Трета година без жена.Побърквам се!
От три години съм без жена. На 38 съм и откакто с последната ми приятелка се разделихме не мога да си намеря друга. Не съм Ален Делон, но все пак съм висок и добре сложен. Имам финансови възможности над средните за страната. Проблема е, че живея в малко населено място и жени явно за мен няма. Взимат ги псевдо мутрите, които се бият по кръчмите. Приятелите ми се изпожениха(за грозни жени, ама наистина грозни), аз не мога. Искам нормална симпатична жена, не силиконова чалгарка с надути джуки. Мисля да ходя по Пловдив или София да си търся жена, но коя ще дойде в малкия град? Въпреки, че имам две коли и собствена къща нещо не вярвам да се получи. Аз както писах съм на 38 вече, а неомъжени жени около тази възраст не се намират. Ще е цяло чудо ако някоя 25-6 до 30 годишна ми върже.
Никога не съм имал особен успех с жените. В повечето случаи съм бил тотално игнориран, а се е случвало момичета да се държат откровено гаднярски при положение, че съм се държал учтиво когато съм опитвал да ги поканя на среща.
И така:
Побърквам се! Искам жена! Искам да я прегръщам, да я целувам, да я радвам, да се грижа за нея, да я правя щастлива. Така ми се прави секс, че мастурбацията не ми носи удовлетворение. Сутринта мастурбирах, обаче цял ден мисля за секс. Толкова, че си мисля, за бившата ми приятелка, която беше меко казано лека жена. Даже ако тя ми падне ще я награбя. Не истина просто. И порно не ми се гледа вече. Искам жена! Иде ми да крещя.
Мислех да ходя на компаньонка, но един час с непозната няма да ми свърши работа. Пък и съм сигурен, че няма да е същото като да гушнеш момиче, което ти е на сърце.
Не задавам конкретни въпроси, не искам и да звуча като мрънкащ, който се оплаква. Който иска нека коментира или просто да даде някакъв съвет какво да правя.

Коментари

51-64 от 64

57.   Кифлоприземител, за някои неща съм съгласна с теб и споделям мнението ти, но за други изобщо не си прав. И то не защото аз не мисля по този начин, а защото не може да генерализираш. От къде знаеш, че жена на 35 сама не й се ражда или няма желание за семейство?!? Ами, ако прекрасният й мъж я е заряза след години връзка? Ами, ако има репродуктивни проблеми. Огледа се малко около себе си и недей да говориш само за младите жени, ами виж и младите мъже. Около мен никой под 25 не планира семсйтво, че даже и връзка, защото видиш ли е още млад. И само да споделя, че мадами те на по 40 може да изглеждат много по-добре и от 20 годишни с наднормено тегло и от 40 годишни мъже. Забелязвам, че имъцете се успокояват с това, че нямате биологичен часовник и сте вечно млади, което е доста далеч от истината. Говорите и за млади жени на 20, но искам да ти кажа, че когато бях на 20, последната мисъл ми беше да бъде с някой на 40. Така, че е добре да избягва генерализации. Чела съм, че коментираш и претенциите на по-зрелите жени, които свързвал с емоционалното "изхабяване", ами ще те разочаровам, но не е заради "изхабяване", а заради натрупан житейски опит. И този опит не е задължително да бъде от една нощ с различни мъже. Ако ще генерализираш иначе и аз мога да кажа колко са не уверени и несигурни мъжете и как бягат от отговорност и ангажименти и то говорим за 32 .Постоянно слушам как той "не е готов", "има още да си по живея". Липса на всякакъв ентусиазъм, говорят само за пари и как жените гледали само парите. Ами каквото мислят това и ще привлекат. Как пък един не попита за хобито, за семейството или теми различни от кариера и пари. Така,че мога да кажа, че светът определено деградира и ще деградира все повече докато се правят тънки сметки. Там където има любов, цифри няма.

58.   № 54, любовният роман е в главата ми, не ми трябва да отварям и затварям корици. Аз съм дама с добро сърце, но нямам предвид себе си в пожеланието. Познавам и други като мен, така че не съм единствена.
Много озлобление и огорчение излъчва постът ти. Така няма да намериш нищо хубаво. Смени начина си на мислене и средата. Звучиш много шовинистки. Много консуматорки си срещнал явно, но такива ще продължаваш да срещаш с това отношение, защото то отблъсква другите. Ето, мен ме отблъсква, например.

