Връзка с по-голяма жена
Нядявах се да не се налага да пиша тук, но ще споделя поне ми олекне.
Имам връзка над 5 години, в която аз съм на 24 а тя вече на 41.
Безкрайно много се обичаме, може възрастта да ни е голяма, но не се крепи на финансови средства (както повечето други)
Обаче вече трябва да има някакво решение да заживеем заедно или да се разделим.
Родителите ми са против нея, поради възрастта и.
Аз осъзнавам какво правя, че трябва да намеря някое момиче на мойта години за да са щастливи и да я приемат. Аз и казах, че няма да ми е хубаво да отида да живея в нейния град понеже тук са ми всички роднини/близки и приятели има на кога да разчитам.
Нейните подители нямат нищо против мен, но на мен след някоя година трябва да мисля за семейство, а пък тя не иска вече да ражда.
Чувствам се много зле след раздялата, направо съм парцал. Нищо не ми са права и нямам желание за нищо.

Коментари

1.   Няма да идеш в друг град заради роднините си ???
Защо ? Няма кой да ти пере гащите ? Май не си на 24 а на 14 !

2.   Разликата ви е голяма прави са родителите ти, намери си момиче на твоята възраст още повече че като въпросната стане на 60 ти ше си на 40 ,я се замисли ще я харесваш ли бабичка и без дете .!

3.   Какво се очаква от четящите?
Връзката е била обречена още от самото начало,тая жена няма грам акъл да се занимава с мамино синче,което го е страх да се отдели от мама и тате.
Наборките ти също няма да могат да те изтърпят ако им придаваш фасон на неориентирано момченце.

5.   От автора: Защо си мислите че не мога да се отделя, напратив мога.
Но трябва да забравя за родителите си, трябва да ги поболея и да прекъсна всякакви отнушения с тех.

6.   Ами момче тази жена може да ти е майка да пази господ и аз имам син добре че не си взема за жена някоя на 41 та моята разлика с сина ми е 17 години, прекрати тази връзка освен за удоволствие нищо повече не трябва да се случва!

7.   Номер 6, ти пък на 17 ли си раждала? Иначе не виждам проблем, нищо че разликата е 17 години.

8.   Такива работи се мислят в самото начало пич. Като на 19 си се хванал с кака на 30 какви си ги мислил ? Че тя ще те изчака да станеш ти на 30 за да ражда ?

9.   Бил съм в твоето положение,но тя постави нещата на място в самото начало с горепосочените в мненията доводи.Бях яко хлътнал и ходех като болен.Сега след години видях,че е била много права.

10.   На нея сега вече ще и е трудно да забременее, пък след някоя година и невъзможно. Аз не разбрах искаш ли деца или не?

11.   Ако тази жена не"безкрайно"както твърдиш ти,а поне малко те обичаше досега да те е освободила от присъствието си.Ти си млад и глупав и не осъзнаваш нещата,но дъртата лисица всичко разбира и всичко и е ясно,но ще си те манипулира докато може.Не искала да ражда?Та тя ако можеше да ражда първата и работа щеше да бъде да те върже с едно дете.За да има кой да и сменя памперсите след някоя година.И прощавай,един въпрос който се надявам да не те обиди-толкова ли си негнуслив?Защото няма нищо общо между тялото на твоя връстница и това на 40 жена

12.   Номер 7 да на 17 така се случи, не съм умирала от желание да раждам на толкова но съдба, въпроса е че самата жена не иска деца което говори че не обича младежа а и такава разлика няма шанс за нормално бъдеще.

13.   номер 11 да не мислиш че тялото на 45 годишен мъж изглежда като 25 годишен, ама въпреки това старите мъже искат младичко агнешко. А ми обясни защо е така същата работа е и с 41 годишната жена. Всеки иска младо.

14.   №13 що за глупости говориш. Нещата които описваш са верни когато човек търси секс и забавления, не връзка и обич. В тоя ред на мисли тази връзка е дотам. Който иска семейство се събира с човек на близка до неговата възраст и подобен светоглед. При положение че жената не иска дете - авторка колкото и да се натяга няма да има щастливо семейство с нея.

