Въпрос към мъжете-пазите ли чужда жена
Въпроса ми предполагам е ясен-дали когато кръшкате с чужда жена я пазите от забременяване. Истина ли е твърдението, че чужда жена и чужда кола не се пазят? Разбира се, че имам нещо предвид и ще го обясня в коментарите.

Коментари

1.   Пазя я много съвесно, защото я обичам и ако забременее, ще ми е гадно да прави аборт. Ако пък реши да роди, ще припозная детето и ще го обичам, но ще имам доста излишни проблеми. Не си представям да има някой който не пази чуждата жена. Ама боклуци има всякакви на тая земя.

2.   Не знам за мъжете, ама тея с чуждите сапрекалилк, поне презервативи да ползват.

4.   Не разбира се.Защо да я пазя-тя щом изневерява си е направила сметката за последствията,така че топката е изцяло в нейното поле.Ако ще да зачева,ако ще да помята това си е нейна работа,от мен се иска само да се представя добре и да не съжалява,че е изневерила с мен.

5.   А ще я пазя.Пръскай вътре и това е.

6.   Авторе, заразите по полов път са много по опасни от забременяването. Една раждала жена със спирала може да се предпази от забременяване, ама нито спиролата, нито презерватива пазят от зарази по полов път. Нека някой да ти лепне болест, пък какво като те е пазил от забременяване.

7.   Жените, които изневеряват понеже в къщи им липсват внимание, тръпка, пеперуди, романтика и нежност , да прочетат няколко пъти коментари 4 и 5. Едни дупки за празнене, ей това сте за вашите ромеовци-тъпкачи.

8.   Правех го с жена с която искаше да забременее без значение дали от мен или от мъжа й. Но не забременя- явно имаше проблем. В младежките години е правила съчнителен аборт. В друг случай бях предупреден да пазя и се съобразих.

9.   Чужда жена и чужда кола не се пазят! Щом изневерява, значи е курволяк и не заслужава никакво уважение и пазене. Ще я клатя, ще я лъжа за да я клатя, но вътрешно ще я презирам катохнай-долно животно

10.   И съм пазил, и не съм.

11.   Теглиш и една пушка, пускаш го да повръща вътре, а ако тя нещо вземе да се превзема и теглиш и един хубав бой и да се спасява. Това е жена, чужда, половин човек, дето нищо не струва днес!

12.   До 7.
И какво от това? Кефа си е кеф!

14.   Злобните коментари са от ревниви жени!Всеки нормален МЪЖ а не боклук си цени и уважава любовницата.

15.   Нито свалям нито спя с чуждото. Иначе е по-логично да се пазят и от болести и от забременяване.