59.   Номер 55, чрез този похват, който ти считаш за "фермани", моментално успявам да изваждя на показ заядлия нрав на определени типажи хора, които лесно се издават какви са, чрез изразните си средства. Тези хора обикновено имат вредния навик да си служат с погрешни догадки и с преувеличения и се характеризират с прибързаните си изводи, водейки се по изкривените си представи и склонност към черногледство. Още когато някой започне да дава пример с "топмодел с докторска степен по биофизика", веднага става ясно, че този човек е неуверен в твърденията си и се опитва да натъртва с възможно по-големи преувеличения, надявайки се това да придаде някаква тежест на думите му.

Както бях писал и в предишно мнение - никой човек не избира какъв ген да наследи от родителите си. А това, как изглеждам, си е моя работа. Може да съм хубав като теб, а може и да съм грозен като теб. :)

- Кифлоприземител

60.   Номер 56, съгласен съм, че когато обичаш от дъното на душата си, за теб твоята половинка е най-добрият човек, въпреки всичките недостатъци, които може да има като поведение или външен вид (не говоря за баш грубиянско отношение или дори насилие, защото то не е оправдано с нищо и е признак за липса на любов).
Вярно е и това, че много влюбени двойки може и привидно да не са най-най- за околните, но самите те се харесват взаимно и това е най-важното за тях. И преди съм споменавал, че нямам идеал жена по отношение цвят и дължина на коса, цвят на очите, ръст, големина на гърдите и т.н., защото обикновено моят идеал за жена е била жената, с която съм бил в даден период от живота ми. Не така, обаче, стоят нещата при много от съвременните жени. Те следват някакви предначертани схващания за "идеалния мъж" и всички различен от това просто не им е интересен. Случвало се мои приятели, които са хубави и високи, да споделят, че тази или онази жена не ги отразявала и дори ги е наричала грозни, макар че те въобще не са грозни. Неслучайно и онзи ден бях писал някъде в Сподели, че за много жени, по тяхна преценка, "грозен" е всеки мъж, който не попада в категорията на идеализирания им образ за мъжът-мечта. Мъжете с нормална външност за тях са "грозни". Мъжете със среден доход за тях са "бедни нещастници" (нищо, че повечето имат по-високи доходи от същите тези "принцеси", много от които даже са и безработни и са издържани от мама и тати). Мъжете със среден ръст за тях са "ниски" (дори и да са 10-20 см по-високи от "принцесите"). Ненахалните и съобразителни мъже за тях са "льольовци и задръстеняци". Мъжете с нормално телосложение за тях са "отпуснати слабаци" (само защото нямат плочки на корема и широки "напомпани" ръце и рамене).

Номер 57, не съм съгласен с твърдението ти, че "обобщавам". Напротив, ако прочетеш мои мнения, ще ти направи впечатление, че винаги съм наясно, че има изключения и именно заради това употребявам думи, като: "някои", "определени", "много", "мнозина", "част от", "повечето", "мнозинството", "с някои изключения" и други.

Аз също писах, че има 40-годишни жени, които изглеждат по-добре от някои 20-годишни. Това от години съм го писал десетки пъти в различни теми и може да се провери. Нещо повече, имал съм отношения в по-големи от мен жени и съм се уверявал лично. Зависи от ген най-вече, но много важна е и самата поддръжка, изразяваща се преди всичко в това човек (отнася се и за двата пола) да има здравословен хранителен режим, да се движи повече, да се къпе редовно и да няма вредни за здравето и тялото пороци. При голяма част от жените поддръжката включва също така и обезкосмяване, липса на прекомерно гримиране (тежкият грим всъщност вреди на кожата на лицето), разкрасителни процедури и други.

