Гаджето ми изневерява или греша
Значи имам опасания от няколко месеца, че приятеля ми ми изневерява с друга. Значи, нека ви разкажа какво се случи тогава, защото не знам какво да правя. Всичко започна когато беше излезнал с мен и мойте две приятелки на дискотека и той я изпрати едната ми приятелка до тях, защото и беше лошо (получи свръхдоза и алкохолно натравяне) и като му звънях не ми вдигаше. Аз букално не знам къде е най-добрата ми приятелка, след няколко дена получавам видео от въпросната ми приятелка и какво да видя, клип в който двама правят секс на тъмно и сега седя и се чудя от месеци наред дали това е било гаджето ми заедно с най-добрата ми приятелка. Страх ме е да говоря с гаджето ми на тази тема, защото става агресивен и ме бие постоянно..Също така ползва наркотици и слуша дъ уийкенд. Не знам какво да правя, страх ме е от него и не знам как да излезна от тази ситуация.

Коментари

1.   С гоустинг се излиза от тази ситуация. Смени града, ако можеш. Ако не - първия вариант. Ако те търси - да, добре, ама сега точно съм заета, като се освободя, ще ти се обадя. И не му звъниш. До няколко месеца ще намери друга. Не говори с него директно, щом е агресивен. И не мога да разбера как търпите гаджета да ви бият, то и мъжете ви, ама гаджета, дето можете да ги зарежете веднага, без нищо да делите.. Не ви разбирам.

2.   Излез. Възможно най-бързо. Опасно е за теб. Не се знае дали ти изневерява, но те бие. Достатъчно сериозна причина да изчезне от живота ти веднага и завинаги. Ако те притеснява-сподели със семейството си, учители, приятели... Оплачи се в полицията, ако се наложи . Но недей да търпиш тормоз.

3.   Оточнението че слуша ДЪ УИКЕНД беше важно. След такава изповед, просто не знам защо още си с него. Бягай надалеч ако има имаш поне капка себеуважение

4.   Значи това, че е агресивен и наркоман си е съвсем в реда на нещата? Че считаш някаква си отрепка за „приятелка“ е абсолютно нормално? А ти се притесняваш дали ти изневерява и ти се стува нормално да питаш нас?!!!

Момиче, бягай!!! От идиота и цялата ви компания! Чети, работи, развивай се, да се оттласнеш от дъното. Успех!

5.   Това някакъв бъзик ли е или сериозно? Струва ми се измислица или някава подигравка с такива момичета.

6.   Гаджето ти говори глупости. А освен това "свръхдоза и алкохолно натравяне", не е за изпращане, а за спешен кабинет.

7.   Щом те бие какво правиш при него?Аз мисля,че големия проблем е във това,че те бие а не дали е спал със приятелката ти..

8.   Аз не пия и не взимам наркотици, но мога да кажа че ако наистина момичето е имало свръхдоза е трябвало в болница да я заведе, а не вкъщи. Но според мен това не е главния проблем в тази връзка. Това че те бие е доста сериозен проблем и не е нормално. Момиче напускай го. Не е ок да се страхуваш от приятеля си.

До номер 3: И аз слушам the weeknd ама не съм психопат като тоя.

9.   Просто момиче. Дори не заслужаваш да ти се помага под каквато и да е форма, предвид ситуацията в която се намираш и хората с които си близка стигам до заключението, че ти сама не искаш да си помогнеш.

10.   Добре се посмях :)

11.   Ако е реална и истинска историята, жалко е.
Дъното е това.

12.   хахах 1010, до "слуша дъ уийкенд" вярвах, че е реална история

13.   Даже и да не ти е изневерил ти защо си още с наркоман, който те бие? ! Колко по-ниско можеш да паднеш?