Не искам секс с него вече, той е жалък
Изпитвам омраза към съпруга си. Заедно сме от вече доста години. Вярна съм му. Но той не спира да мрънка, държи се като стара мома, като дете. Постоянно иска нещо, постоянно не е доволен, крещи, държи се не мъжки... ако иска секс аз просто съм отвратена от него. Не искам да го обидя, мълча си, стоя без секс. Но... Това краят ли е.. не съм съгласна, по-скоро ще си трая, това е жестоко падение...

Коментари

1.   Въпрос- кой ти го избра този съпруг и с пистолет до главата ли те омъжи някой за него?
В България разводите не са забранени. Пък като решаваш да си траеш, ами търпи си и и трай, какво се жалваш? Наистина каквото човек сам и го направи, никой не може да му направи. Такива не мога и да ви съжаля и да ви съчувствам.

2.   Рано или късно идва този момент особено мъжът ако е изневерил. Тръгваме за някъде без деца, човекът почва пикае ми се, яде ми се, студено ми е.....

3.   Така е и обратното също важи при мен. С изключението, че съм мъж и не ми се прави секс с приятелката ми. Няма и секунда, в която да няма упреци, мрънкане и обвинения за нещо. Майка и е такава спрямо баща и. Явно от там се е научила. Много е подтискащо да си с такъв човек. Знам че не съм идеален, но пък не мога да търпя да ми се мрънка във всеки един момент. Скоро имах разговор за това и че ако не се оправи, ще се разделим. То ти се отщява всичко с такъв човек. Няма спокойствие.

4.   Ами и моя е вечно недоволен, те са си деца още, но защо те отвръщава, да крещи не е нормално. И мен моят ме дразни много, желание имам още, но неговото не го виждам. Много пъти ми се иска да го оставя, ама.. Не е лесно да си в брак.

5.   Трай си, белкем станеш хубава.

Хасан.

6.   Съжалявам, но и двамата сте адски слабохарактерни. Стигна се до там с мъжът ми и се развеждам в момента и то с бебе на ръце. Хайде стига си се жалвала и плюла човека с който си делила всичко толклва години, просто си вдигни багажа и се махни на време.

7.   Аз съм така с жена си. Все едно аз съм писал историята ти, но в обърнат вариант. Заедно сме от 22 години и в първите 10-тина години правехме страхотен и разнообразен секс.
После жена ми изведнъж стана крайно инертна в леглото, напълня, спря да се поддържа особено и стана мързелива във всяко едно отношение. Вероятно и аз съм се променил, но това нейното страшно ме дразни. Отначало все се стараех да я запаля за нещо по-така в леглото, закачах я, всичко пробвах...и не можех да се отърва от чувството, че го правим насила. Затова, от две три години, тя рязко ми опротива и сега наистина не ми се занимава с нея, станахме потчи като съквартиранти. Не ме интересува дали ми изневерява (доколкото мога да преценя, не е, но човек никога не може да знае със сигурност) или е в депресия...просто ми стана безразлична сексуално. Правим го от дъжд на вятър, почти машинално, някак по взаимно задължение и по един и същ втръснал сценарий. Тя ляга, чака аз да свърша цялата работа, свършва (поне това не симулира) и заспива.
Иначе, за всичко останало няма от какво да се оплачем. Имаме прекрасно дете, материално сме повече от добре....явно просто сме си омръзнали до степен да се разделим. Единственото, което ни спира да го направим е житейския комфорт, който сме си изградили, и с който явно нито тя, нито аз сме достатъчно мотивирани да се разделим.

М45

8.   Това ми се случи, когато осъзнах, че съм се обзавела със слаб мъж. Не го уважавах, не му се възхищавах, не можех да се понасям, че съм с него, като с вързани ръце. Вече бях с бебе, бях мама, и ми трябваше стабилен мъж, да съм спокойна.Загубих желание да спя с него, просто не исках. Така всичко свърши, разделихме се, да не се мъчим още.

9.   Огледай се дали си няма друга той.

10.   Може да опиташ да не мълчиш, има доста хора на които, като се пазвикаш и стават ок. Той няма контра от твоя страна и затова си позволява да се държи така.

12.   Братане, що си промени името на Хасан?

13.   За това още повече е задължително жена да не зависи от мъж и да не се поставя в позиция "домашна прислужница и инкубатор".
По- добре да си се развива и да забременее от внимателно проучен, специално избран "донор".
Не после тумбаци разни да се търкалят из къщи че, и досадни и нагли.

14.   Баси токсичните "жени" се оказахте българките, държал се не мъжки, ще кажеш сякаш е лошо . Така са ви оправяли турци и руснаци че вие сте си останали в тъмните векове, жалка работа, после що не били щастливи , те не знаят кво искат пък иначе щастие желаят, малее

15.   Разделяй се с него. Защо живееш с човек, когото мразиш? Ще се разболееш от нещо, по-добре остани сама и спокойна, отколкото с ежедневен дразнител.

16.   Жалка си ти. Човекът ти споделя, защото си му най-близкия човек и явно има нещо, което го тревожи и изнервя - работа ли, отношения ли, а ти - мрънкал и даже допълнително щяла да го изнервя като му отказва секс. Направо се развеждайте, за да си намери по-добра, обичаща и подкрепяща съпруга.

17.   Сега ли го разбра какъв е? И двамата сте жалки.

18.   Сложни са взаимоотношенията. Натрупананото недоволство и нерешените проблеми разяждат връзката.
Да си мълчиш не е решение. Така просто ще продължава да ти е кофти. На него вероятно също нещата не му харесват, щом мрънка.
Вариант е да се опитате да поговорите и да изгладите търканията. Но не нападателно, а изясняващо. Какво притеснява него и го кара да недоволства. Какво тревожи и отблъсква теб.
Ако не става така, вариант е да посетите психолог като двойка.
Иначе остава или да се разделите, или да се търпите (което ще ви става все по-трудно)..
Помисли и за нещо друго. Давате ли си внимание? Сядате ли да поговорите без телевизор, без телефони. Ей така, само вие двамата. Вниманието и времето са двата най-ценни ресурси, които имаме, а често не ги даваме на обичните си хора и така всъщност ги губим.