В примера ти за 35-годишната има нещо необичайно. Що за жена ще търпи години наред нейният приятел да не иска дете? Колко години го е търпяла? От колко време са заедно? Тя е могла да роди още от 18-годишна, т.е. цели 17 години, преди да навърши 35. Обществена тайна е, че жената избира от кой от харесващите я кандидати мъже да роди и нейно е решението дали и кога да се случи това. Ако са били заедно с този мъж още от навършване на пълнолетие, мъжът ли ѝ е виновен на тази жена, че 17 години той е отказвал дете, а тя го е търпяла такъв? Ако пък са били заедно от 5 години, тя до навършване на 30-тата си година какво е правела и защо преди това не е искала или могла да роди? Допреди три десетилетия повечето жени в България са раждали след училището или университета - когато възрастта им е започвала с 1 или с 2.

Между другото, познавам една жена мой набор, която до миналата година градеше кариера и изведнъж се присети, че панически трябва да ражда, защото в твърде късно да отлага вече. Съответно започна да скача от мъж на мъж, но понеже тя самата взема около 3-4 хиляди лева на месец, изискванията ѝ към мъжете са космически и така още повече смалява кръга си от възможности. Хем на 41, хем с наднормено тегло (още преди да е забременяла и с изгледи да качи бая повече после), хем се мисли за невероятно успяла, хем държи мъжът да е червив с пари, висок 2 метра, с холивудска усмивка и какво ли още не. А не осъзнава, че този желан от нея тип мъже въобще не се редят на опашка за жени като нея. Резултатът е, че през кревата ѝ преминаха няколко по-така привлекателни и заможни мъже в последните месеци, я тя си е все така на сухо и се чувства употребена от тях. В същото време, обаче, не иска да посмали малко изискванията си, защото твърдо вярва, че ЗАСЛУЖАВА най-доброто! Но, за да заслужава най-добрия мъж от всички, тя трябва да си даде сметка, че също трябва да е най-добрата измежду жените. А далеч не е такава. Най-много ѝ пречи нейната самонадеяност, че е успяла жена.
Общо казано, 99% от мъжете въобще не се впечатляват от кариерата на жената и не биха я избрали заради парите ѝ. Мъжете, желаещи сериозна връзка (а и не само те) на първо място ценят добрия външен вид на жената (да не се бърка с изтърканото "руса силиконка"), да има хубава усмивка и положително излъчване (дори да е над 30-35) и да е в детеродна възраст. Също държат и жената да е постоянна в действията си (адски рядко срещано сред жените, защото повечето са непостоянни и не вдъхват у мъжа сигурност, че може да им се довери дългосрочно), да не е избухлива, да не е кралица на драмите и да не използва интимностите с цел разменна монета или като "награда" за мъжа (защото не са - те са споделена обич при наличие на взаимност). Всичките тези добродетели при въпросната жена липсват.

- Кифлоприземител

61.   Авторе, докато стоиш пред компа и четеш глупостите на гаровци, чингиси, кифладжии и всезнайковци тук, има да стоиш още 3 пъти о 3 години без жена. Обличай новите дрехи, излизай, сам, с компания, по заведения, басейни, хижи, екскурзии, говори с хората, не само с жени, отпусни се, свикни да общуваш и ще ти се получи. Зарежи ги тези оправдания за неудачниците, че жените искали само мутри, пари и пр., радвай се на живота, вместо да се жалваш, никоя не харесва вкиснати стари ергени.

62.   Ох, Кифлоприземител, каква мъжка задръстена балканска кифла си само!
Самочувствието ти е обратнопропорционалнк на ръста и щом имаш толкова много време да пишеш дълги излияния, значи отново си сам..

64.   61 ти го е написал, щях и аз да ти го пиша, но ме изпревари
Тук не е мястото, където ще получиш утеха, по-скоро нападки и обиди
Бъдещето е в твои ръце, стегни се и жена ще се намери, общо взето не е препоръчително да искаш съвет от непознати, повечето не биха ти искали доброто, защото повечето тук са с проблем, а знаеш българина -щом съм зле и другия да е, ще ме опрекнат, но действителността е такава
М35

