Липсва ми
Здравейте на всички четящи тук. Искам да споделя нещо, в което вярвам че много хора ще се припознаят.
Липсва ми един човек. Още от първата ни среща, между нас се получи някаква връзка. Но след няколко недоразумения прекъснахме всякакъв контакт. А сега, аз го виждам, той ме вижда, гледаме се и се подминаваме, като непознати. Тъжно ми е, липсва ми неговото 'здравей', но такъв е живота. Всеки от нас си продължава по своя път. И може би така е по-добре. Може би ако отново се срещнем, отново ще се нараним.
Но благодаря на съдбата, че пътищата ни се срещнаха, защото и той не предполага колко много ми помогна и благодарение на него излезнах от огромна дупка в живота си. Колкото и хубави неща да ми се случиха с него, толкова и уроци взех. Ако имах възможност, днес бих му казала, че ако се върне времето, отново бих се запознала с него, въпреки всичко. Знам че не беше любов, но беше щастие, в точния момент. Благодаря ти и ми липсваш!

Коментари

1.   Пиши му и му го кажи!

2.   И на мен ми липсва една девойка

3.   аз пък срещнах жена и много ми липсва, но за разлика от твоят живот, то моят е тотално разрушен
какво да се прави

4.   Не можеш да си представиш, колко точно уцели с предположението, че много хора ще се припознаят в изповедта ти.
Все едно описа до последната подробност отношенията ми с една моя позата. Между нас имаше някаква връзка, която не беше нито любовна, нито сексуална. Просто се наслаждавахме на взаимното си присъствие и изживяхме заедно много прекрасни моменти. Сега се разминаваме като непознати.
Липсва ми много!

М42

5.   Пиши му и му кажи, че ти липсва. Вероятно и ти му липсваш и много ще се зарадва, ще стоплиш душата му. Поговорете си като приятели и си припомнете щастливите моменти. Дори не е нужно пак да се сближавате.
В крайна сметка ние хората живеем именно за тези моменти на споделено щастие. А те са толкова редки...

6.   Аз съм в абсолютно същата ситуация..

7.   Мисля, че всяка връзка в живота ни е урок. Ако ще и урока да е "Обичай себе си и се махни от този човек", както в моя случай. Той човекът дори не е лош, просто провокирахме слабите страни един в друг, вероятно за да ги осъзнаем. И аз съм благодарна за трудните ни отношения, научих много.

8.   За жалост няма как да му пиша, защото ме е блокирал. А и щом той не прави крачка към мен, значи няма желание и за това не мисля да го притеснявам.
Има истории които изглеждат недовършени или просто е трябвало да е такъв края.
На всички вас пожелавам много късмет.

9.   Модераторите спят, колко ли хора ще се припознават в написаното!

10.   Номер 8. Само да ти кажа, че вас жените не ви боли толкова, колкото нас мъжете. За да можем поне да се изправим и да не умрем от болка се опитваме да скъсаме всеки помен от вас, поне малко болката да намалее. А болката е физическа - боли ме сърцето, боли ме гърбът, коремът, боли ме главата, тестесите, ръцете, краката. Не знам какво става, но се побърквам и всичко ме боли. А вас ва боли кура, дет го нямате.

11.   Номер 10, жените също страдат не по-малко. И за разлика от мъжете си го изплакват, а не като вас... на втория ден с нова жена.

13.   10, и затова веднага в леглото на друга. Мъжете не са сантиментални и не го преживяват толкова трагично. Търсят веднага нова за болката в слабините. Както страда една жена, мъж никога не може така.

14.   Търсиш си оправдания да не му пишеш, защото нямаш смелост. Повечето хора са такива. Ще ти кажа какво се случи при мен, бях в твойта ситуация и бях блокиран, но я потърсих от друг номер, отряза ме и там. Но аз не се отказах и накрая се събрахме. Може би го исках много силно и затова стана. Потърси го от друг номер и не си търси оправдания да не го направиш ;)
М29

15.   Номер 14, да, страх ме е. Когато говорихме последно и се скарахме, ми каза да го забравя. Много искам да ме потърси, но ако искаше да общува с мен щеше да се обади, аз няма да го притеснявам и да се бутам там където съм нежелана. Благодаря за съвета все пак. :)

16.   Номер 15.
Просто ей така за опит, веднъж ти потърси мъжът, а не мъжът да трябва да търчи след теб, а ти да се правиш на дръж ми шапката.
Когато държиш наистина на някого, трябва да го покажеш, а не да пишеш теми в интернет с това как ти го искаш, ама той не проявявал интерес.... и върви се сещай

17.   И аз много искам да се обадя на една жена с която се харесахме от пръв поглед.Тя много ми липсва, но не и се обаждам, тъй като последно аз и писах да ме търси само като приятел/колега.Не сме имали интимна връзка, а по-скоро емоционална, но аз се влюбих страшно много.след като и написах така, започна да ме избягва - на няколко пъти забелязвам как минава от другата страна само за да не се засечем.В последно време започна да се държи по-странно, като в общ чат комуникира с мен, но странното е , че е много мила към мен.Дори наскоро накара една колежка да ми се обади и да ми благодари от нейно име за услуга, която направих(нещо дребно).Направи ми впечатление, че дори и е казала, че не може да ми се обади, поради някакви си причини!!.Сега, като се видим съм супер щастлив, но не знам как да се държаИмам чувството , че и двамата се анализираме - познаваме се добре и всеки от нас знае, че другия вижда и най-малкия детайл.Само спираме погледите си от време на време и така си говорим:)

18.   Не мисля че има смисъл да го търся, защото вече е с друга жена и преди няколко дни се разминахме (буквално на 2 см), само ме погледна и си продължи по пътя. Аз и да дъжа на него, той ясно ми показа, че за него съм никоя. ;)