Агресивен е
Когато спорим за нещо той става агресивен. Снощи се скарахме за едно обикновено предаване по телевизията. Аз казах, че не ми харесва и че е простотия и тогава започна спора. Той започна да ме обижда, че съм била ограничена и т.н. Аз също започнах да споря с него и изведнъж той ме хвана силно за ръката и започна да ме стиска. Почувствах силна болка, но не показах да ме е страх. Той започна още повече да се агресира и да ме напада психически. Била съм ограничена, приличала съм на лелките във фейсбук и съм си била заслужила да ме хване така и да ме боли. Дори не се извини. Заедно сме от почти 5 години и преди не беше такъв. С течение на времето усещам как започна да се ядосва на малки неща и да проявява агресия. Не ме е удрял, но ме е страх, че и до това ще се стигне.

Коментари

1.   Човекът няма защо да пази благоприличие, отдавна си негова и затова не се свени да си показва силата и истинския нрав. Пълна глупост е да седиш с него , ако нямате дете. Ама жените се кефите на такива.

2.   Изкарва си на теб яда защото вече зяпа на друго място и го режат...
Типично поведение на комплексари които искат и чуждо да бодат, пък чуждото ги разчита на мига и не ги отразява.
Залагам 99% че е това, но дори да греша, време е да му биеш камшика и да изчезва докато още е в период "проба" докъде може да стигне с физически и психически атаки към теб без да реагираш крайно... лично аз веднага бих се обадила на приятели "съветници" да си поговорят с кокалите му докато приготвям моя или неговия багаж. Ако ти му обърнеш един шамар как ще реагира тоя пикльо?

3.   А кога му идва месечният цикъл.

4.   Звучи като типичен случай на хора, които съжитестват заедно, защото така са свикнали.

Няма сила на тая Земя, която да ме убеди, че така се държат хора, които се обичат и значат нещо един за друг.

Колкото повече стоиш в тази връзка, толкова повече ще загнива. Точка.

Братан.

5.   Това е психическо насилие и да, може и да те удари един ден.
Очевидно е комплексар и има проблеми със себе си, но си го изкарва на теб.Бившият ми се държеше много добре за дълго време но скоро след като са оженихме започна да ме обижда и да се държи нагло.
Не ме е удрял но обидите ми стигаха. Истински го обичах но той явно не го ценеше и се разведох. Съжалявам че не го направих доста
по-рано. И понеже е боклук и комплексар никога няма да ми се извини за всичко което ми причини. Живота ще го накаже

6.   Момиче бягай от него, аз с дете избягах, започна да ме бие моя след като родих. Станах му прислужница, гледах му детето, после до време той все по бързо избухваше. Сега дори и не си търси детето.

8.   Номер 5, като е боклук и комплексар защо си се омъжила за него? Наистина вие жените се кефите на такива.

9.   А ти не можеш ли да му праснеш един задвратник на поредното сополиво ганьовче и да го изхвърлиш през вратата? Смръдливите ганьовчета от немай къде посягат и заплашват, както е и тук във форума, без да се усешат, че и те не малко бой ядат от жените и също могат да си го получат всеки момент.

10.   Ако нямате дете просто си тръгни. Ще си намериш друг. Това от колко време сте заедно губи всякакво значение ако отношенията ви не са добри към днешна дата. Предупреди го в момент, когато е спокоен, че не ти харесва да се държи така и че те афектира и ако иска да продължи да сте заедно ще трябва да го промени това. направи го приятелски с мек и благ тон. Ако се повтори му бий шута. това е моя съвет

11.   Номер 8, защото човешката личност е достатъчно сложна и не всеки показва истинската си същност от самото начало. Всъщност това никога не става. Опознаваш някого не с месеците, а с годините заедно и най-вече когато отдавна живеете заедно.
Хората са прикрити. Нито жените, нито мъжете обичат такива, просто отнема наистина много време докато се опознаете напълно.
А твоят коментар е сам по себе си комплексарски, проектираш собственото си недоверие към жените и слабост.
Ако направиш такъв коментар в още първите ни срещи бъди сигурен, че няма да те потърся повече. Но дали ще го направиш? Може би чак след 5 години съжителство. :) Е, тогава нещата стават една идея по-сложни....

12.   Според мен са за психиатър всякакви такива липси на контрол.
Да агресия е. Не, не е нормално. Според мен трябва по възможно най-мил начин да поговориш с него и да разбереш дали всичко покрай него е окей, дали има нещо което го притеснява извън ситуацията. В момента много места са затворени, хората губят бизнеси/пари. Остават без залък. Това се отразява на психиката. По някога с депресия, а ако не се лекува и просто всичко се държи в себе си може да се влоши. Много хора имат психични проблеми, малко се осмеляват да го признаят и да отидат на лекар.

Ако си мислиш, че аз греша и се държи така по принцип или би наранил животно/друг човек или теб тръгвай си. Не си длъжна да стоиш.. надявам се да нямате деца.
Просто прецени кое е по-добре за теб, дали може да му помогнеш без да навредиш на себе си.

13.   8, но, 5 съм: защото ти явно не знаеш, че има мъже които са супер хамелеони: държат се много добре докато имат интерес, и после в един момент си показват всичките мръсотии.Пълно е с такива хора.
Да не мислиш че ако той си беше показал истинския характер още от началото щях изобщо да го погледна-абсурд! Не ме познаваш, аз не съм от хората които са във връзка само за да с някой.

14.   8:Ти май че си емоционален инвалид. Хората тук споделят лична неща не за да ги хулят или критикуват, а за да получат съвет и съчувствие.
Когато късаме с вас мъжете- "кучката ми разби сърцето". После като ви даваме шанс и не късаме- "Защо си с него? ". Имате ли угодия? Преди да критикувате жените, я първо си погледнете грозните необръснати лица, плешиви глави и ханцузите с които ми се разкарвате навън. Приличате на смугли бабаити, изродена работа. И после големите претенции за жените какви трябвало да бъдат, как пък не!

15.   Напусни го. Живях с такъв 4 години. Последната година от връзката беше най-кошмарна. Смаза ме от бой един прекрасен ден зверски. НЯМАШЕ част от тялото ми, която да не ме боли. Разкървави ми носа и ми разби устата. Изобщо се чудя как не съм видяла някакви знаци, че е психопат? Обвинявах се много време.
Спести си го. Сега живея изключително спокоен живот, защото него го няма.
И не - няма да се промени. Ще става по-зле, ще ти разкрива все повече от своята гнусна палитра. Бягай, спасявай се. Наистина няма да се промени. Той е агресивен, няма емпатия, много, МНОГО опасна комбинация. Казвам го с най-добри чувства, защото ако мога да спестя на друг човек това нещо ще го направя!
Повярвай ми... няма да се промени!!!! :( Моля те, бъди разумна.
Истината е в последните редове, които си написала.

16.   Запитайте се мили невинни дами какви зверове сте, че да предизвикате някой да ви бие. Тогава може и да си решите проблемите. Безконечното обвинение на мъжа до вас не ви прави чисти души.