Споделена история от Здраве

От една седмица имам болки в яйчниците...
От една седмица ме болят яйчиниците на 17 години съм и не сам девствена. Проблема ми е, че вече не издържах и казах на майка ми, че изпитвам болки, но тя не знае, че сам имала интимни отношения с момче.
Въпроса ми:
Може ли генекологът, който ме прегледа, ако ме гледа само на ехограф да разбере, че не сам девствена?

Коментари

1.   Да може но ти имаш пражото да му кажеш да го запази ж таина смсл такъв тожа е лекарка таина :) аъде успех при генеколога ;) и да пишеш кво е станало :)

2.   Ама къде е проблема? Майка ти в 19 век ли живее? Кажи и, че не си девстена, тя рано или късно ще го разбере! Не знам как не намирате общ език с родителите си, аз с моята майка от малка всичко съм споделяла и знаех, че каквото и да стане тя ще ме подкрепи, може да ме увика, но ще ми помогне да постъпя правилно. На 16 години спях у нас с приятеля си и не съм имала проблеми с нея. Кажи и истината иначе в един момент може да стане по зле.

3.   Само от ехографа няма как да разбере, че вече не си девствена. Но ако ти направи от другия преглед(отдолу) , а не с ехографа, тогава няма начин да не разбере, ваичко се вижда там.

4.   Е, не всички можем открито да споделяме всичко с майките си, номер 2. Моята също не знае, че не съм девствена. Да, не се гордея с това, но просто не мога да й го кажа по ред причини.
Колкото до авторката: Иди на лекар, мила, но гледай да си максимално спокойна и отпусната. Лекарят може с един най-обикновен преглед (какъвто споменава номер 3), без ехограф, да разбере, че не си девствена. Но ако му кажеш да не казва на майка ти, мисля, че би трябвало да уважи решението ти. (Стига майка ти да не присъства на прегледа, но се съмнявам, че ти ще искаш). Така че не се притеснявай, прегледай се и кажи как е минало ;)
Успех!

5.   Майка ми въобще не живее в деветнадести век, просто ми е кофти да и кажа...Нормално за всяко второ момиче. Радвам се,че се разбираш с майка ти, продължавай в същия дух:)
Благодаря на всички за коментарите!!!

6.   Иди на гинеколог и му кажи какво чувстваш. Едва ли яйчниците те болят от това, че правиш секс. Не носи къси блузи. От това яйчниците, кръста и бъбреците НАСТИВАТ!

7.   Може ли генекологът, който ме прегледа, ако ме гледа само на ехограф да разбере, че не сам девствена?
Чета и не вярвам на ушите си!! :))
Възможно ли е това.Абе защо момичетата сте толкова прости бе ?Как е възможно?Елементарна култура по съвсем нормални въпроси да нямате бе.
Мечтата ми за не ненормално тъпа приятелка май никога нама да се сбъдне.ПОДЯВОЛИТЕ

8.   Номер 6 какво и обясняваш?Все едно ще прежали модата за да си пази здравето.Ако е заради късите блузи и студеното време не само сегашния и проблем ще се задълбочи.За да се предпази организма и трупа мазнини за бариера от студа и после нямат махане.И ще пише пък изповед: Дебела съм, как да отслабна?
Момичетата с триста зора успяват да си развалят телата и здравето като ходят с тези модерни къси блузи, якета и т.н. за да впечатлят селските тарикати.Отгоре на всичко не ядат от простотия, защото за тях диета значи глад.Не спортуват щото ще се изпотят.Вместо това предпочитат да се тровят с цигари и кафе, за да им подтискат апетита.И в един момент са постоянно изнервени, безмозъчни(ефект от липса на въглехидрати за мозъка)патки с целулит(от липсата на витамини) и ни най-малка преценка за разумни решения.
Съжалявам да ги кажа тези неща, но важат за 99% от днешните момичета.
Сега ме нахокайте жени и ми кажете колко много не съм прав

9.   Ами малка съм не съм правила секс, но и на мен ми се иска. Но най добре отиди на доктор и мисля да не казваш на майка си на 12 съм но

10.   Ехее.. номер 7 не всички са родени учени и знаещи всичко като теб. Нормално e да не знае момичето, ако никога не е посещавало гинеколог!

11.   Здравейте.. и аз имам болки в десния яйчник.. чудя се от какво е.. аз също съм на 17 и СЪМ девствена.. щом бутна яйчника ме боли още повече {не съм имала менструация този месец :(.. ужас.. чудя се дали знаете някоя билка или нещо подобно.. защото не мога да отида на лекар, тъй като НЕ съм здравноосигорена... а може би е от променливото време?

12.   Не е от променливото време, а или от възпаление на яйчника или киста. Трябва да отидеш на лекар.