66.   Кифлоприземител, ти пак си в същата посока. 35 годишна, ако не е родила, не ще да ражда, ако е заряза на от мъжа, защо го търпя Ла 5 години без да роди, а ако е разочарована, сигурно ще кажеш да й минава по-бързо. Ще се повторя като ти кажа да погледнеш и мъжете. Мъж до 25, ако го питаш за нещо сериозно, семейство и деца те гледа така, сякаш го питаш за пенсия, т. е той е прекалено млад. Тези около и над 30 ти обясняват как "не съм готов емоционално и финансово", "в пика на кариерата ми съм", "не съм се на живял", млад съм още за това, (той е на 34, разбираш ли). Има и още нещо и то е, че за връзка, брар и дете трябва привличане и изграждане на от ошения. Например аз (предполагам, че и при други жени, а и мъже е така), не бих могла да хвана просто някой от когото да родя с риск да остана сама на 30,35 та дори и 40 години. Най-малкото, че за да родиш трябва да правиш секс, а за да правиш секс, трябва да има привличане. Поне при мен е така.
Та за това както на жените не им се ражда, така и на мъжете не им се ангажира и разбира се едното е в следствие на другото. Как да роди от човек, към който освен, че няма привличане, самият той не би могъл да поеме отговорност?

67.   Бих те посъветвал да отишеш на компаньонка , даже си направи така , че да отидеш 2-3 поредни дни. Аз така правя понякога и после с месеци не се сещам за жена. И помни , че в днешно време няма любов , а само интереси.

69.   Номера 65 и 66, нека ви напомня отново, че жените чуват тези безпочвени оправдания точно от устите на тази малка част от мъжете, които те самите са си избрали измежду всичките останали мъже!

Другата причина толкова жени да чуват от своя избраник думи като "Не съм се наживял", "Рано ми е" и други е в това, че жените почти без изключение целево се насочват към мъже, които са на много по високо стъпало от тях самите в много отношения. Съответно тези привидно най-качествени (според женските представи) мъже са наясно, че жените до тях са на по-ниско стъпало и някои от тях се възползват от лековерността на жената, която е склонна да търпи много неща от подобен мъж, само и само той да е с нея, а не да избере друга жена. А това е, защото твърде много жени се борят за твърде малка част от мъжете. И после оттам идват и погрешните думи "Няма свестни мъже!" и "Всички мъже сте несериозни!".
И пак поради същата причина има толкова бързо разпаднали се връзки и бракове, предшествани от следния сценарий: Жената си избира най-добрия по нейните разбирания мъж, забременява от него, после той я зарязва и тя или си остава самотна майка до края на дните си, или все пак си намира някакъв мъж, когото обикновено тя не харесва чак толкова (понякога дори въобще не го харесва), но пък е склонен да я приеме с дете от чужд мъж и да влага време, пари, усилия, внимание - нещо, което истинският баща на детето ("много качественият" избраник на жената) не е пожелал да стори към тази жена и към собственото си дете.

За привличането е ясно, че трябва да съществува такова и двете посоки, защото това е взаимност. Но и за това вече писах в по-горно мнение, че повечето жени не намират за привлекателни повечето мъже (наред с допълнителни изисквания, като: пари, ръст, обществено положение), а са твърде големи максималистки, драпащи само за най-привлекателните от всички мъже и не искат "да се минат", ако случайно си изберат някой нормален мъж. От друга страна, повечето мъже въобще не са такива максималисти и биха били дори с по-обикновена жена, без да ги интересува дали тя имала кариера, дали била над 180 см висока, дали била с еди каква си челюст, нос, форма на очите, широчина на раменете и т.н.. Повечето мъже дори нямат против жената да няма големи гърди или бразилско дупе, нито да е непременно руса. Това са наивни женски самовтъплявания за мъжете, които са без покритие. Само вижте около себе си дали мъжете са все с яки мацки с пищни форми! Почти никоя жена редом до мъж не е такава! Напротив, дори често се случва мъжете да са редом до жени с наднормено тегло, с 1-2 глави по-ниски от тях, с неголеми или увиснали гърди, с всевъзможни цветове и дължини на косите, с големи с малки носове и т.н.. Факт е, че повечето от жените са многократно по-взискателни към външния вид на мъжа и се целят към някакъв илюзорен идеал, докато много то мъжете изобщо не са чак толкова придирчиви. На тях им е достатъчна средностатистическа жена, пък макар и не първа красавица и нейното материално състояние не ги вълнува. Иначе част от мъжете действително си падат по напомпани кифли, но това са най-повърхностните мъже. Ако някоя жена се цели към такива мъже и после е разочарована от тях, това е неин проблем, а не проблем на всички останали мъже, които не се вписват във въпросната категория.
Има и друго. Дори една жена да хареса мъжа като външност и отношение, често се случва тя да го желае само за интимности, но не и за съпруг, ако няма много по-високи доходи от нейните такива.

