Привлечен съм от жена в spodeli.net
Искам само да споделя, че много харесвам една жена тук. Страшно много съм привлечен от възгледите ѝ и бих се радвал, ако можеше да се запознаем. Не съм ѝ го казвал обаче. Не, защото смятам, че няма начин да се разменят контакти, а понеже вероятно ще ме помисли за закъсляк, че признавам такова нещо в интернет. В интернет всеки харесва и зарибява, знаете как е. Не искам да съм поредния, който сваля безлично и без усилия зад клавиатурата. Вероятно никога няма да я видя, но си пожелавам съдбата да ме дари с жена с нейните възгледи.

Ако все пак има значение коя е, това е darkgirl.

Коментари

1-50 от 73

1.   И аз съм впечатлена от Братан ама той си трайка.

2.   Признавам, че погали егото ми и се радвам. :)
Може и темата да е пързалка, кой знае, пак се радвам. :D
Не анализирам коментиращите, всеки може да подхожда анонимно както си иска.
Благодаря, че ме спомена в тема!
Смятам, че всеки един от коментиращите се запомня с добро или лошо.
На мнение съм, че непознатото винаги привлича и в пъти повече го хиперболизираме.
Никога в напълно анонимен сайт като сподели не съм се запознавала с някой.

~darkgirl~

3.   И аз бих я опънал.

4.   "Никога в напълно анонимен сайт като сподели не съм се запознавала с някой"

Всяко нещо си има първи път, въпрос на желание.

Автора

5.   Колко наивни хора има... :D
~darkgirl~ може и да е някой запотен чичко зад клавиатурата, но се забавлявам как хората лесно могат да се вържат и да се привличат от някакви виртуални образи в анонимен сайт :D

6.   5, някои неща просто се усещат интуитивно, без да знаеш от къде и защо. Сякаш си го срещал в минал живот.

7.   1, винаги ми е било чудно какво може да хареса една жена точно в Братан. Би ли споделила какво харесваш в него?

8.   Къде ли се изгуби Братан?

9.   До авторът: Прав си, но и никога не съм проявявала желание да се запозная, точно заради хиперболизирането на определени анонимни личности.
Едва ли ще съм толкова интересна ако се запознаем, не боли и да се опита. :D

До 5 : Разкри ме, толкова тестостерон има в мен, че само космите на подмишниците ми са повече от твоята брада. :DDD

До 6 (авторът): И тук си много прав, интересен събеседник си.

До 7: Братан в сподели толкова стаж има, че и на мен не ми е понятно как някоя ще го хареса, все си мисля, че нарочно пише от името на "фенки", само и само да е в "челната позиция".

~darkgirl~

10.   Братан е умен, остроумен и опитен. А това е много секси. Докато не видиш обекта, де. Щото може бързо да ти мине. В крайна сметка тук сме виртуални. Поради което, Братан е номер едно в този сайт.

11.   Може да си направим една среща на сподели, в някое заведение. :D Тва ще е пълен цирк

12.   11, честно казано повечето тук не ми допадат като хора, но виж с darkgirl с удоволствие бих вечерял. Иначе би ми било интересно само да видя как изглеждат визуално Black Sabbath и Братан. Просто от любопитство да разбера дали се припокриват с начина, по който си ги представям.

13.   До 11: Ще е цирк, защото от 10 активни ще дойдат само 5, може и по-малко. :D
Ще е интересно да се види и комуникира със себеизвестните автори на измислените истории. :DDDDD

До 10: Не виждам нищо секси да преиграваш, ако Братан беше такъв, щеше ли да е активен тук и в още един известен сайт? !
Прекалено ми лъха на комплексарщина неговото, и хич ми не е.

~darkgirl~

14.   Maле, 'начи ако ви резна и една гола снимка, на манинкио, съвсем ще опущите гащите.. :D

Днеска си пусках камерата в една Zoom среща със знайни и незнайни колеги и имаше много облизване на джуки и тънки усмивки от страна на една руса колежка, па не знам, може да е щот съм 330 кили и с една вежда, да го е'а...

Иначе не се притеснявайте, пилета мои, тук съм си, ама си гледам аниметата и си карам мотора повече, няма теми за избухване последно време, а само "Петите ми са дебели, с пърдене мога ли да отслабна".

