Изневяра и угризения.
Привет, от години съм женен и никога не съм спирал да правя секс с други жени. Никога не съм имал угризения, тази е богиня с оралния, с другата си правим перверзии и така си минаха 10 години. Отскоро чувствам вина, угризения, ако само си помисля за друга жена. Намирам си абсурдни извинения за да не се виждам с жени с които от години правим секс. Чувството за вина ме задушава, ставам сприхав към съпругата ми, говорим за това а на мен ми засяда буца в гърлото докато се оправдавам с многото работа и ангажименти. Може би ще ми олекне ако и споделя, но и със сигурност няма да ми прости никога а аз я обичам и имахме прекрасна връзка преди чувството ми за вина да ме споходи.
Някой изпадал ли е в такава ситуация?

Коментари

1.   Аз съм стар курвар, като тебе и ще ти кажа само, че курвар и курва съвест нямат. Това да го знаеш. Не твойте изневери те тревожат, ти не съжаляваш за тях, а това съпругата ти да не разбере и да не те напусне. Не можеш без нея, курвите не могат да я заместят. Знаеш го! Курвите за демейство не стават.
Остаряваш драги, виждаш, че и на курвалъка рано или късно му се вижда края, но е и разбираемо всяка курва или курвар искат дом с човек до себе си. Ебането не компенсира чувството за любов и привързаност.
Минал по твоя път

2.   Ами, както се вика - дошъл ти е акъла на дърти години! Но вече си изпуснал влака мнооооого отдавна... изневери, продължили с години. Ти не заслужаваш жена си. Признай й и я остави да намери щастието си. А относно теб, помисли ти как би се почувствал, ако разбереш, че жена ти е била интимна с други мъже, оставяла е друг да докосва тялото й и се е наслаждавала, а след това е идвала при теб :) Не е яко, а? Остави я да си живее живота и да намери истинската любов.

3.   Глупости пич. Обичал оная си работа, а жена си не я бръснеш за слива. Със сигурност обичаш да ти шета, готви и да спиш с нея. Но нито я уважаваш, нито те е грижа за чувствата ѝ, нито нищо.
Сега понеже вече сте 10 години заедно и най-накрая си започнал да изпитваш някакво привързване и те удря съвестта че предаваш човек на когото държиш. Тая съвест не ти е порастнала от днес за утре, просто преди не се е активирала точно щото ХИЧ не ти е пукало за жена ти. На всичкото отгоре сега като ѝ признаеш няма да е защото искаш да си честен с нея а чисто и просто искаш да се отървеш от собствената си гузна съвест.
Най-добре за нея е да се разделите, защото нито заслужава подобно отношение, нито остатъка от живота ти ще стигне да изкупиш предателството си спрямо нея. И не минавай с номера че щом не знаела, нищо ѝ няма - тия приказки само децата ги вярват. Ако все пак настояваш, има един единствен начин - и той оттук нататък никога повече да не я предаваш, независимо дали тя знае или не, и всеки ден да наваксваш за всичко което си ѝ причинил. Всичко това единствено и само при условие че тя ти даде шанс, СЛЕД като признаеш.

4.   Като чета това, благодаря на Бог за моя мъж! Гледай поне да не лепнеш някоя болест на жена си.

5.   Дано и жена ти да те е "обичала" толкова много, колкото ти нея и да се отъркаляла с доста пичове през тези десет години. Защото ти заслужаваш точно това- едни рога като на елен лопатар, та да минаваш странично през вратата. И кое и е било прекрасното на връзката ви, щом се е крепяла на лъжи? Мразя изневярата, за мен това е предателство към най-близкия ти човек, върховен егоизъм е да си правиш кефа и да го мамиш. Такива като теб обичат само себе си, подлеци, без достойнство. Нямаш даже смелостта да и признаеш, мишка си ти, не си никакъв мъж, а мъжка к...а. Заслужаваш да се измъчваш, чувството за вина е най-деструктивното чувство.

6.   Някой хора цял живот не могат да приемат че е хубаво когато има едновременно любов и секс, но не винаги се случва това. Понякога е само любовта, понякога е само секс....

7.   Авторе, малко късно си се усетил, не мислиш ли? Да беше след 1-2 изневери, да кажем, че си се подхлъзнал и съжаляваш. Но след години на изневери с всякакви жени, на мен ми звучи по-скоро на страх да не загубиш добрата си жена, защото знаеш, че скоро за нищо няма да ставаш и любовниците няма вече да те търсят, та си се уплашил да не загубиш и питомното - жена си. Тя вероятно знае за похожденията ти, щом са толкова много и толкова години. Ако пък не знае, по-добре не й казвай - защо само ще я караш да страда?