Сънувам странни сънища
Здравйте, преди около 4тири години за пръв път сънувах привлекателен непознат мъж, който не помня да съм срещала (по принцип съм наясно, че лицата, които сънуваме все някъде сме ги виждали и мозъка няма как да си ги измисли). Сюжетът на съня е приблизително еднакъв, само местата, на които ни сънувам са различни. В сънищата ми той се опитва да ме прегърне силно, изглежда сякаш се е затъжил за мен и не иска да ме пуска, но аз все се плаша и си тръгвам от него, ясно помня, че има много красиви синьо-зелени очи, изразени скули и светлокестенява коса, като ме сграбчи се чувствам много безсилна и уплашена в прегръдките му и побягвам. Преди време го сънувах пак този път ми проговори, че ще ме търси само ако искам да бъда намерена и този път не ме докосна. Снощи сънувах конферентна зала пълна с различни хора, измежду тях излезе същият непознат и започна да води лекцията, да изписва някакви сложни изчисления по бялата дъска, след което дойде пред мен и ми нареди да чета. Поглеждайки пред мен видях бял лист с напечатан текст на английски език и започнах да чета. По средата на листа в част от буквите в думите бяха заместени от цифри, а накрая цели думи създадени от цифри, това ме изненада и спрях с четенето, хората около мен ме изгледаха с надсмешка и аз се засрамих. Той си дръпна един стол и седна срещу мен като ми нареди да продължа да чета и да се абстрахирам от хората около нас. Каза:- "Само така можеш да ме разбереш". Аз започнах да чета цифра след цифра и след време, той ми каза да спра и да му кажа дали съм разбрала какво пише. Сведох поглед надолу и бузите ми пламнаха, чувствах се глупаво като ученичка. Той ме гледаше настойчиво и ми каза:( поне това, което си спомням) -" Цял живот се занимавам с числа, кодове и формули. С тях си вадя хляба. На тридесет години съм, исках да ме познаваш, за да спреш да бягаш от мен. Това, което не можа да прочетеш в цифрите е това, заради което искам да съм тук- те са пълни с мистерия и много съдържание...
Та, и сега се почувствах толкова глупаво, колкото и докато сънувах, но вярвам че повечето от вас все някога са имали повтарящи се или странни сънища, които, може би са изтълкували за себе си. Моля ако някой има идеи защо по дяволите сънувам такива неща ще съм благодарна да сподели :)
Ж25

Коментари

1.   Е, па дай му веднъж да те опраши!
Може и наистина да забременееш...

2.   Аз го тълкувам така - има нещо в теб, което още не си открила, например някакъв талант. Мъжът е олицетворение на него и иска да го намериш. Опитвай различни неща, вероятно пропускаш нещо, което умееш добре.
" Цял живот се занимавам с числа, кодове и формули.'' - мозъкът по принцип се занимава с тези неща, всичко в него е алгоритъм. Може би трябва да станеш по-осъзната. Опитай с психология. От какво се страхуваш по принцип? Може и там да е разковничето. Страхът от взимане на решения, от самостоятелност и поемане на последствията?

3.   Опитай следващият път да контролираш съня поне дотолкова че, да поискаш да ти помогне да си спомниш...
Наричам си това и преди сън,просто искай да си спомниш.

5.   Изглежда харесваш програмисти, но ако може и да красиви. Аз това разбрах от този сън. Намери си някой. Вероятно това е изводът.