15.   N 14 съгласна съм с вас ,но не говоря глупости че тялото на 40-50 годишен мъж като на 25 г ли е ?Тога го написах по повод изказването на Номер 11.
Мъжете като остареят не се гледат на какво приличат ами търсят млади ,ами и младите си търсят млади това си е нормално !Млада с стар мъж само заради облага пари всички го знаеме и обратното също.

16.   Някои хора са щастливи и без деца самодостатъчни са си !

17.   Какво означава млад –стар за човек? Погледнете се през очите си и преценете , харесвате някой , независимо какво ви е впечатлило в него.Има млади хора по на 18-20 и изглеждат по на 30-40, не подържащи се с разплути тела, а всъщото време има и на 45-55 , който телата им са добре оформени и стегнати, и в същото време излъчват сексапил. Автора, чрез свойте очи се влюбил в тази жена и не е знаел годините и в началото на първия поглед.Влюбването е магията, която привлича хората един към друг.Вярно, че и хормоните който бушуват във всеки един си оказват и влиянието за това, но щом е продължило при тях толкова време значи нещо друго освен физическия нагон и акт ги сплотява.Ако душата в тялото на човек е млада и иска да се чувства такава , то тялото трябва да се съобрази с нея,иначе общоприетото хорско мнение е всеизвестно „ТОЙ ЗА НЕЯ НЕ СТАВА”. Една поговорка гласи: „С какъвто се събереш, такъв и ставаш” за мен това звучи така: Младия се обвързва със стария и съответно взима опитността и мъдростта , а стария запазва младостта си покрай този млад човек. А може и обратното да бъде ,по-възрастния да е по млад по дух и желания за живот от мъдрия и уседналия към живота по малкия от двамата.
Мъж на 40

18.   Аз имах такава връзка, с 15 г. разлика. Накрая казах ти трябва да си намериш жена за семейство и няма смисъл да се виждаме повече. Минаха три години, дано е срещнал подходящата жена. Не поддържаме контакт, даже му изтрих телефона. Аз си взех своето, реалистка съм - подобни връзки имат малък срок на годност.

19.   Аз съм мъж на 30 години и от 2 години живея с моята приятелка, която е на 40, да отначало ми беше трудно за възприемане цялото това нещо като "разликата е много голяма", но го преудолихме, сега всичко е наред, обичаме се, не е по-различно от това да съм с жена на моите години, тя е грижовна, добра домакиня, работи... всичко си е наред. Тъй че ако наистина мислиш и вярваш, че те обича, опитай, на 24 си.. какво ще загубиш толква, живота е пред теб!

20.   11 E, какво гнусно да има в 40 годишна жена, много жени изглеждат добре на 40г. Има и 20г изглеждащи зле..

21.   Аз се омъжих на 49 години. Съпругът ми е на 40. Преди това имахме 10-годишна връзка и живеехме заедно, просто чак сега оформихме отношенията си юридически. И какво? Ами нищо! Нормално семейство, прекрасни отношения, споделеност, взаимност любов... Не разбирам защо разликата във възрастта трябва да е проблем. При мен просто така се случи - влюбих се в по-млад мъж, но можеше да стане така, че да се влюбя в по-възрастен. Моя приятелка наскоро се омъжи за любовта на живота си, който е на 60 години - също близък приятел. Щастливи са!

22.   Номер 21 тук не става въпрос за разликата в годините, а за деца .Вие имате ли деца ?

23.   №20,не изопачавай думите ми,никого не искам да дискриминирам по възраст тъй като и аз отдавна съм преминала годините на автора.Знам,че има жени на 40,които изглеждат много добре,а също така че има лелки на 25.Но аз за себе си виждам,че тялото ми не е същото както на 20,след две раждания.Не съм качила и грам,но това белезите от секцио,стриите по гърдите от кърмене си ги имам.Никой не може да ме убеди,ама абсолютно никой,че тялото на 20 и 40 годишна жена са едни и същи.Те,и да са дебелички,си ги краси чара на младостта.За мен еднакво грозно е стар мъж с млада жена,и млад мъж с по-възрастна.Така отговарям и на №13