Мъже, защо сте се занемарили толкова?
Мъже, трудно ли ви е да се къпете? Да си миете зъбите? Масово в България мъжете се къпят веднъж седмично, не си мият зъбите.

Коментари

1.   Кога успя да тестваш всички мъже в България, много си бърза!?

2.   Това някоя от тези които ни обяснява как трябва да харесваме жените си макар да са качили 10тина 15 кила ли е? :)

3.   Темата е провокация, на която да се хванат и да започнат с обидите и простотиите индивиди на нивото на авторката.

4.   Повечето мъже се къпем основно лятно време. През зимата много не се къпем, за да не вземем да настинем.

5.   Въз основа на саква статистика е това заключение? Или моге би вие сте спала с около 200 мъже, за да твърдите това?!

6.   Каквито жените, такива и мъжете ;)

7.   И аз имам същите наблюдения като авторката

8.   Ти пък, всяка седмица да се къпем. Да е лято, ОК. Ама кой се къпе зимата?

10.   М 18, реших да се включа защото ми писна вече от тези провокации.
Къпя се в седмицата по 3-4 пъти, 2 от които си мия косата, правя така защото има едни много полезни бактерии по кожата корито се появят до 12 часа след къпането и остават до седмица (започват да се появяват вредни бактерии след 3тия ден), а тези бактерии са полезни за кожата и здравето, но не трябва да не се къпеш прекалено дълго, защото пък иначе се появят вредни бактерии, а ти самият започваш да миришеш, не се чувствам нечистоплътен само защото се грижа за здравето си и по-добрата хигиена и здраве на кожата, да лятото влизам по често, но няма как иначе в тези жеги. Хубаво е да, не се прекалява и с къпането, защото в крайна сметка убиваш бактерии които са полезни за теб, но пък не е хубаво да не се къпеш и миеш защото пък си вредиш на хигиената и здравето. Относно миенето на зъби - всеки ден си мия зъбите по два пъти, един сутрин и един вечер, първо за собственото си здраве и хигиена и второ защото наистина много не обичам да сядам да ми правят кариеси и гледам да сведа заплахата до минимум и да минавам само с прегледа на 6 месеца - "всичко е точно и чао", това обичам да чувам като ида на зъболекар. Стига с тая провокативна тема, да има и мъже които не поддържат хигиената си добре, но те са по неинтелигентните или по мързеливи, но не всички са такива. Иначе айде да не се лъжем - някои представителки на нежният пол са бетер Тарзан понякога, може да са единици, но ги има. Да не говорим пък за характера на някои осойници, или манталитета им. Нека кажа нещо на всички тези жени които се оплакват, че мъжете масово не се поддържат - дами вие сте виновни, че сте в компанията или обкръжението на тези мъже, заради характера, поведението и навиците си, извинявайте много ама мъжете които се поддържат и хигиената им е на ниво са нормални мъже, а никой нормален не би се хванал да се занимава с интригантка, клюкарка или кифла, но тук вече навлизаме в широки граници, защото за едни едно нещо е нормално а за други -друго, но пак някои се оплакват, защо той (типажът кварталният бияч, нацепен и с бръсната глава, къпещ се 2 пъти на ден с парфюм и дезодорант) я изоставил. Моля ви се, стегнете се малко, прочетете някоя друга книга, спрете да мислите че мъжа задължително трябва да е като от филмите (защото всички знаем, че рядко мъж би срещнал жена като от филмите или за някои по-фантазиращи, от порнофилмите), придобиите култура, увеличете интелекта си, знанията си, интересите си и тогава ще видите нормалните мъже, тогава вече ще бъдете интерес за тях, защото малко или много, някои мъже (почти всички) просто не са им по вкуса интригите, клюките, плюенето на отрова, хленченето, или пък да слушат (и чакат) как ти трябва да сложиш 2рата шпакла грим иначе няма да си хубава (да, обикновенно нормалният мъж не иска някоя дето се гримира и прави на клоуна от "IT"). И най важното, никой нормален мъж не би се занимавал с жена която си губи времето да пише и да коментира под теми като тази, само защото е недоволна от живота си и иска да срещне супер красив банкомат, който да я води насам-натам, я Слънчака, я Бахамите, Бали, (аа обърках са, мъж*) който да е добре поддържан и да има много пари, коли, имоти и така нататък. А иначе към всички мъже - и вие, не само жените трябва да се развивате, не защитавам никой дори и да нападам един определен типаж от хора, всички имаме трески за дялане. Не мога да направя точен профил на хората които стоят зад тези провокативни теми и коментари, но според мен са неудовлетворени от живота и това което са, и просто са самотни, вероятно все още несрещтнали любовта, или просто техният банкомат - мечта, аа тъй де тъй мъж*. Докато гледате другите и ръсите злоба, никога не ще просперирате и няма да се развиете, оставете си малки и сами, или просто се събирате със други недоволни.
И не искам никакви коментари за ганювки и такива работи, за мен Българките са едни от най добрите и красиви жени, но наистина като в целият свят има и меркантилни такива, ама айде нека не правим сега от мухата слон. (Казвам това, надявайки се да съм прав и наистина българките не са толквоа меркантилни и отровни)