Толкова хора са се подписвали с името ми, че направо се забавлявам на колективното, споделено мнение. :D

Нооооооооо, темата е за смуглото момиче, а пак Братаня ви е в устите, chill, знам че е голям, ама чак за всички няма да стигне, патета.

Братан.

15.   Аз съм всичко друго, но не и смугла, Братане. ;)

Никой не се притеснява за теб, ще те помоля да не пишеш в темата, както и "феновете му", за да не си повярваш пак толкова много, ама е "късно либе за китка".
Крайно антипатична личност си ми, изказах мнението си за теб... fin.

~darkgirl~

16.   Aerosmith имат един клип, където пича си мисли, че говори с моделка по секс телефона, а отсреща е супер дебела, запотена лелка към 50.
Та и тука. Братанчо е много ербап, ама на живо никой не го знае какъв е, darkgirl съшата работа. Просто е много лесно анонинно да си такъв какъвто не смееш в истинския живот.
2 пъти съм се запознавал с жена от сподели. И двата пъти си загубих тотално времето. Да не казвам, че едната беше убийствено грозна, за което не мога да кажа, че е виновна, но страшно отблъсква. Другата беше готина, но явно доста чалната в мисленето и търси токсични мъже и връзки, с нереалистични очаквания за мъжете, което се дължи на проблеми със семейството .
Или чисто и просто си търсеше някой абсолютен селски badboy, който да си я ебе, ама иначе ти развива теория как и писнало от такива. И като завържеш някакъв разговор в друга тематика и веднага ти тегли чертата щото си мисли, че си много добричък. Трудно им е на жените да общуват с по мислещи мъже.
Та така не хиперболизирайте хората преди да сте ги видяли, че е голямо разочарование. Не че съм имал очаквания, но го казвам за автора на темата. Stop simping бро.

17.   Тука всеки който има цепка между баджаците е жена. Така че недей са надява.

Гаро

18.   Тази е много тъпа и с промит мозък. Чела съм доста нелепи и неадекватни мнения от нея. Не ти трябва, търси си някоя реална и АДЕКВАТНА. Успех!

Ж,23

19.   Оооо, аз колко си харесвам, и как ми се иска да им затворя устата с нещо дебело и твърдо, чак до гърлото да стига, но няма как, правилата не позволяват. На такива е най лесно така да им запушиш устата, няма други способи.

20.   Авторе, въпрос на късмет е цялата тази хамалогия.
Дали тук или другаде, както е писано.
Срещала съм много стойностни хора в този сайт, както и известна доза лаладжии, нали всичко има на този свят!
Завъртал ми е главата мъж оттук, а друг пък тотално ме е разочаровал. На приятелки не случвам точно тук, здраве да е.
Наскоро във Фейса добавих един, защото много ми хареса начина му на мислене и изразяване. И познай, не се оказа това, за което се представяше - като поразровиш малко, лъсват комплекси и излобление, за които аз нямам вина! Блокира ме ей-така, от нищото, още не мога да спра да се смея на тоталната му простотия.
Затова просто се пробвайте с darkgirl, риск печели, риск губи. Не можеш да знаеш откъде ще изскочи зайчето.
Успех!

21.   А, за вълка говорим ,пък той в кошарата!
Кажи сега Братане, предната опъна ли я или тя горкана не можа да се ориентира кой ти е имейла, с ах с ох с йох, накрая стана ли нещо. Или само се смяхте, щото ние много.
Тая сега трябва да се нареди на опашката, щото всичкия тоя наплив от таргетирани женки текнали по ствола Му- трябва много да се менажират.
А за смуглото момиче, спокойно може да си ползва и другите профили като става дума за четкане, там четковци колкото щеш.

22.   Нищо не знаете вие...
Брата всъщност се казва Румен Спецов, и днес са го назначили за шеф на НАП:
https://business.dir.bg/banki-i-finansi/noviyat-direktor-na-nap-rumen-spetsov-ekspert-po-danachni-izmami-kulturizam-i-zdravoslovno-hranene

23.   Аз съм мъж и за мен Братан е мъжът на живота ми.Желая те Братане като хамалин пернишка печка!

24.   Братанье, не е нужно чак и да се разголваш, тъпизмите ти достатъчно очен рак докарват. Темата не е за теб, но пак не се сдържа и се изфука. Това поведение те описва достатъчно добре. Аре, гледай си там анимутата и казвай после как от тях си научил чист японски, сенпайчо. После порови в пясъчника с кофичката и лопатката и разправяй как това те прави археолог.

