубаво увлечение! Просто му кажи със смях, че първоначално всичко е почнало като шега, та вие сте тийн, нормално е. Не се филмирай излишно, направи го като романтично-забавен епизод от миналото. Каквото и е. Ще се изненадаш колко голяма част от връзките на вашата възраст започват по забавен и необичаен начин.

6.   Ех, как пък някоя не се басира и за мен! И по тъпи причини за започване на връзка съм чувал.