- Кифлоприземител

70.   Номер 56, много добри разсъждения! Шапка ти свалям, явно си изживяла доста, за да стигнеш до тези изводи. Малко хора въобще, могат да усетят нещата така!
Поздрави!
Авторе! С цялото ми уважение към дамите, то моля те, ако искаш успех, не търси съвета им! Просто са от " другата " страна и колкото добронамерени да са, то не могат да разберат проблемите ( нужди и потребности ) на мъжа.
Чингис ханът е прав в едно - колкото и да ти е тежко, не се оплаквай, никой не харесва хленчещите мъже, още по малко жените!
Вчера разговаряхме с колеги по подобна тема. И изведнъж в разговора ми светна, че мъж, нуждаещ се от женско внимание, просто трябва да бъде в среда на много жени. Там конкуренцията е по слаба и вероятността да се сближиш с някоя е по висока!
Успех!

71.   На мен лично ми помага да майсторя нещо с ръце. Така отдавам тази нужда от допир към нещо ползотворно. Така излях душата си в обновлението на една стая. Чудна стана. Може да пробваш някой от съветите, но дори и да ги следваш не е гаранция, че няма да стоиш още дълго без жена. За мен разбрах, че е по-добре да правя нещо полезно през това време отколкото да го губя цялото в търсене на жена и странични занимания без душевна полза.

72.   Здравей, № 70, № 56 съм. Благодаря ти! И аз те поздравявам!
Изживяла съм доста разочарования, повече отколкото ми се иска да бях, защото съм луда безнадеждна романтичка, която още вярва в любовта.
Вярно е, че сигурно като жена не разбирам потребностите на мъжете, но си мисля, че независимо от пола всички имаме една основна нужда, от която произтича всичко останало - да бъдем обичани. Всеки има нужда от любов.

Също поздравявам и № 71 за това, че прави нещо градивно. Поздравления за стаята! Няма как да не стане хубава, след като си вложил душата си в нея. ;)

73.   Авторе, нещата които ще ти напиша сигурно ги знаеш и сам, но това е начина

Малкия град е малък град с малки възможности. Живял съм в големи и малки градове в България и чужбина. Възможностите на големия град се увеличават на база на големината му.
Излез от зоната си на комфорт където живееш и отивай на друго място. Там където живееш очевидно всички възможности са изчерпани - едни и същи хора всеки ден, дори като ходиш по улицата. Самия ти търсиш промяна, но не правиш нищо.

Имам познати в твоята ситуация. От години разправят същите неща. Вече толкова са повтаряли какво точно търсят и колко им е тежко, че сигурно мислят че са го преживели, а реалноста е че никой не иска да слуша жалките им оправдания многократно. Като се видя с тях само по външен вид ми излеждат на увехнали като изпразнен хуй - няма живец, няма настроение, няма воля за живот, постоянни оплаквания и жалвания от живота, а самите те не правят нищо за да променят ситуацията освен да се оплакват. Кой нормален човек иска такава компания, а да не говорим за секс или връзка?

Същите тези не стига че са стари пергиши около 40те ами и имат и много точни изисквания какво търсят. Разбира се младо, хубаво . Дори един ми разказваше как като бил излязал на среща с някаква девойка, видял поне 5-6 по-хубави от нея наоколо и още преди края на срещата знаел че няма да стане нищо, защото има по-хубави.

Бъди социален, контактен, отзивчив, инициативен и поемай ангажименти, свали изискванията, разшири кръга си на контакти, смени града и нещата ще се случат по естествен начин, когато си позитивен и пълен с енергия.

Може да видиш филма "Yes Man" от 2008ма с Джим Кери.
https://www.imdb.com/title/tt1068680/
Изглежда като пълна измислица, но съм го виждал да се реализира пред очите ми.

51-64 от 64