Объркан
Здравейте
Мъж на 30г. И съм в безизходица
От 3 месеца незнам как да подходя към жена си след като ми призна за връзка или забежка със неин колега от година незнам точно.в началото тя отричаше но след това си призна че е вярно .
Имаме си две деца момиче и момче на 9 и 6 години ,женени сме от 10 години имахме си добрите и лошите моменти в живота и брака. Все още я обичам много и не искам да я губя.
След като разбрах за тях си поговориме с нея колко сериозни са нещата между тях. Тя ми каза че е различно се чувства кого е с него, по принцип станахме доста близки със нея след нашите разговори на тая тема и напрежението между нас като че ли спадна ,чувстваме се по близки един към друг.
Но преди около месец докато си говорехме тя ми заяви че иска да опита с нейния колега за да разбере да ли нещата които и казва са истина . И един вид да пробва нещо ново и аз не мога да си го обясня,защо иска да рискува с него при положение че аз и давам всичко което мога или поиска просто незнам . Сподели ми че тя не е сигурна във него но иска да пробва пък ако не стане един вид да се върне при мен . Колегата го познавам разведен ие от 10 години на 45г. Е има две пораснали деца и незнам какво иска от моето момиче че така и е загавликал че тя е склонна да зареже семейството си за него ,какво иска той незнам . Иначе със нея сме на по 30г и незнам какво да правя за напред да я пусна да е с него и да е при децата или да се разделяме незнам .
За първи път пиша тук .извинете ако нещо не е наред.

Коментари

1.   Темата ти не трябваше да е "Объркан",а "глупак ли съм ","мазохист ли съм","къде ми е достойнството",нещо от този род,защото тогава щях да ти дам един смислен комент,сега не бих!
Себеуважвай се момко!
М35

2.   Брато, така си играе точно защото те усеща мек и че си склонен да и го позволяваш. Въобще чуваш ли колко нагло звучи "Искам да се опитам с другия, защото знам, че ако не се получи ще ме вземеш обратно"??? Възползва се точно както правят жените. За това не можем да имаме хубави неща. Дори да си добряк, трябва да се насилваш да се държиш твърдо, леко лошо, за да си знае мястото. Иначе почва да те взима за абсолютна даденост както при теб и да си позволява неща, които са мега скандални. Толкова да си мислиш, че си на топло и ти е сигурно всичко никога не е на добре. Трябва да се държи една жена на място, иначе... виждаш. Стягаш я яко да си знае, че не може да те прави на идиот без последствия и ако иска да си чеше цепката с оня, си губи семейството. Типична мърла дето и е много свободно около врата...

3.   Ти изобщо може ли да се наречеш мъж, жена ти се е качила на главата и те правят на глупак заедно с любовника. Вместо да иска прошка и да ти се моли, Щяла да пробва, ало какво ще пробва размера на к... на любовника ли? Трябвало е тогава да я махнеш от живота си.

Така се получава, когато даваш всичко на жена, станал си чехльо авторе.
Сядаш и говориш директно. ЖИВОТА не свършва с една жена, съвета ми е е да легнеш с други жени, не се прибирай в къщи, тогава ще погледнеш с други очи нещата.

4.   Ами нека да пробва... след развода обаче. Той бракът е взаимно обещание и не включва изневяра, било то физическа или на ментално ниво. Все пак сте се събрали да вървите по един път и да си имате общи цели, не просто общи деца... Тъй че щом иска да пробва, нека да приключи преди това т. нар. договор, наречен брак между двама ви. То е ясно, че когато има раздяла, то единия първи е залитнал, а другия ще страда, ама защо да си нещастен в такава връзка... Тя ще пробва с тоя, после може да реши да пробва с друг.

5.   Моля те разкарай я. Разведи се заради теб самия и най-вече заради децата ти. Не те познавам, но никой не заслужава такова отношение. Била искала да пробва с другия... ами да си заминава и да не се връща. Това не е жена, а парцал, който не те обича и само си играе с теб, без да се замисля за чувствата ти. Ако те обичаше, нямаше да те предаде по този начин ( за изневярата говоря, а това, че искала да пробва с него и, ако не се получи, да се върне при теб е върхът на наглостта). Заслужаваш и можеш повече. Млад си, ще си намериш някоя, която да те оценява и обича, а тази... да върви по дяволите.

Ронин