Влюбена в гинеколога...
Споделям моята налудничева история... Не знам дали искам мнение, просто мисълта не ми дава мира

Коментари

1.   Бреи такава драматична и тъжна история никога до сега не бях чел.Оп дано работите в живота ти се подобрят в бъдеще :)

2.   Печелиш награда за най-кратка история от 3 думи.

3.   Къде е историята?

4.   Мислех си,че ме върти пералнята от време на време,но сега се успокоих.Имало и по-зле от мен.

5.   Може би трябва да отида на очен преглед, защото не виждам никаква история. :D То бива ли такъв мързел....

6.   № 3 - в кабинета на гинеколога.

7.   Жена му знае ли?

9.   Това което е станало е че човека си върши работа. Ти си си показала онази работа да ти я огледат и поставят диагноза, и емоционално нещо ти е прищракало тъй като за теб това е явно голямо нещо някой да те види от долу.

Както когато хората преспят заедно започват да се гледат по друг начин, по *****подобен***** начин си се почувствала и ти въз основа на това че човека знае какво е положението при теб отдолу.

Работата е там че човека си е вършил работата, а също така вероятно гледа и по 20 вагини на седмица.

Вие балканджиите не се научихте да разграничавате работа от лично отношение базирано на не работни обстоятелства. Всичко при вас все е лично или ако не е лично а професионално ще се помъчите да го направите лично. Да чакам аз клиентско обслужване и в магазина ако ще да е...

10.   От авторката: хаха ннямам си на идея,, сщо не се е качила цялато писна.... Но както и де

11.   Авторката:
1во - нямам си на идея защо не се е качило цялото писане, там беше качено обяснение на нещата, но тук прочели само заглавието и се почва, не сме се научили, дрън дрън хахха

12.   Модераторът отвръща на удара! Обиждаха го, псуваха го, писна му и сега човекът пуска всички избълвани от неадекватни люде тъпни.

Мод: хаха вярно е. Като ще ме псувате, поне да има за какво.

13.   Авторката : Хахха и коментара ми не е публикуван цял... Май заради наслаганите емоджита.
Иначе, чели не дочели, моралистите почват да пишат, даже не знаят за какво иде реч, защото нищо не е и публикувано хахаха Голям клюкарник е тук, но е забавно! Някои си чешат егото, другите псевдо-морала, трети крастата, като дърти селски клюкарки хаха
По въпроса с гинеколога, и той е човек както и аз и никойне е застрахован за тези неща, не зависи от професията.. Аз също работя с много хора, той също и какво от това?! Май не трябваше да споменавам въобще, че е лекуващият ми лекар хаха Помеждудругото от 4,5г съм постоянно по лекари и това да приема някой по този начин, за първи път ми се случва...
Пс: Историята има хубаво развитие, но така или иначе не можах да публикувам предистория и нищо повече няма да напиша...
Поздрави (*)