Жените са кучки
Мъж на 25 години съм и заради жените съм девствен. Наистина не разбирам какво ми има!? Аз съм красив и много секси. Жените обаче не го оценяват. По едно време си взех проститутка, но като и описах фантазията си, тя не пожела да я изпълни. Цели вечери вися по барове, но не се намира момичето, което да легне с мен. Знаете ли какво искам сега: да отвлека няколко жени да ги съблека и да правя с тях каквото си ща. Ето това заслужават те.

Коментари

1.   ми отвлечи бе кой те спира нали си голЕм мъж. Давай отвличай като си толкова отворен :) Красив и много секси ама май само в твойте очи. На кривата ракета космоса и пречи та и твоята история същата. Виновни са ти жените че не можеш да общуваш :)

2.   Номер 1 - стига с вашите комплексарски изказвания!!!

Вие не може да общувате, не автора!
И да не е топ, ти едва ли си и на половината на него!
Малки префърцунени гн*ди, които освен да к*рв*ят пред мерцедесчето на мазния сополкьо, чийто баща е крал, че се е наср*л, друго какво ви влече изобщо?????

Така че надявай престилката и марш пред печката,
гнид*чка такава!

И ако мислиш да ме псуваш, поне се аргументирай, ако въобще имаш мозък за толкова?

3.   Хайде де, гола съм и те чакам ;))))

4.   До 1

Така е. Трябва да покаже мъжка сила, и да докаже, е е ултималният сексуален хищник!
АХАХАХАХАХАХ

5.   #1 - накрая ще излезе, че отвличането е лесната част, защото нищо не може да им направи.
Не знам как модераторите са одобрили тази тема. След като в правилата пише "Хейтъри не се толерират". Този какъв е според вас, модове?

6.   Такива са си. Защо да се занимаваш с тях, че даже и да отвличаш. Гледай си живота, развивай се с полезни дейности и не мисли за тях. Каквото такова.

7.   Интересно ми стана каква е фантазията ти? Иначе недей да се озлобяваш, нормално е да се чувстваш разочарован. Няма да е все така, с една жена да се получи за начало, после ще се разчупиш и ще ти е по-лесно.

8.   Ти заслужаваш психологическа помощ. Изтъкан си от злоба и комплекси. В живота никой с нищо не ти е длъжен, най-малко пък непознати жени.

Твърде радикално, криво и болно мнение имаш за жените и навярн на физиономията ти също пише "злобар-женомразец". Не се чуди защо си сам.

9.   Това е писано от жена според мен, а ако не си за затвор.

10.   Тролска тема, не се връзвайте.

11.   А така, поне ти имаш ниско самочувствие и не знаеш как да се държиш, жените станахме кучки! Браво, бе! С такова мислене не на 25, ами и на 45 ще си останеш сам, озлобен и девствен. А и спри с порното! Щом проститутка ти е отказала, представям си какво БДСМ желание си имал. Като се научиш, че жената е човек, а не е създадена за да ти задоволява капризите, тогава може и да си намериш приятелка. А това, което си описал как ще отвлечеш жена ти гарантира само едно, дълга присъда! И евентуално здрав бой от роднините й, ако те намерят преди полицията. Така, че май преди жена, ти трябва психолог (да не кажа друг специалист), с който да работиш по преодоляване на проблемите и овладяване на гнева.
И като се научиш как да се държиш, може и да си намериш жена. С насилие, няма да стане.

12.   Жените са кучки, а ти разгонен нерез! С тези си мераци, ще те цепят затворници, там много обичат изналсивачите!?

13.   Ако отвлечеш няколко жени и ги съблечеш какво ще правиш с тях след като си още девствен. Виж, ако аз отвлека няколко младички момичета и ги съблека, знам какво да правя с тях, а и те ще са много доволни, ама няма да ти кажа моята тайна. Кажи ти какво ще правиш с няколкото голи жени. За да знаеш какво ще правиш с тях ти трябва да знаеш какво те обичат, а ти без никакъв сексуален опит само ще ги разочароваш. Каква ти е фантазията.

