Момичетата няма интерес към мен, досега съм нямал никаква връзка
Здравейте,

Общо взето проблемът е, че вече не съм в младежка възраст, а досега не съм бил в никаква връзка, не мога да се похваля с нещо особено, имам нормален начин на живот средностатистически. Скоро май ще изтърва и товарния влак. :))
По принцип мисля, че проблемът е в мен, но определено никоя не проявява никакъв интерес и почвам да мисля, че ще съм ерген за цял живот

Коментари

1.   Живееш ли още с родители?
Ти проявявам ли интерес или чакаш като девственица някоя да те хване за ръчичка?
Това са два от основните проблеми на такива като теб.

2.   И какво като си нямал връзка ?

Абе защо всички само циврите и нямате никакво самоуважение ?

Живей си живота и каквото-такова.

3.   Поеми инициативата. Ухажвай жените, закачай ги. Изнеси се от дома на родителите ти, ако живееш с тях. Всяка жена подсъзнателно преценява дали мъжът става за сериозни отношения. Покажи им, че ставаш.

4.   Ами ако продължаваш да я караш както досега, ще изтървеш и теснолинейката. Тук има много подобни теми, потърси и прочети.

5.   Той като живее сам, сигурно с първата ще се ожени хахсхсха.
Честно казано, само интелигентен човек няма да троши излишни пари за квартири, а интелигентните които познавам и са под наем, не са обвързани. Ами нормално, не им се занимава с кухи(номер 1) да им тровят живота. Учи език и чужбината, там я няма ганьова меркантилка.

6.   Н 5, дори да живее сам няма никаква гаранция, че някоя ще "върже" но поне ще увеличи шансовете му.
"Танцова меркантилка" че го пращам да живее сам ако ще и на квартира да е? Това само значи, че ти дори и квартира не можеш да си позволиш, следователно такива като теб аз пък мога да купя няколко и продам за товарачи някъде макар че, сигурна съм дори 8 за това не ставаш. Със сигурност не стигаш и 10 % от което печеля аз ама тръгнал селянка за меркантилност да ми говори...пфу
В две твои изречения си побрал всичките си комплекси, неможко! И после се чудите такива като теб защо не ви отговарят по разни сайтове, ми те затова, ясен си на мига!
Колкото по-рано жалък и гладен, толкова по-добре голям на комплекси и злоба!
Авторе, към теб поддържам коментара си (н 1) отговори на себе си, на мен няма нужда.

7.   Никакви детайли не споделяш и съответно няма как да разберем къде е проблемът. Може да е във външния ти вид и/или характера ти, а може и да е, че просто не се показваш. Може пък и разни жени да са имали интерес към теб, но ти да не си го разбрал.

8.   Бъди "товарния влак" за някоя жена. Ако не държиш да си с манекенки и фотомодели, дай шанс на някоя по-невзрачна на външен вид, но свестна жена. Има много такива, на които също не им върви в любовта.

9.   Авторе, няма да добиеш.много представа от троленето на недекватното първо мнение. Тези твърдения се ширят по сайтовете, на живо никоя не развива тези теории. Окаяна ментална ганьовка от дребнобуржоазно потекло, лигавила колбас след колбас да се дигне до някакъв никакъв стандарт. И мачкаща чаршафите на неможач.

12.   Ами прояви ти! Това е работа на вас,мъжете. Да бъдете ловци и да ни завоювате. Всяка жена се впечатлява от инициативен мъж,който е уверен и не се бои да я заговори. Просто бъди естествен и приветлив, без да личи че си притеснен, изглеждай уверен. Не е нужно да впечатлиш с някакъв супер остроумен лаф, самото ти присъствие ще свърши работа и факта,че си се престрашил, защото днес много от мъжете са пасивни и не правят нищо.

13.   Ами, освен да излезеш от зоната си на комфорт, няма друг начин. Просто трябва да си промениш живота. Сега жените не са стока в мнозинството си, но това не трябва да е оправдание. Търсѝ контакти, опитай се да бъдеш ако не забавен, то боне бодър и позитивен, оптимист - скучните, посърнали и оклюмали мъже без тонус всеки ги избягва, не само жените. Тонус означава енергичност, общителност, да си отворен за проблемите и за впечатленията на другите хора, те да те търсят за компания, да не си се зациклил само на собствените си проблеми и собствената си личност. Оттам се почва. А когато успееш да постигнеш някакво общуване с жена, не бъди прекалено настъпателен, за да не я отблъснеш. По-скоро бъди резервиран, умерен, те харесват такива мъже, намират ги са стабилни. Уважавай себе си преди всичко, е и нея, разбира се. Успех!

14.   В същото положение съм, НО знам, че всъщност искам дете, а жените са единствените натурални инкубатори. Иначе за друго не стават...

15.   До 12 затова ли доста от вашите ходятса се шибат с цигани.
Бай Мангау е хитър ловец завоевател и знае как улови бяла куха гъска за пълнене.
Авторе гледай манго кво прай и се учи.
Трънки си малко вакса за тен сложи си най-кичозната тениска започни да говориш като пещерняк и резултатите няма да закъснея.

16.   Н 6, не отговарят по разни сайтове, защото липсите в пипето пречат на преценката, а и друго се търси. Ясно е какво и защо, но няма значка. Гледната ти точка е лично твоя, но истината е друга. И тази истина е обективната, не моята. Добре ще е за момчето, да бяга далече от тъпачки дето гонят апартаменти и квратири. Бил съм в тоя филм и знам, че първо цяла година троших пари за нищо, а и когато ми се хвърли една, тя гледаше точно възможностите. Всеки иска да го обичат, не да го проучват. С 250 бягайте от ревли за самостоятелни мъже, харабия. А, тия да ми цвърчиш на живот, как ше ме товариш и така нататък, много лошо ще го запомниш и ше си промениш резко мирогледчето.

17.   Н 16, според теб мъж живеещ на квартира може да се притеснява, че жена е с но го за пари??? Ххахахахахахаха няма такъв неудачник. Ти и една квартира ако не можеш да си позволиш, ако цоцкаш още на мама боцката.... жена няма да видиш освен майка си, разбира се.