Живот ми се оказа една голяма ЛЪЖА!!!
Здравей, на всички.
Пише ви една съсипана жена, която преди два дни беше безумно щастлива и мислеше се за галиница от съдбата...
Ами всичко се оказа една лъжа, една илюзия!
Разбрах за истината за моя приятел с, които мислех да живея до края на живота си, първо да спомена, че съм разведена и има един неуспешен брак.
Първият ми съпруг ме биеш след сватбата, имаше проблеми с алкохола няма да задълбавам повече, защото той вече е покойник,разведох се с него преди да почине,след тежкия развод и заплахите след развода, че ще ме залее с киселина и прочие,записах висше образование.
И там се влюбих в един страхотен мъж бяхме безумно щастливи или поне така,си мислех!!!
Той за мен беше перфектния партньор,но се оказа една пълна илюзия,с него се чувствах като героиня от романтичните филми,за което винаги си мечтаех,но се оказа една голяма лъжа,една заблуда.
Един ден се разбрахме, че аз ще отида на гости на най-добрата ми приятелка,а той ще гледа мач с нейният приятел ние бяхме общи приятели, вечената четворка.
Отидох при най-добрата ми приятелка,но през целия ден мислех,за теста за бременност, който си закупих по рано от аптеката близката в квартала.
Разказах ѝ, че усещам, че съм бременна,тя веднага каза да направя теста, защото трябва да разберем,аз се пристращих и го направих полижилен се оказа толкова се зарадвах, че веднага тръгнах към нас,да изненадам приятеля си.
Но когато влязох, видях нещо, което ме потресе, видях приятеля ми да се целува страстно с неговият най-добър приятел на дивана ни и да се прегръщат,а той е приятел на моята най-добра приятелка, която беше първата, която разбра благата вест.
Причерня ми започнах да крещя ѝ да ги замервам с каквото ми е под ръка,изгоних ги от апартамента, цялата вечер плаках.
Гледах нашите снимки и ме болеше, че всичко е било лъжа.
Все още не съм му казала,за бебето мислех,да направя аборт, но лекарката ми каза, че има голям риск да нямам повече деца,цяло чудо е, че в момента съм бременна,аз имам и друг проблем с матката.
Не знам, какво да правя?
Моля за съвети и без хейт, че и без това съм съсипана има и още неща,но няма да го правя цял чершаф.
Моля ви помогнете!!!!

Коментари

1.   Добре, човекът явно е бисексуален. По-добре да ти изневерява с мъж отколкото с жена. Иначе казваш, че всичко между вас е идеално, грижи се за теб, разбирате се, отнася се с теб добре.
Седни, поговорете човешки, недей да премълчаваш за бременността - той има право да знае и вземете заедно решение.
Нищо толкова фатално не е станало според мен. Прекалено драматизираш. Защо всичко между вас да е било лъжа - разбирате се, досега сте били щастливи. Просто човека освен противоположния го привлича и неговия пол - не е виновен, така се е родил. Това не значи, че не те обича и не държи на теб, нито че няма да бъде добър и грижовен баща и глава на семейство. Недей да изпадаш в крайности.

2.   Тази ЛЪЖА , не е само при теб! Вие масово сте промити вече да харесвате метросексуални получовеци (камо ли мъже).

Мъжете, като че ли някак изобщо не ги отразявате. Те не са ви интересни.

Масово сте жертва, мили жени. Но това отдавна вече не е наш проблем.
Първата ми приятелка роди от най големия буклук на планетата. И когато я попитах защо, тя каза "всеки сам си носи кръста, не е твоя работа. "
Ами ето, авторке. Всеки сам си носи кръста.

3.   Благодаря, че мога да чета по диагонал, че да не ми влизат в главата бълнуванията на разни откачалки!

Ще кажете, че трябва да спазвам добрия тон на писане?
А това какво е ?
Та ядиотия на болен мозък, която одобрявате, за да се коментира, ... или някой от модераторите го прави?

Каки са тия свръх чести идиотии за обратни?
Защо внушавате на хората, читателите, че едва ли не такъв или такава е всяка втора?
Защо мърсите съзнанието на иначе порядъчни хора, които истински искат да споделят или да помогнат на някои?
Или идеята на самия сайт е тотално друга?

Мръсни сте, всички, които пишете и които одобрявате такива истории.

Ще ме блокирате?
Много важно, блокирайте ме, а вие ще си останете откачалки от класа, нещастни с измишльотините си!
Отвратително! ! ...

4.   Историята е абсолютна лъжа. Авторке спри с твоите глупави истории. И друг път си писала подобни глупости. Няма ли най-после да се вразумееш. Все висше образование учиш, а разума ти не струва и пет лева.

5.   Искам да кажа, че ти самата си една ГОЛЯМА ЛЪЖА. Писна ми да ти чета историите.

6.   Гледай си детето, просто се е прикривал. Няма смисъл да го махаш, стига да имаш доходи, предполагам бащата все пак ще се грижи и той.

7.   За една връзка от голямо значение е уважението. Щом се уважавате не виждам какъв ви е проблема. Няма нищо идеално. Избери по малкото зло. Успех
М45

8.   Бъди малко по-широко скроена.
Като е толкова перфектен във всяко друго отношение, ами пречупи си малко предразсъдъците, може пък да си викате момчета и да правите някакви би-тройки. Ако се опиташ, сигурен съм, че с времето ще намериш някакъв чар в това.
Даже аз познавам няколко жени, на които фантазиите им са свързани точно с това да правят тройка с двама мъже, ама не просто двамата мъже да я чукат нея, ами и да правят неща един с друг. Познавам и жени дето гледат почти ексклузивно гей порно, просто това ги кефи, както някои мъже ги кефи да гледат лесбийки.

9.   Оле смятай,вече наистина всичко се изпедерасти...аз съм гей и са ми супер противни ей такива работи,издай го на всички да видят какъв е разпространи ги на всякъде,кажи на майка му,на баща му направо да не искат да го видят повече като иска да лъже толкова ся нека си поема последвствията може да съм гей обаче аман от такива педалкси изпълненя,много мъже са такива уж жени харесват пък се думкат отзад,ужас издавай го и да потъва в земята от срам.

10.   Мисля че историята е лъжа, но понеже не съм сигурна ще ти кажа да си помислиш добре дали искаш да абортираш детето. Ако искаш го направи. Кажи му че ще имате дете и той ако не иска да го отглежда го отгледай ти. Ако иска да е част от това преживяване и да отгледате детето заедно, още по-добре. Но може и да иска само финансово да помага, което пак е ок.

Само те моля да не виниш сексуалността на бившия ти. Аз сама по себе си съм бисексуална и не бих помислила за изневяра. Но вие двамата трябва да имате един дълъг и спокоен разговор за всичката тази бъркотия.

11.   Смърди на фалшива история, та се не трае
Ж21

13.   Що не се върна да изчукаш най добрата си приятелка ей така за отмъщение :D

14.   Не й се сърдете на жената, това поне е добър сценарий за филм, макар и малко клиширан.