25.   До 16: Къде си видял да се представям за каквато не съм?! В нито една тема свързана с външния вид аз не съм се писала "модел".
Затова и се дразня на авторите на теми,като допълват,че са красиви,а в същото време нямат никакво внимание от срещуположния пол.
Не ме сравнявай с Братан,който се описва супер красивия алфа мъжкар,та никоя не може да му устои,като добавим,че печелил повече от средностатистически мъж.

В сайта се видя комплексарщината и завистта,само някой да е написал цяла тема за определен човек и му скачат на контра. :DDD

Не търся внимание,най-малко запознаства в анонимни сайтове,та да си правя фалшиви образи,проумейте,че когато човек коментира с никнейм не е "крещи за внимание".
Човекът е харесал разсъжденията ми и го споделя,нито повече,нито по-малко.

Красотата е субективна,не може за всички да си красив.

~darkgirl~

26.   Идеятя за среща е мноого яка. Аз съм за! Ще се напием като талпи и ще станем приятели. Плюс нали има много самотници, може да им излезе късмета, а и ще се социализират.

27.   Аз пък искрено се учудвам, как е възмоно грамотен мъж като автора, да хареса толкова неграмотна жена като darkgirl...

28.   От 1.
Допада ми чувството му за хумор. В коментарите си описва всичко с две думи.
Но както каза някой по - горе всичко е ок, докато не видиш обекта. Надявам се да е и красавец. Като спомена руси колежки аз съм руса,(с естествени устни), но не съм описаната от работната ти среща.

Братане, би ли споделил на колко години си?

29.   12, може да се видим, но това ще стане много трудно. Аз също искам да се срещна с хора от сайта от любопитство. Преди няколко години така се запознахме с едно момиче от една тема.

Black Sabbath

31.   Кофти нещо е зависта и комплексите…….. Някои харесаха Dark girl други Братан, а останалите започнаха да хвърлят помия по тях…….

Истината е, че някой колкото и да ни превлича интелектуално, ако ни отблъсква визуално нещата си остават във френдзоната.

Чингис Хан

32.   Чингис Хан пише се прИвлича а не прЕвлича. Не е кой знае какво ама дразни.

33.   Как е възможно да си харесвате мъже и жени от тука? Това е анонимен сайт и тук виждам само цифри и букви. Няма снимки, няма регистрации, няма и видео. Само хора които пишат истории и коментари. Няма как да харесам някоя само, защото ми харесва мисленето и. Когато сме анонимни и никой не ни знае кои сме и как изглеждаме, понякога пишем неща които не смеем да изкажем на глас. Тези които харесвате са много отворени тука. Пишат разни коментари, но със сигурност в реалния живот са аутсайдери и самотни. Да се занимаваш да пишеш коментари активно в анонимен сайт означава, че нямаш много контакти в реалния свят.

34.   Боже колко злобна са изяли някои тук...особено по Братан.
Мъжкото явно много дразни някои мъжленце...
Не, аз не си падам по него, имам си чудесен мъж, но истината е че, Братан е от малкото мъжкари тук и копията си го знаят.

35.   34, сериозно ли? Виж му коментара колко е просташки? Как може да си падате по такива Ганьовци, не мога да разбера. Постоянно критикува, до сега никога не съм видял да е написал нещо позитивно. И все се хвали. За сетен път се убеждавам, че масово си падате по позьори и Ганьовци. То с просто око се вижда, че лъхат комплекси от него. Не знам как не го виждате, честно. Кое му е мъжкото на просташкото изказване и постоянните критики, без никога да каже нещо позитивно?

36.   32, не съм Чингис Хан, но най са ми смешни такива като теб, които правят забележка за правопис, а нямат и една запетая в изреченията си. Не е ли редно самият ти да си грамотен, след като ще правиш подобни забележки?

37.   34, действително истинските мъже са анонимни самохвалковци със селски говор. Издаде за коя категория мъжлета си, Ганке Селкова.