14.   След като всички жени сме кучки,значи следва и всички мъже пък да са мъжки шибани курви. Как мислите,дами и господа? Поредната овца от опростялото ни общество пак прескочи оградата и си показа рогата....
Ах,мила България,защо се насъбраха толкава тъпанари в теб...,че вече и те развалиха... Горката ни държава,ЖАЛКОТО ни общество...

15.   След като жените сме кучки, отиди на другия бряг. Нали знаеш какво казват - нищо по-силно от мъжката любов не съществува. :)

ИВАНА

17.   Правилно! Жените са кучки!

18.   До 12

Точно изнасилвачите са гадните в затвора. Ти какво си мислиш? Че влиаза някой, дето е откраднал 500 лева от работа, за да си нахрани детето и става изнасилвач? Или кварталното дилърче става инзасилвач? Не - стават баш ей такива изроди. И не - в затвора морал и чест няма. Морган Фрийман ви излъга в онзи филм.

19.   Зависи какви са ти фантазиите. Ако са садо-мазо,то си търси такива жени. Вероятно има такива сайтове... Ако са да ги убиеш,то е ясно,че няма да си намериш жена.

20.   Имаш нужда от психиатър! Спешно!!! Не отлагай! Ти си болен!

21.   Авторе, баба ти ли ти каза, че си красив и много секси? Хахах. Май и ще си умреш девствен!

23.   2 боклук от класа! Използвал е всичките 20 думи в речника си, сигурно е горд хаха

24.   Ми щом проститутка не се навива да ти изпълни фантазията, смятай. Не знам вече за кой път попадам на някой, на който жените са му виновни, че е девствен. Стегни се малко! Никой не ти е длъжен, човече...

26.   По принцип непривлекателните мъже се игнорират от противоположния пол. Това е толкова просто. Това е и модел за цял живот. Жените не правят това непременно, за да бъдат подли или по някакъв начин отмъстителни. Правят го, защото поради природни причини (когнитивно свързване) те просто не могат да се заинтересуват романтично или сексуално от физически непривлекателен тип - мъж поради липсата му на добър външен вид.

За човек в тази позиция - и има много такива мъже - най-лошото, което ще се случи, е, че той изпада в дълбока депресия, особено през годините между юношеството и ранната зряла възраст. Оттам нататък човекът е или достатъчно емоционално издръжлив, за да се адаптира към реалността, в който случай се чувства по-малко депресиран, или не е емоционално гъвкав, което означава, че вероятно ще развие трайно депресивна или емоционално негативна личност за цял живот.
Според личния ми опит единствените жени, които ентусиазирано общуват с непривлекателни мъже, са онези, които го оценяват като платоничен приятел, а не като потенциален партньор за срещи, сексуален или романтичен партньор. Независимо от това, такива жени вероятно ще се почувстват много неудобно - и евентуално враждебно - ако усети, че домашният мъж крие някакъв вид физическо привличане към нея. Знам това от личен опит.

28.   Авторе, ти и номер 2 (ама май 2 си ти), имате нужда от спешна психологическа помощ. Жалко, че няма линейки за психично-болни.

Ж,23

30.   Авторе, ти искаш няколко здрави мургави момчета да те съблекат и да правят палави неща с теб. Признай си, тук си анонимен.
Пожелавам ти го от сърце :)

31.   1 съм и съм мъж. Незнам защо като кажеш нещо че повечето мъже са си виновни и веднага те мислят за жена :) За разлика от нас мъжете жените не се вълнуват толкова от визията стига да си си нормално изглеждащ, Като не знаеш какво да им говориш все тая как изглеждаш или айде ако си някакъв нацепен типаж може и да забършеш някакви лапета дето и те все едно са девствени :) Спрете с тоя интернет и общувайте наживо. Докато не се научите ще си останете сами. И запомнете ако живота ви е сив и скучен жените (или ако сте жени мъжете) няма да ви го оправят първо си го оправете сами:)