Винаги ли се връщат?
Здравейте. Пише ви момиче на 25 години. Няколко месеца,близо година общувах с момче,което така и не ми каза дали ме харесва,или не.Питала съм го,искала съм да говорим,но отсреща-мълчание. Не сме имали връзка.Факт е,че и доста пъти съм се излагала с пияни смс-и,за което съм се извинявала.Аз съм му казвала много пъти как имам чувства,дори,че го обичам. Отговаря ми,когато си поиска,а знае,че това да ме игнорира много ме дразни. Спирала съм да го търся най-много за месец,но той знае,че винаги се връщам.Сега съм решила да не го търся няколко месеца, но не знам дали той ще се сети за мен..? Като види,че от толкова луда по него изведнъж изчезна за по-дълго време. Дали ще се върне? Дали ще ме потърси? Ще очаквам вашите обективни мнения. Благодаря!

Коментари

1.   Защо ти е да се връща? Наистина? Мазохистка ли си?
Та той очеизбождащо не се интересува от теб, ти само му досаждаш. Мъж, който изобщо не се вълнува от теб, не ти трябва. Има хиляди, милиони мъже по света, намери си такъв, който се вълнува от теб.

2.   Не! Не се връщат винаги! А в твоя случай дори и да се "върне" (той няма от къде да се връща, ти си го преследвала, а той е бил незаинтересован), няма да си заслужава. Зарежи! Потърси някой, с когото нещата ще са взаимни. Успех!
ж33

3.   От опит ще ти кажа. Не го търси!
Дръж се студено, все едно си го забравила, все едно грам не ти пука за него. Даже си хвани друг за пред него, пък и не само.
Това ще проработи и той ще полудее по теб. Никой не обича отчаяните момичета, приемат ги за даденост. Просто влез в роля и се придържай към това. Знам, че ще е трудно да бъдеш студен с човека, който обичаш най-много, но не виждам друг вариант. Това е един вид манипулация и винаги работи. Гледала съм го в клипове на всякакви couch-ове за връзки.
Ще ми благодариш по-късно.

5.   Не мога да повярвам, че това е тема пусната от 25 годишен човек. Да речем, че си на 12-13, когато все още виждаш света наивно с детските си очи, тогава би било нормално. На 25 и все още да вярваш в Дядо Коледа е признак за отхвърляне на реалността, което си е... абе не е за разправяне какво е.

Този, явно, трябва директно да ти каже, че не те харесва, ама и тогава може да не му повярваш. Не му пиши три месеца, ако на четвъртия те потърси значи истинската любов съществува.

6.   Не, няма, защото той не изпитва същите чувства към теб и няма нужда от компанията ти. Ще му бъде малко странно първите няколко дни, защото е свикнал винаги да си на линия за него, но ще му мине бързо. Чешеш му самочувствието и това му допада, но ако имаше сериозни намерения към теб, отдавна щяхте са сте двойка. Един мъж като се влюби, това си личи от километри и нямаш място за съмнение. Във всеки друг случай нещо не е наред. Дори да те потърси в даден момент, то ще проявява интерес за кратко и после пак ще започне да те игнорира.

7.   Ти сигурна ли си, че си на 25? Защото се държиш по-неадекватно от 15 годишните. Не си ли разбрала, че за любов трябват двама? И колкото и да го обичаш щом той не изпитва същото към теб, връзка няма. Ако този човек те искаше сега щеше да е при теб. Нямаш ли поне малко достойнство, защо се излагаш така?
На въпроса - не няма да се върне, няма да те потърси. Не се филмирай, животът не е турски сериал. Той сега се чувства свободен от една досадна и натрапчива жена.

8.   Не очаквай да се върне. Изложила си се доста с тези пияни смс -и,кой знае какви глупости си му написала под въздействие на алкохола,това никога не се забравя. Другата ти грешка е,че си се отворила твърде рано за него,изявила си чувствата си,разкрила си се цялата пред него,и с това си му станала безинтересна и скучна -като прочетена книга. Момчетата обичат тъмните,мистериозни жени,които са загадка за тях,по-интересни,заинтигуващи и ненатрапчиви. Известен факт е,че колкото повече недостъпна и трудна е една жена,толкова по неустоима и примамлива е за тях, те обичат кокетниченето,игричките и интригата. Ти си прекалено лесна,и с това бързо си му омръзнала. Може пък да се е обидил от нещата,които си му изпратила с тези смс -и. Провери си съобщенията,ако още ги пазиш и виж дали не си написала нещо, дето не трябва и ако си написала някоя глупост,се опитай да му се извиниш за нея,кажи му че си била пияна и не си била на себе си и се опитай да го убедиш,че никога няма да се повтори. Дано да се върне при теб,ама надали!

9.   Ще си отдъхне най- сетне като спреш да го занимаваш особено с пияните си смс- и!
Как падате толкова ниско? ! Не е ли ясно че, момчето не те е срязало по- яко от учтивост или просто се забавлява с простотията ти? !
Не те бръсне за две стотинки, ама ти продължаваш да досаждаш!

10.   Всъщност той си стои на едно място, а ти кръжиш и се връщаш.

11.   Откажи се. Безмислено е, минала съм през същото, имай малко уважение спрямо себе си. Все ще се появи някои коийто ще те цени повече от този младеж. Горе главата, стига се излага повече. Едва ли е толкова идеален колкото го виждаш, но не се и надценявай, един ден ти ще бъдеш от другата страна, тогава оцени мъжа който ще дойде при теб.

12.   Насила хубост не става, само това ще ти кажа. Той ако има интерес ще те търси. Не се унижава повече

14.   Той никога не е бил с теб, за да се върне. Според мен каузата тук е загубена. Пренасочи си усилията другаде и се научи да обичаш първо себе си :)