Проблем с жените
Здравейте. Пиша тук за съвет. Нямам сериозна приятелка и това е големият ми проблем. Покрай този ковид не съм се запознавал с нови момичета от месеци и не знам къде да ги търся. Опитах през социалните мрежи, вече съм ги минал повечето, които ме следват и нямам много шансове, а с тези, които последвам, в повечето случаи не ми връщат.
Дайте ми съвети, къде да ги търся тези нови момичета,
какво да правя.Благодаря предварително и лек ден

Коментари

1.   Пробвай в приложенията за срещи, Тиндър или Facebook Dating. Трудно е човек да бъде сам и в такива периоди се случва да търсим отчаяно и на всяка цена някого, но според мен точно това намалява шансовете. Жените, както и мъжете, усещат кога някой е отчаян и това действа много отблъскващо. Моят съвет е: Колкото и да ти е тежко сам, опитай се да намериш някакъв смисъл, да общуваш с приятели, с роднини, да се занимаваш с хобитата си и най-просто казано, да се чувстваш пълноценен човек. Тогава, вярвам, и любовта ще дойде!

2.   Малко ще те разочаровам, ала шансовете са много, много малки. Едно на ръка, че идеята на ковид е "новото нормално", а именно и един от резултатите - момчета и момичета в стерилна връзка, с маски, на разходка, без секс, но гаджета. Идват времена, при които конкретен тип асексуални и естрогенни бета мъже ще се дореждат до жени. Така решиха глобалистите. Какво да ти кажа, за едни това е конспирация, но всъщност си е точно така. Сатанисти и педофили, трети полове и хомосексуалност, това е за редуциране на населението. Ходи при компаньонка, това правят всички будни мъже. Успех.

3.   Звучиш като гнусна, куха мъжка курва, което не е добре... Търсиш сериозна приятелка, а си вадиш карантиите на всяка, която ти смигне. Никоя няма да те вземе несериозно с това поведение. Или влизай в пътя, или още дълго ще си Митьо общия.

4.   А защо ти трябва а търсиш? Не разбирам какво е това нещо като сте сами и хуквате да търсите жени/мъже, все едно злато ще търсите. Успокойте се малко. Просто спри малко с тези жени и се отдай на себе си. Така като припираш и насилстваш нещата нищо няма да стане.

5.   Добре де то лошо няма, но щом публикуваш тема тук значи си прочел и някоя и друга история. Сам виждаш какви има... спри да търсиш и насочи тази енергия в нещо друго. Работа, бизнес, тренировки, учене и т. н. Пък гажде все ще се появи от някъде, но не си го поставяй като фикс идея.

Ронин