38.   „...Не търся внимание,най-малко запознаства в анонимни сайтове,та да си правя фалшиви образи,проумейте,че когато човек коментира с никнейм не е "крещи за внимание"...“

Дарки, а що за човек си, щом си подписваш коментарите?! Баш си е за „гледайте ме кой съм аз и какво ви казвам“, съжалявам. Не си само ти, Братанчо, Блекито, и т.н. хора с комплекси и голямо его. Примерно, Братанчо- ниско, необразовано футболистче, ама голям го вади и развява, научихме му биографията само от коментарите му, без да е пускал тема. Блекито и тя не пада по-долу. Няма лошо, хората ме различни, с различен опит и мислене, не ме и интересува, това са само факти, за да проумееш, че не е важно кой, а какво казва и как може да бъде полезен!
Въпреки младостта ти, някои твои мнения са ми допадали. Освен това, да гледаме от добрата страна- щеше ли авторът да пусне тема, ако не се подписваше? Така, че при добро взаимно желание може да се осъществи контакт, защо не? Успех и на двамата!

40.   Н 35, при всичката злоба която избяга върху (ефектът на огледалото..) нали не се очаква да им праща целувки?!
Освен това той сам казва че, има и такива които коментират от негово име и вярвам. Просто неговият стил не може да се сбърка.
Вярно е че, често се изказва грубо (без такт) крайно директен (без филтри) и винаги по темата. Не съм видяла досега негов коментар в който да проектира собствени комплекси, да злобее, не е лицемерен, само откровено мнение. И обикновено е право в целта, за това и май тука някои не го "дишат" пък други не могат да разберат защо на други се харесва.
Ако за вас откровеността е простащина, за мен все още е положителна черта.
Ето, ти и още някой се опитвате да ме убеждавате защо НЕ трябва да ми допада той като човек (по коментарите му) а защо трябва аз да мисля каквото вие?! Това са си ваши си възприятия, моите са други!

41.   38, благодаря, че ме изкара необразована и пълна с комплекси, сякаш знаеш целият ми живот и ме познаваш лично. Такива хора като теб са ми най любими, между другото, а именно такива, които знаят малко за някого, но го говорят за него така, все едно знаят майчиното му мляко. И накрая нещата се оказват доста по- различни от това, което е изглеждало отстрани.
Това да определяш хората по коментари в анонимен сайт, наистина е признак на висок интелект. Е, поне ти не си необразован и тъп като мен, предполагам, нямаш никакви комплекси и всички твои коментари тук са безгрешни и право в десятката. Адмирации.
"Няма лошо, хората ме различни, с различен опит и мислене...", няма нужда да се правиш на широкоскроен. Някак си това изречение на фона на предните квалификации не си пасва.

Black Sabbath

42.   N.28, на христова възраст съм, като скоро ще я прескоча.

N. 40, от време на време се срещат хора, които наистина могат да вникнат и разберат какво аджеба се случва. Любимият ми прийом на коментиране е two truths and a lie, като си смесвам до болка реални, лични и откровени мисли, примесени с тотален булшит, ей така - за кефа.

Аз ако имах всичките претенции, които ми се преписват тук, щях да се правя на някакво парвеню, а не да си 'простащвам' на воля.
Кура ме боли кой - какво си мисли :D

А всичкият гнилоч иде от тема, в която сравнявах стандарта на живот навън и у нас, като казах, че имам чистачка, ерго аз се хваля... ахахахаха! Толкова типично за озлобеният, дребен по душичка българин. Оттам - насетне съм заклейменият грозен, дебел, космат, пъпчив и беден, комплекси избиващ чичак :D

Братан.

43.   Аз пък не виждам нищо лошо в това хората, ако се харесат тук интелектуално, да се видят и на живо, пък каквото сабя покаже. Това може да стане както тук, така и другаде в интернет - социални мрежи, сайтове за запознанства или да кажем в коментарите под някоя статия. Аз лично, преди немалко години, в период, в който бях свободен, се запознах с дама от сподели, интелигентна дама, и макар че излизахме известно време заедно, се разделихме като приятели. Ако не беше с радикалните си възгледи по някои житейски въпроси, може би и до днес щяхме да сме заедно, но честно казано съм благодарен на провидението, че сега съм с човека, с който съм. Не зная какво става с въпросната дама, но дано и тя да е намерила човек, който да отговаря в по-голяма степен на критериите й. Та идеята ми беше, че и тук хората могат да намерят своята половинка, обвити в анонимност и не съвсем:)
М, 43

44.   Н 42, да... чак и на мен се опитват да ми внушат техните си проекции.
Така явно намират временен "турникет" вместо да работят по причината да им се случва.
Н 37 например даже психопрофил си направи в опит да ме "обиди".
Сами не намират причина да уважават себе си достатъчно за да уважават и чуждото мнение, но напират да изискат от други как "трябва" да мислят и чувстват в тяхна полза, игнор и това е.

