Не мога да преценя хетеро или гей съм
Здравейте моята история е следната аз съм момче от голям град на 22 години съм от малък Сякаш имам предпочитания и към двата пола,почти не съм имал сексуални контакти само с една жена и то платена точно заради тази моя раздвоеност и за това може би не ми се дава връзка с жена защото ще я объркам и ще объркам себе си допълнително,та като бях малък харесвах женски неща но малко после в тийн възраст харесвах и се възбуждах много само от жени,но понеже почнах да пуша марихуана и много се затворих в себе си и започнах да гледам много извратено порно Къколд предполагам някой го знае ,после спрях рязко да пуша след голям уплах и сърцебиене след пушенето на тревата и развих много силно Окр - обсесивно компулсивно разстройство с много силни паник атаки през това време на постоянни паник атаки и много лоши натрапчиви мисли се прояви много силно ефекта от порното което се води бисекс подчинение и унижение . След много опити да го спра все не успявам но сега пак съм в фазата на спирането поредният ми опит да прекратят извратеният,но когато ходих на психиатър още на 16 тя ми каза щом се възбуждаш и от жени и от мъже значи си бисексуален ,натрапчивите мисли почти се махнаха,паниките също ги няма , но раздвоената ми сексуалност все още не мъчи страшно много от една страна не мога да си се представя с мъж,но се чудя дали ще се справя и с жена,защото сега си пиша с едно свястно момиче и ако не и кажа ,че изпитвам либидо и към двата пола може да я вкарам във филми и то големи , дайте му съвет моля

Коментари

1.   Сексуалното привличане е една мистерия, която цял живот се опитваме да я разгадаваме, но без успех! Сещам се за себе си, когато те чета, как искаш да намериш точния етикет за себе си, сякаш това ще те успокои - и аз така си мислех... Там е работата, няма етикети! Пази съвестта си, ако можеш - не се вкарвай във филми, по-ме притеснява, дето казваш че “не ти се дава връзка” заради това или заради онова ... Никой не знае какво и защо му се дава, претенцията да знаеш защо нещо ти се случва, сякаш си достоен да “знаеш” защо нещо ти се случва, е грубост към Бог, превъзнасяне... Пробвай с вярата ни, това може да ти освети изборите..

2.   Гей си!!!

ДЕВА МАРИЯ БАКАЛОВА

3.   Според мен си харесваш жени, просто имаш някакви проблеми, които тряжва да разрвшиш с лекар и някакви лекарства. Малко повече самочувствие и спиране на трева и порно също няма да са ти излишни.

4.   Изпитвам либидо...вика.

8.   Е па, че и аз си падам по cuckold порно, даже от години гледам доста такова, и какво? Тва си е мой kink, не значи че съм педал. Харесвам си жени.

Иначе може просто да си бисексуален, но ориентир за това НЕ Е точно това порно дето гледаш. По-скоро си набиваш излишно филми.

Дори и да си бисексуален, знаеш ли кое е хубавото (както се казва в един виц)? Че в събота вечер имаш два пъти по-голям шанс да си легнеш с някой. :)

9.   Остана някой да пусне и тема " Не знам човек ли съм, или животно? "