Шшш и да се къпете, ей!

11.   Кои мъже?
Тези от твоето обкръжение ли?

12.   Не казвам, че ги няма, но лично аз сравнително рядко попадам на смърдящи мъже, и хора като цяло. Не знам къде живееш, но сигурно има значение в случая. :Д

13.   Трудно е, да. Това си е моето тяло и ще правя с него каквото преценя. Както една жена може да реши да абортира, защото това е найното право, така аз мога да реша да не се къпя или да не си мия зъбите. Също мога и да не си пера дрехите.
- От мъж, който не се къпе.

14.   13, какво общо има аборт с неизмития ти гъз? хаахахахахахахаха

15.   По нивото на хигиената можеш да научиш много за нивото на културата на даден човек. Важи и за двата пола! Точно както има мърляви мъже, точно така има и жени, които ще се полеят с парфюм, но няма да се изкъпят или да си изперат дрехите.

16.   А те не се и подмиват като акат даже!

17.   Не е нужно да спиш с някого за да разбереш че не с къпе , пере или мие зъбите. Валидно е за двата пола.

18.   Ами трудно ми е, да

20.   За кои мъже става въпрос? Лично аз се къпя лятото всеки ден, а косата между 2/3 пъти през седмицата. Зимата се къпя 2/3 пъти и 2 пъти си мия косата. На 21 съм ако има значение. Иначе и на мен ми прави впечатление, че мъжете след 30-те години в България пускат кореми и не се грижат за себе си. Причините са сивото ежедневие и хората наистина нямат много време за да обърнат внимание за себе си. Надявам се и мен живота да не ме размаже след 10-тина години, но като гледам как стоят нещата, хаха.

21.   "Масово в България мъжете се къпят веднъж седмично, не си мият зъбите"

Ти през колко мъже мина толкоз интимно, че го провери? Стотици? Хиляди? Ако говориш така "общо", щото така ти изглежда на теб... поне така задай темата си. Но като си го написала, аз разбирам че си спала "масово" с български мъже, и не си ги видяла да се изкъпят и измият зъбите.

22.   Съжалявам за общо двете минути които загубих да прочета и да отговоря на глупавото ти мнение.

24.   М, 41 Средно аритметично зимата на 3 дни два пъти. Лятото по 1-2 пъти на ден. Когато приятелката ми е при мен 3-4 пъти на ден общо - един път задължително и после след секс ;)

26.   Явно на такива попадаш... но все пак такива неща се казват на живо към човека, за да си вземе бележка и да си обърне внимание. Като пишеш такива неща в сайтове, нищо няма да промениш.

27.   Скъпа авторке, не се къпя, защото не ми е нужно. Феминистките и старите моми толкова слюнка изстрелват по адрес на хетеросексуалните български мъже, че постоянно си вървя мокър и само натърквам с един сапун, когато ми скимне, че имам свободно време. Останалото го прави следващата доза ужасени от мен жени, на които им бъркам в здравето дори без да се познаваме лично. Тук редовно ме къпят - даже очаквам да се изкъпя няколко пъти до края на темата. Кога - зависи от бързината на модератора да одобрява кофите със слюнка.

Колкото до миенето на зъби - тук помагат жените. Какво да ги мия, ако госпожицата ще мине и ще ги почисти хубаво с език? Или държите да лижете... паста за зъби? Странен избор! Но пък да ядеш и да поглъщаш части червило също е странно, а и това го правите, така че явно не ви разбирам.

Други проблеми имате ли? Защото закъснявам за една Фейсбук група, където редовно ми удрят едно рамо с къпането - там пък мразят мъже, които не са против жените им да готвят. Пък в тези жеги е време да ми теглят един душ. Така се запотих, майкоооо! Но пък госпожите там имат достатъчно слюнка за две къпания и половина. Срещу това потта няма шанс!