Помощ объркана съм
Здравейте драги читатели!Много съм объркана имам приятел от няколко месеца и следния проблем е,че когато сме заедно със него ми е все тая не се радвам,или не му обръщам достатъчно внимание...А като сме скарани или не сме се виждали дълго време толкова много ми липсва и искам да е до мен даже плача а като дойде и е при мен и ми става все тая...Какво е това?Благодаря,че все пак ми обърнахте внимание пожелавам на всички Ви Весели Празници и много здраве!

Коментари

1.   Помисли добре дали имаш сериозни чувства към него или го използваш, колкото да не си сама.

2.   Плачеш...значи имаш чувства, но след като ти е ''все тая'' като той е покрай теб, значи може би имате проблем, а ти премълчаваш и не пишеш всичко тук. Говори с него, обади му се ако трябва, но говорете, ако трябва на живо се вижте. С комуникация се възстановяват отношения. Ако той също има чувства и държи на теб, ще сте в хармонична връзка.

3.   Не се интересуваш от него. Вкарваш се в измислени сценарии, за да ти е интересно, и просто го използваш като играчка в някаква глупава твоя игра. Не си готин човек, според мен няма да намериш любовта никога, защото нямаш душа. Но пък няма и да страдаш истински, защото възприемаш хората като стоки в магазина. За теб най-големият ужас ще бъде да ти е скучно. А от скука не се умира буквално.

4.   От Авторката до номер 3-Не ми е скучно и за напред няма да ми е...Не знам какво е

6.   Ти си пример за човек, който не знае какво иска. И не може да си прекарва времето сам. Ако имаше някаква цел, амбиция, ако се занимаваш сериозно с нещо, няма да се чувстваш зле и да търсиш някого да ти запълва празните дни.
Не го обичаш , просто му губиш времето от егоизма си. Ако си честен човек, няма да го залъгваш, че има приятелка в твое лице. Остави го да си намери друга, която ще го обича и цени. Хората не са играчки. Един ден ще ти се върне, ще обичаш, а само ще те използват, тогава ще разбереш какво си правила сега.

7.   Мисля, че просто не си влюбена в него, а в някоя мисъл или представа за него, без да го осъзнаваш. Това е причината да не те интересува, когато той е до теб, просто не го обичаш. А това, че ти липсва, не означава любов, по-скоро си свикнала да си с някого.

8.   От авторката до номер 6-Повярвай аз съм по-цял ден заета и дните ми изобщо не са празни...