45.   Бай Братане, не си даваш нужните заслуги. В тая темичка ти не само се правиш на парвеню, а и някоя друга обида прибавяш:

http://spodeli.net/17/story-159099.html

Ама нали сам го каза - по две истинки, една лъжа, малко булшит. Иди после изнамери за кое не лъжеш. Лъже, груб като ръб, като див шоп говори, но българите злобни, че самопризнатия му булшит отебават. Не пъшкай, сам си даде имиджа на федоровия самурай. Виж, поне имаш почитатели: номер 34, черното какче, тия-ония. За 34-ката снимките ти са alpha as fuck:

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/018/170/847169841228430465.jpeg

46.   Мисля, че зад често срещаните имена в сайта стоят доста умни, мъдри и чувствителни личности. Внимателно подбрах точно тези 3 думи. Аз с удоволствие бих си поговорила с всеки един от тях, със сигурност има какво да науча, не мислите ли? А всъщност какво значение има как изглеждат?

Fatima

47.   45, ето, именно, за теб и други ограничени индивиди това се прима като парвенющина, когато е просто един факт. Бил съм обиждал? С кое? С това, че съм направил съждение ''на глас'' като обявявам, че въпросният е ограничен и тъп, защото не може да научи най-разпространеният език на планетата, който буквално те заобикаля отвсякъде? Пфхахаха... добре, мойка.

Идеята е, че тоя коментар съм го написал като съм отворил компютъра сутринта с кафето, което не пия,и съм го написал, а ти седиш, следиш теми, чак и можеш да ги изровяш, за да пействаш тука като "доказателства". :D

Да не забравиш и тая тема, както и всичките ми коментари в нея да си ги напишеш в някой word документ, че да можеш да ги показваш на някой, в някоя ситуация, или да си ги четеш преди да заспиш. ;)

Братан.

48.   45, имам един въпрос. Как разбра, че съм фен на Братан? :D Прочете ми мислите ли? За протокола имам смесено мнение за него. Иначе и ти си груб, ама виждаш съчицата в окото на другия, но не и гредата в своето.

Black Sabbath

50.   Н 45, ти си единственият истински фен тука. С мисълта за него явно си лягаш, с мисълта за него се събуждаш, само за него говориш, даже снимки му имаш и сигурно плуваш на тях :)
Ааайнц.... сладур

51.   Глупостите ти правят лошо впечатление, мОйка, а това се помни. Помня и колата на идиотът, който ме е засякъл миналата седмица на магистралата, и? До едно натискане в търсачката е, не до желаната от теб обсесия и водене на архиви. Зяпането на рисувани азиатчета ти е дала много грешна представа какво е следенето. Но, добре - ако мисълта, че те проследявам ти дава покой, лошо няма. Барем ще ти правя компания, когато сипваш кафето (което не пиеш, важен детайл), яздиш триколката и разправяш по форумите какви езикови сертификати имаш, пишейки като кравар на родния. Странни подробности споменаваш, може би и фасул вариш само за кеф.

P.S. Ако не искаш да те помнят, не си оставяй подписа и почерка навсякъде.

52.   Black Sabbath, такова впечатление оставяш. Неограниченият Ханко Брат по-горе си въобразява, че по един файл съм отворил всеки път, когато говоря с някого. Не. Някой изказва мнение, това ми гради впечатление. Права си за моята грубост, няма да лъжа. Но, честно казано, по-голяма треска в очите ми е отговорът ти на номер 38, пълен с грешки.

53.   52, добре, Очителю по български, а с кое по- точно съм оставила впечатление, че съм фен на Братан, защото никога не съм декларирала подобно нещо в сайта. За грешките ми имаш очи, но за по- видни неща нямаш. Похвално. И вместо да бъдеш з@*ник, да ме намесваш в спор, без сега да съм направила нищо, че и да ми броиш грешките в коментара, не разпространявай лъжи по мой адрес, само защото съм била оставила "такова впечатление", което вероятно съществува само в твоята глава.

Black Sabbath

1-50 от 73